globe ru

Заміна компрессора холодильника у Хмельницькому

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Компресор є найважливішою деталлю холодильника, що відповідає за рух холодоагенту. Найчастіше, найкращим рішенням в разі відмови в роботі компресора є заміна, з огляду на те, що проведений ремонт не обов'язково гарантує його безперебійну роботу надалі. До основних причин збою компресора слід відносити:

 • постійну роботу холодильника без відключень, на великих оборотах через активну послугу шокової заморозки;
 • миттєва зміна значення напруги в домашній мережі;
 • недостатньо щільне закриття дверей однієї з камер холодильних агрегатів.

Симптоми порушення в роботі мотора-компресора:

 • утворення снігового шару на задніх стінках холодильного агрегату;
 • перемерзання харчів;
 • постійна робота двигуна;
 • підвищення температури в камері;
 • двигун гуде, однак охолодження не проводиться;
 • під час роботи холодильника чутні сторонні звуки.

Чи виконується власноручний сервіс компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, зіткнувшись з пошкодженням компресора, намагаються зробити виправлення самостійно. Слід розуміти, що зробити це досить складно, оскільки для цього знадобляться не тільки відповідні технічні знання та практичні навички, а й монтажні інструменти, специфічне обладнання. Крім цього, в разі допущення помилки в ході дилетантської діяльності, є небезпека посилення проблеми. Це може стати причиною капітального ремонту аж до повної відмови холодильного обладнання в роботі.

Найкраще рішення в такій ситуації, коли компресор зовсім не працює або функціонує некоректно - звернення за допомогою до перевіреного майстра з ремонту холодильних агрегатів сервісу Master911. Всі наші фахівці надають послуги за вашою адресою. Наш виконавець зробить професійну діагностику й детальний огляд, знайде точну причину виниклої поломки й виконає необхідний ремонт або ж заміну мотора-компресора холодильника за середньоринковою вартістю. Все це надасть можливість виключити ризики й дозволить заощадити на витратах, які пов'язані з перевезенням габаритної техніки в майстерню і назад, і мати гарантії на ремонт.

Master911 - професійна заміна мотора-компресора холодильників

При виявленні будь-якої несправності в роботі побутового холодильного обладнання, телефонуйте в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця цілодобово у вихідні, святкові та робочі дні. Наші майстри працюють з холодильниками різних моделей і марок: Snaige (Снайге), Vestfrost (Вестфрост), Whirlpool (Вірпул), ARDO (Ардо), Beko (Беко), Донбас, Rainford, Atlant (Атлант), Samsung (Самсунг), Норд, Lg, Indesit (Індезіт), Liebherr (Лібхер) та інших.

В момент заповнення заявки ми зазвичай ставимо кілька питань щодо моделі, року випуску, виробника та обов'язково причини виклику (наприклад, заміна, діагностика, ремонт мотора-компресора холодильника, ціна). Вартість необхідної сервісної послуги, на підставі отриманих даних, буде названа клієнту ще до прибуття майстра, також буде надана й початкова консультація. Вартість всіх типових послуг вказана в прайс-листі, якщо в телефонному режимі не вдалося визначити справжню причину несправності й обсяг потрібних ремонтів, тоді конкретна ціна буде озвучена тільки після приходу досвідченого майстра й обстеження. Ми стверджуємо, що після закінчення діагностики заявлена виконавцем вартість буде збігатися із зафіксованою в прайс-листі.

Якщо ви звернулися в сервіс домашнього ремонту Master911, то зможете очікувати на:

 • подачу заявки в режимі 24/7;
 • гарна якість наданої сервісної послуги;
 • грамотну консультацію та інформацію з приблизною ціною ще до приходу виконавця;
 • оперативний виїзд техніка за вказаною адресою.

Наші фахівці забезпечують чистоту й порядок на своєму робочому місці, культурні й не курять.

Цікавить діагностика або заміна компресора холодильників?

Сервіс домашнього ремонту Master911 пропонує послуги з виправлення холодильних агрегатів всіх типів з терміновим виїздом техніка у великі міста та маленькі населені пункти Хмельницької області.

Наші переваги:

 • Зручна оплата: готівкою, пластиковою карткою або безготівковим перерахуванням.
 • Договір. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, ремонтом або ж обслуговуванням холодильної техніки, ми підписуємо договір з замовниками. У ньому наголошується ціна, яка збігається з тією, що наявна в прайс-листі.
 • Рішення конфліктів. Усі виконавці Master911 перед виходом на службу пройшли обов'язкову верифікацію персональних відомостей. У зв'язку з цим, у разі некоректного ставлення виконавця до роботи, повідомте нам, і ми посприяємо у розв'язанні утворився конфлікту.
 • Гарантійні умови. Кожен технік сервісу Master911 готовий надати гарантії на надані послуги та змінення блоки, вузли, деталі.
 • Персональна відповідальність за якісний рівень. За якісний рівень обслуговування наші майстри беруть на себе серйозну відповідальність. У зв'язку з цим, якщо ви виявили будь-які недоліки в роботі професіонала, телефонуйте в службу підтримки клієнтів, і ми запевняємо, що все буде виправлено в найкоротший термін.
 • Підтримка чистоти в робочій зоні. Неодмінне прибирання свого місця роботи є важливою частиною нашої послуги.

Приймаємо замовлення у Хмельницькому і на виїзді по Хмельницькій області

Працюємо в м. Хмельницький з виїздом за адресою

Якщо ви перебуваєте в межах міста Хмельницький, виїзд техніка займе в середньому 3 години з моменту складання заявки

Виконуємо ремонтні роботи в передмістях Хмельницького

Ті клієнти, які проживають в приміських зонах Хмельницького (смт Чорний Острів, с. Давидківці, с. Лісові Гринівці, с. Шаровечка, с. Копистин, с. Карпівці, с. Ружичанка, с. Олешин, с. Богданівці, с. Шумівці, с. Мацьківці), зможуть очікувати приїзду техніка вже через 4-5 годин.

Співпрацюємо з замовниками по Хмельницькій області

Сервіс побутових послуг Master911 має майстрів у більшості населених пунктів Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців). Тому наші замовники, які проживають у цій області, можуть сподіватися на прихід фахівця в день складання замовлення. У цьому випадку великим плюсом буде не тільки швидкість надання послуги, а й значна економія коштів на автотранспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, прихід професіонала може перенестися на наступний день, про цей прецедент вам повідомлять в момент складання заявки.

Якщо вам потрібна компетентна заміна компресора холодильника й підійде розумна вартість послуги, звертайтеся в сервіс Master911. Ми запевняємо, що наданий нашими виконавцями сервісу вас не розчарує!