globe ru

Ремонт кондиціонера у Хмельницькому

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кондиціонера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кондиціонера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кондиціонер
Назва Вартість
Заміна дренажної трубки кондиціонера Індивідуально
Заміна випаровувача кондиціонера Індивідуально
Заміна конденсатора в кондиціонері Індивідуально
Заміна фільтра кондиціонера Індивідуально
Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж) Індивідуально
Ремонт випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт насоса кондиціонера Індивідуально
Ремонт плати управління кондиціонера (модуль) Індивідуально
Ремонт трубок кондиціонера Індивідуально
Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера Індивідуально
Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка) Індивідуально
Чистка випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт дренажної системи кондиціонера від 200 грн
Ремонт пульта керування кондиціонером від 200 грн

Ціни на Ремонт кондиціонера у Хмельницькому

Назва Вартість
Чистка кондиціонера від 350 грн
Ремонт кондиціонера від 350 грн
Встановлення кондиціонера від 1300 грн
Обслуговування кондиціонера від 500 грн
Діагностика кондиціонера від 200 грн
Заправка кондиціонера фреоном від 450 грн
Ремонт плати управління кондиціонера від 700 грн
Ремонт реле в кондиціонері від 350 грн
Ремонт компресора кондиціонера від 350 грн
Ремонт вентиляції від 500 грн
Монтаж вентиляції від 500 грн
Обслуговування вентиляції від 500 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

При зверненні в сервіс кондиціонерів Master911 з приводу некоректності в роботі спліт-системи замовниками нерідко називаються такі нарікання, незручності, проблеми і скарги:

 • Кондиціонер недостатньо ефективно охолоджує приміщення. Причина, чому спліт-система не холодить, може бути в брудних фільтрах або неповному обсязі фреону, засміченні теплообмінника, налипанні бруду на вентилятор внутрішнього блоку, засміченні магістралі, несправності температурних датчиків.
 • З внутрішнього блоку кліматичного обладнання витікає накопичений конденсат. Скупчення конденсатної вологи може утворитися внаслідок забиття дренажних трубок, забруднення фільтра випарника або ж прорахунків, випадково допущених при монтуванні внутрішнього блоку.
 • Під час роботи кондиціонер видає досить гучний шум. Аналогічний гул є наслідком тривалої експлуатації спліт-системи без виконання інструкції регламентного техобслуговування. Причини: засмічення трубок холодильного контуру, великий люфт крильчатки, механічне зіткнення елементів агрегату з сусідніми блоками, шум, помпи для відведення конденсату, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Спліт-система дує теплим повітрям. У тому випадку, якщо дує тепло, є ряд різних варіантів: несправність компресора (потрібен ремонт або заміна), недостатній обсяг фреону в системі, неправильно встановлена температура на електронному модулі управління, забруднення обладнання або знижена напруга в електромережі.
 • Не запускається кондиціонер. Основними причинами, чому це трапляється, виявляються такі: засмічення фільтрів внутрішнього блоку, несправність компресора, витікання фреону, проблема з чотириходовим клапаном, що змінює напрямок фреону, збій у роботі плати управління. Якщо кліматичний пристрій ввімкнути зовсім неможливо, просто спробуйте поміняти батарейки в пульті.
 • Через короткий час після ввімкнення система кондиціонування вимикається мимовільно. Суть питання може полягати як в елементарному некоректному налаштуванні режимів, так і в більш серйозних причинах, наприклад, у перегріві компресора, неполадках модуля управління, поломках датчиків, критичному рівні фреону і т. д.

Зверніть увагу!

 • Не починайте ремонтувати кліматичний пристрій самостійно. Діагностикою, обслуговуванням, налагодженням, а також монтажем повинен займатися виключно висококваліфікований технік. Спроби розібратися самим, в чому причина неефективної роботи, можуть спровокувати посилення проблеми, що потребуватиме капітального, дорогого і складного ремонту в майбутньому.
 • Не бажано користуватися службами сервісу підозрілих виконавців. Прийнявши рішення викликати майстра додому, потрібно зробити вибір, де сервіс побутових послуг з виконавцем пропонують взяти на себе відповідальність за якість вузлів, блоків, деталей, а найважливіше - за надані послуги. Наскільки показала практика, багато користувачів, що бажають заощадити (в гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), надалі мають справу з тим, що "відремонтована" сумнівними майстрами техніка з часом починає давати збої, а от з майстром відсутній зв'язок, або він відмовляється приходити за гарантією. В результаті доводиться звертатися вже до професійних, перевірених, досвідчених техніків, які тривалий час працюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Хмельницькому Master911.
 • Не вмикайте зламаний кондиціонер. Спочатку кліматичне обладнання може лише давати збої, але якщо будете ігнорувати неправильну експлуатацію пристрою, це загрожує стати передумовою для більш серйозних проблем, а іноді і потребою в трудомісткому, дорогому, складному капітальному ремонті.

