Ремонт електричної духовки у Житомирі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних духовок

від 300 грн

Встановлення електричних духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних духовок у Житомирі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректну роботу побутової духової електрошафи, необхідно зателефонувати в надійний сервіс домашнього ремонту для виклику кваліфікованого, відповідального та досвідченого майстра на вашу адресу. Будь-які зусилля самостійних діагностичних робіт і подальшого ремонту устаткування власними руками можуть послужити ускладненням ситуації і, крім цього, можливим ризиком абсолютної відмови в роботі пристрою, заміною дорогих запасних частин або тривалого ремонту.

Як правило, трапляються такі неполадки побутової духової шафи:

  • Духовка перестала вмикатися. Після здійснення діагностики майстер помітить проблемні аспекти з низькою напругою, електромережею, розеткою, проводкою, або ж констатує неправильне регулювання таймера, несправність датчика температури, збій в роботі плати управління.
  • Духова шафа розподіляє температуру нерівномірно. У процесі діагностики фахівець встановить, в чому полягає проблема та вживе заходів щодо її виправлення. Нерівномірне розігрівання духовки є ознакою її неефективного функціонування. Ймовірно, мова йде про несправність одного з нагрівальних спіралей або терморегулятора.
  • Проблемні моменти з керуванням духовкою. Основною причиною несправності в цьому випадку, як правило, буває вихід з ладу сенсорних блоків або ж кнопок, ручок, клавіш управління.
  • Електродуховка практично не нагрівається або гріє недостатньо. У цих випадках найбільш імовірною причиною є вихід з ладу або несправність перемикача, нагрівального елементу, термостата.

Маркетплейс Master911 в цілодобовому режимі приймає замовлення на приїзд досвідченого виконавця на виклик. Пропонуємо компетентне налаштування, установку, ремонт, підключення електричної домашньої духовки у Житомирі від таких виробників: Тека (Teka), Електра, Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Ардо (Ardo), Кайзер (Kaiser), Асел (Asel), Смег (Smeg), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Аміка (Amica), Горенье (Gorenje), Ліберті (Liberty), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Наші техніки, перш ніж бути допущеним до співпраці із замовниками, проходять навчання та повинен скласти іспит. І тільки тих претендентів (це десь п'ятнадцять осіб зі ста), які отримали високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу та вважають їх готовими для надання сервісних послуг замовникам.

Виконавці приїжджають з власними інструментами, приладами, якщо несправну техніку немає можливості полагодити у вас вдома, її змушені забрати в сервісний пункт. Професіонали нашого сервісу дотримуються чистоти, не курять, демонструють прихильне ставлення й не лаються. Майстри ніколи не відмовляються з усіма подробицями пояснити, в чому полягатиме лагодження, яка ціна послуг, які елементи бажано замінити.

Яким чином складається вартість?

Ціна будь-якої послуги на обслуговування, установку, ремонт і підключення побутової електродуховки у Житомирі докладно прописана в нашому прейскуранті, беручи до уваги при цьому автотранспортні витрати й ціни приладів, деталей, запасних частин, які при необхідності треба буде замінити.

Ми постійно прагнемо до адекватних, справедливих, абсолютно прозорих цін і, крім того, хочемо завчасно повідомити свого клієнта про оплату необхідної сервісної послуги.

Саме у зв'язку з цим, при подачі вашого замовлення на виклик досвідченого майстра для якісного ремонту, установки або оперативного налаштування електричних кухонних духовок у Житомирі, ставимо уточнювальні питання, як про техніку (виробник, рік випуску, модель), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, внаслідок того, що "симптоми" виходу з ладу нечіткі або через неточний опис проблеми клієнтом, завчасно оцінити оплату послуги непросто або практично неможливо. У подібному випадку повний кошторисний підрахунок буде складатися фахівцем тепер уже на місці, після закінчення візуального обстеження та діагностики обладнання. Гарантовано, що вартість буде точно узгоджуватися з величиною оплати, зафіксованої в нашому прайс-листі.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт електричної шафи вдома, звертайтеся до нас, і очікуйте на:

  • Надані професійні послуги з якісного ремонту, оперативного налагодження, підключення, обслуговування електричної кухонної духовки у Житомирі від всіх фірм, незалежно від модифікації та "віку" побутової техніки.
  • Екстрений виїзд техніка за наданою вами адресою. У середньому, наш майстер з'являється протягом трьох-чотирьох годин після оформлення замовлення.
  • Оцінку якості надання послуг. Сервіс професійного ремонту побутових електричних духовок у клієнтів вдома у Житомирі Master911 прийме всі скарги, зауваження або нарікання щодо наших виконавців. При виявленні недоліку, ми заявляємо, що всі помилки будуть швидко усунені.

Ми працюємо у Житомирі і по Житомирській області

Приймаємо замовлення з обслуговування електричної техніки в місті Житомир

Якщо ви перебуваєте в межах міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий ремонт побутової духовки у Житомирі, звертайтеся в Master911 і протягом 3-х годин з часу оформлення замовлення можна сподіватися на прихід техніка до вас.

Працюємо в передмістях Житомира

В разі, якщо ви живете в передмісті Житомира в приватному секторі, і потрібен компетентний майстер з якісного обслуговування, підключення, налагодження або професійного ремонту ваших домашніх електричних духовок у Житомирі (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), організуємо його приїзд за наданою вами адресою протягом чотирьох-п'яти годин після оформлення замовлення.

Працюємо по населених пунктах Житомирської області

Сервіс Master911 має кваліфікованих, досвідчених, підготовлених майстрів в переважній більшості населених пунктів по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка), таким чином Ви завжди зможете очікувати на той привабливий момент, що фахівець з налагодження побутових електродуховок у Житомирі з'явиться в цей же день, та істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, не виключено, що виїзд фахівця переноситься на інший день.