Ремонт кондиціонера у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Хмельницькому

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні в сервіс кондиціонерів Master911 з приводу некоректності в роботі спліт-системи замовниками нерідко називаються такі нарікання, незручності, проблеми і скарги:

 • Кондиціонер недостатньо ефективно охолоджує приміщення. Причина, чому спліт-система не холодить, може бути в брудних фільтрах або неповному обсязі фреону, засміченні теплообмінника, налипанні бруду на вентилятор внутрішнього блоку, засміченні магістралі, несправності температурних датчиків.
 • З внутрішнього блоку кліматичного обладнання витікає накопичений конденсат. Скупчення конденсатної вологи може утворитися внаслідок забиття дренажних трубок, забруднення фільтра випарника або ж прорахунків, випадково допущених при монтуванні внутрішнього блоку.
 • Під час роботи кондиціонер видає досить гучний шум. Аналогічний гул є наслідком тривалої експлуатації спліт-системи без виконання інструкції регламентного техобслуговування. Причини: засмічення трубок холодильного контуру, великий люфт крильчатки, механічне зіткнення елементів агрегату з сусідніми блоками, шум, помпи для відведення конденсату, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Спліт-система дує теплим повітрям. У тому випадку, якщо дує тепло, є ряд різних варіантів: несправність компресора (потрібен ремонт або заміна), недостатній обсяг фреону в системі, неправильно встановлена температура на електронному модулі управління, забруднення обладнання або знижена напруга в електромережі.
 • Не запускається кондиціонер. Основними причинами, чому це трапляється, виявляються такі: засмічення фільтрів внутрішнього блоку, несправність компресора, витікання фреону, проблема з чотириходовим клапаном, що змінює напрямок фреону, збій у роботі плати управління. Якщо кліматичний пристрій ввімкнути зовсім неможливо, просто спробуйте поміняти батарейки в пульті.
 • Через короткий час після ввімкнення система кондиціонування вимикається мимовільно. Суть питання може полягати як в елементарному некоректному налаштуванні режимів, так і в більш серйозних причинах, наприклад, у перегріві компресора, неполадках модуля управління, поломках датчиків, критичному рівні фреону і т. д.

Зверніть увагу!

 • Не починайте ремонтувати кліматичний пристрій самостійно. Діагностикою, обслуговуванням, налагодженням, а також монтажем повинен займатися виключно висококваліфікований технік. Спроби розібратися самим, в чому причина неефективної роботи, можуть спровокувати посилення проблеми, що потребуватиме капітального, дорогого і складного ремонту в майбутньому.
 • Не бажано користуватися службами сервісу підозрілих виконавців. Прийнявши рішення викликати майстра додому, потрібно зробити вибір, де сервіс побутових послуг з виконавцем пропонують взяти на себе відповідальність за якість вузлів, блоків, деталей, а найважливіше - за надані послуги. Наскільки показала практика, багато користувачів, що бажають заощадити (в гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), надалі мають справу з тим, що "відремонтована" сумнівними майстрами техніка з часом починає давати збої, а от з майстром відсутній зв'язок, або він відмовляється приходити за гарантією. В результаті доводиться звертатися вже до професійних, перевірених, досвідчених техніків, які тривалий час працюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Хмельницькому Master911.
 • Не вмикайте зламаний кондиціонер. Спочатку кліматичне обладнання може лише давати збої, але якщо будете ігнорувати неправильну експлуатацію пристрою, це загрожує стати передумовою для більш серйозних проблем, а іноді і потребою в трудомісткому, дорогому, складному капітальному ремонті.

Особливості та позитивні моменти сервісу Master911

Ми здатні виконати ремонт побутових кондиціонерів у Хмельницькому, будь-якого рівня складності, а також діагностику та повне технічне обслуговування.

Ми лагодимо побутові кондиціонери практично всіх популярних виробників: Астон (Aston), Бош (Bosch), Неокліма (Neoclima), Осака (Osaka), Данко (Danko), Ханса (Hansa), Кайзер (Kaiser), Грее (Gree), Коспел (Kospel), Мідеа (Midea), Самурай (Samurai), Тенко (Tenko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віссманн (Вісман / Viessmann), Лібхерр (Liebherr), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Дніпро, Ферролі (Феролі / Ferroli), Сенсей (Sensei), Панасонік (Panasonic), Міцубісі (Mitsubishi), Тошиба (Toshiba), Електролюкс (Electrolux), Протерм (Protherm), Дайкін (Daikin), Деккер (Декер / Dekker), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Беко (Beko), Горенье (Gorenje), Галанз (Galanz), ЛЖ (LG), Купер&Хантер (Cooper&Hunter) та інші.

Будь-який власник техніки, який звернувся у наш сервіс, буде мати ряд приємних бонусів:

 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги і замінені блоки, запчастини, деталі, вузли;
 • Екстрений прихід. Приїжджаємо через 2,5-3 години;
 • Постійний Цілодобове приймання замовлень. Ми працюємо 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час доби;
 • Прийнятність цін. У нас доступні ціни на ремонт, які відповідають вмінню фахівця;
 • Чистота, акуратність, ввічливість, пунктуальність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • Способи оплати. Зручний варіант, щоб оплачувати послуги будь-яким способом: банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Договірні зобов'язання. Із закінченням ремонтних робіт заповнюється акт про надання послуг;
 • Фіксована ціна. Сума робіт завжди відповідає затвердженому прайсу.

Треба пам'ятати, що наш маркетплейс Master911 надає допомогу обом сторонам у підготовці необхідних документів, а також у розв'язанні неоднозначних питань.

Як відбувається виклик техніка?

 1. Оформлення заявки. Відправити замовлення на виклик майстра з ремонту кондиціонера у Хмельницькому можливе за телефонним дзвінком або на інтернет-сайті.
 2. Уточнювальні питання. При складанні заяви слід відповісти на запитання менеджера. Потім менеджер відповість на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Хмельницькому?".
 3. Приїзд техніка додому. В середньому, через 2-3 години після подачі замовлення виконавець прибуває за вказаною адресою.

Приймаємо заявки на виїзд фахівця з усіх районів Хмельницького та передмістя

Якщо вам потрібна послуга з ремонту кондиціонера у Хмельницькому, звертайтеся до нас в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по місту у Хмельницькому

У тому випадку, якщо ви знаходитесь в межах Хмельницького, то приблизно через 3 години після факту оформлення заявки на вашу адресу надсилається наш грамотний виконавець.

Виїзд в передмістя

Якщо вам потрібно запросити майстра в передмістя (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), в такому разі виїзд та приїзд виконавця зазвичай може зайняти трохи більше часу.

Виїзд майстра по Хмельницькій області

Приймаємо заявки на виїзди в населені пункти області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців).

На комплекс наданих робіт і встановлені запасні частини видаються гарантійні зобов'язання.