Особливості та позитивні моменти сервісу Master911

Ми здатні виконати ремонт побутових кондиціонерів у Хмельницькому, будь-якого рівня складності, а також діагностику та повне технічне обслуговування.

Ми лагодимо побутові кондиціонери практично всіх популярних виробників: Астон (Aston), Бош (Bosch), Неокліма (Neoclima), Осака (Osaka), Данко (Danko), Ханса (Hansa), Кайзер (Kaiser), Грее (Gree), Коспел (Kospel), Мідеа (Midea), Самурай (Samurai), Тенко (Tenko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віссманн (Вісман / Viessmann), Лібхерр (Liebherr), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Дніпро, Ферролі (Феролі / Ferroli), Сенсей (Sensei), Панасонік (Panasonic), Міцубісі (Mitsubishi), Тошиба (Toshiba), Електролюкс (Electrolux), Протерм (Protherm), Дайкін (Daikin), Деккер (Декер / Dekker), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Беко (Beko), Горенье (Gorenje), Галанз (Galanz), ЛЖ (LG), Купер&Хантер (Cooper&Hunter) та інші.

Будь-який власник техніки, який звернувся у наш сервіс, буде мати ряд приємних бонусів:

 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги і замінені блоки, запчастини, деталі, вузли;
 • Екстрений прихід. Приїжджаємо через 2,5-3 години;
 • Постійний Цілодобове приймання замовлень. Ми працюємо 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час доби;
 • Прийнятність цін. У нас доступні ціни на ремонт, які відповідають вмінню фахівця;
 • Чистота, акуратність, ввічливість, пунктуальність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • Способи оплати. Зручний варіант, щоб оплачувати послуги будь-яким способом: банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Договірні зобов'язання. Із закінченням ремонтних робіт заповнюється акт про надання послуг;
 • Фіксована ціна. Сума робіт завжди відповідає затвердженому прайсу.

Треба пам'ятати, що наш маркетплейс Master911 надає допомогу обом сторонам у підготовці необхідних документів, а також у розв'язанні неоднозначних питань.

Як відбувається виклик техніка?

 1. Оформлення заявки. Відправити замовлення на виклик майстра з ремонту кондиціонера у Хмельницькому можливе за телефонним дзвінком або на інтернет-сайті.
 2. Уточнювальні питання. При складанні заяви слід відповісти на запитання менеджера. Потім менеджер відповість на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Хмельницькому?".
 3. Приїзд техніка додому. В середньому, через 2-3 години після подачі замовлення виконавець прибуває за вказаною адресою.

Приймаємо заявки на виїзд фахівця з усіх районів Хмельницького та передмістя

Якщо вам потрібна послуга з ремонту кондиціонера у Хмельницькому, звертайтеся до нас в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по місту у Хмельницькому

У тому випадку, якщо ви знаходитесь в межах Хмельницького, то приблизно через 3 години після факту оформлення заявки на вашу адресу надсилається наш грамотний виконавець.

Виїзд в передмістя

Якщо вам потрібно запросити майстра в передмістя (смт Чорний Острів, с. Давидківці, с. Лісові Гринівці, с. Шаровечка, с. Копистин, с. Карпівці, с. Ружичанка, с. Олешин, с. Богданівці, с. Шумівці, с. Мацьківці), в такому разі виїзд та приїзд виконавця зазвичай може зайняти трохи більше часу.

Виїзд майстра по Хмельницькій області

Приймаємо заявки на виїзди в населені пункти області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців).

На комплекс наданих робіт і встановлені запасні частини видаються гарантійні зобов'язання.