globe ru

Заміна компрессора холодильника у Житомирі

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Будь-який тип компресора є найважливішою деталлю холодильника, відповідальною за охолодження. Найчастіше єдине рішення в разі відмови в роботі компресора - установка нового, адже виконаний ремонт не може гарантувати його тривалу експлуатацію, правильну роботу й безвідмовну службу в майбутньому. До основних факторів порушення компресора, слід віднести:

 • миттєві перепади напруги струму в домашній електромережі;
 • недостатньо щільне прилягання дверей робочих шаф холодильників;
 • довготривалу роботу морозильної камери без відключень, на високих оборотах через активну функцію суперзаморозки.

Симптоми порушення в роботі мотора-компресора:

 • замерзання харчів;
 • збільшення температурного режиму в головній камері;
 • невпинна робота електродвигуна;
 • намерзання снігового шару на задніх стінках холодильного агрегату;
 • електродвигун гуде, однак охолодження не здійснюється;
 • під час роботи холодильного обладнання добре чутні абсолютно нехарактерні звуки (скрипи, клацання, тріск, деренчання).

Чи можлива самостійна заміна компресора холодильника?

Чимало власників домашніх холодильників, стикаючись із пошкодженням мотора-компресора, прагнуть виконати виправлення власними руками. Варто усвідомити, що зробити це самостійно не просто, бо потрібні не тільки технічні знання і навички, а також інструменти, обладнання. Окрім цього, в разі допущення похибки, є ймовірність посилення проблеми: це стане причиною дорогого ремонту, а також повним виведенням холодильного обладнання з ладу.

Краще рішення в ситуації, коли мотор-компресор не працює або функціонує зі збоями, - звернення до спеціаліста з ремонту холодильників у маркетплейсі Master911. Виконавці нашого сервісу надають послуги з виїздом за Вашою адресою. Наш майстер проведе діагностику та детальний огляд, визначить чітку причину поломки й виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за доступною ціною. Такий підхід дасть можливість виключити ризики й заощадити на перевезенні габаритного обладнання в сервісний пункт і потім додому, до того ж отримати гарантії виконавця на ремонт.

Сервіс Master911 - компетентний ремонт або заміна компресора холодильника

При виявленні будь-якої неполадки в експлуатації домашнього холодильного обладнання телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик майстра в цілодобовому режимі у вихідні, робочі та святкові дні. Наші майстри працюють із холодильниками різних марок і моделей: Донбас, Rainford, Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), Норд, ARDO (Ардо), Vestfrost (Вестфрост), Whirlpool (Вірпул), Liebherr (Лібхер), Snaige (Снайге), Beko (Беко), Indesit (Індезіт), Lg та інших.

Під час заповнення заявки ми ставимо кілька питань для уточнення з приводу марки, виробника та року виготовлення холодильника, а також самої причини виклику (наприклад, стосовно заміни, ремонту чи діагностики компресора холодильника, вартості). Ціна необхідної сервісної послуги, на основі отриманих відомостей, буде названа замовнику ще до приходу техніка, також буде запропонована ще й первинна рекомендація. Вартість усіх типових послуг зазначена в прайс-листі, якщо ж у телефонному режимі не вдалося визначити точної причини поломки й масштабу необхідного ремонту, тоді остаточна розцінка буде повідомлена тільки після візиту фахівця й діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що після цього оголошена виконавцем вартість буде збігатися із зазначеною в прейскуранті.

Звернувшись в сервіс послуг Master911, Ви зможете сподіватися на:

 • терміновий виїзд техніка за названою адресою;
 • можливість подати замовлення цілодобово;
 • компетентну, попередню оперативну консультацію та інформацію з приблизною вартістю до приїзду виконавця;
 • відмінну якість наданої послуги.

Наші майстри забезпечують чистоту на своєму місці роботи, не вживають нецензурної лексики й не палять.

Потрібна заміна чи діагностика компресора холодильника?

Сервіс побутового ремонту Master911 надає послуги з ремонту холодильників усіх торгових марок із терміновим виїздом фахівця в маленькі населені пункти та великі міста Житомирської області.

Наші переваги:

 • Дотримання чистоти на місці роботи. Обов'язкове прибирання свого робочого місця - це важлива частиною кожної сервісної послуги.
 • Гарантія. Кожен виконавець сервісу побутового ремонту Master911 видає гарантійні сертифікати на виконані послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Ми працюємо відповідно до договірних зобов'язань. Перед початком роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, налагодженням або ремонтом холодильного обладнання, ми складаємо договір із клієнтами. У ньому вказується вартість послуги, що збігається із зафіксованою в прайс-листі.
 • Зручна система оплати: безготівковим переказом, пластиковою карткою чи ж готівкою.
 • Серйозна відповідальність за рівень якості. За якість наданих послуг наші професіонали беруть на себе серйозну відповідальність. У разі, якщо Ви виявили будь-які недоліки в роботі техніка, телефонуйте в службу підтримки замовників, і ми гарантуємо, що все буде усунуто дуже швидко.
 • Підтримка в вирішенні конфліктних моментів. Усі виконавці Master911 перед виходом на службу пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних. Тому, в разі несумлінного ставлення фахівця до роботи або нечемність в поведінці, повідомте про подію нам - і ми проявимо підтримку в усуненні конфлікту.

Робота ведеться у Житомирі з виїздом по Житомирській області

Ми працюємо по Житомирській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 співпрацює з фахівцями практично в кожному населеному пункті Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка). Відтак, наші замовники, що перебувають у зазначеній місцевості, можуть очікувати на візит професіонала в день складання замовлення. Тоді великою перевагою є не тільки оперативність надання послуги, висока якість, але й вигідна економія на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра перенесеться на найближчий день, про що Вам буде повідомлено під час приймання заявки.

Приймаємо замовлення в приміських зонах Житомира

Ті замовники, хто живе в приміській зоні Житомира (смт Новогуйвинське, смт Гуйва, смт Озерне, смт Черняхів, с. Глибочиця, с. Сонячне, с. Тетерівка, с. Довжик, с. Іванівка, с. Березівка, с. Кам'янка, с. Станишівка, с. Садки, с. Кодня, с. Лука, с. Пряжів, с. Сінгури, с. Зарічани), зможуть чекати прибуття досвідченого виконавця вже через 4-5 годин.

Працюємо в м. Житомир, виїжджаючи на місце

Якщо Ви живете на території міста Житомир, виїзд майстра на Вашу адресу може зайняти мінімум часу - орієнтовно три години з моменту оформлення замовлення

В разі, якщо Вам потрібна професійна заміна мотора-компресора холодильника та розумна вартість послуги, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ми гарантуємо, що наданий нашими виконавцями сервіс Вам неодмінно сподобається!