globe ru

Ремонт газової колонки у Хмельницькому

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Хмельницький та передмісті з виїздом по Хмельницькій області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт газової колонки у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт газової колонки від 350 грн
Встановлення газової колонки від 350 грн
Чистка газової колонки від 400 грн
Діагностика газової колонки від 350 грн
Заміна газової колонки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Що робити, якщо вдома немає централізованого постачання гарячої води, яка так потрібна? Відповідь проста: встановити газову колонку. Вона дозволяє користуватися гарячою водою в будь-яких обсягах і в будь-який час доби. Якщо обладнанням користуватися дбайливо, воно прослужить довгий час, але періодично виникає необхідність у техобслуговуванні.

Ремонт газової колонки

Газова колонка - це прилад для нагріву води проточного типу. У цих обладнаннях вода нагрівається завдяки енергії згоряння газу. Обираючи пристрій під ваші потреби, необхідно взяти до уваги наступне:

 • наявність або відсутність димоходу;
 • передбачуваний обсяг споживання гарячої води;
 • бажаний рівень комфорту;
 • наявність достатнього місця на кухні або у ванній кімнаті.

Ремонт, чистка або установка газової колонки в Хмельницькому складні тим, що через об'єкт проходить не тільки газ, а й вода. Тому займатися цим не повинен майстер без досвіду й відповідного дозволу, оскільки це може привести до сумних наслідків, найшкідливіші з яких - вихід техніки з ладу без можливості відновлення.

Як відбувається ремонт і діагностика

Експлуатація газової колонки без чистки та профілактики згодом призводить до слабкого нагрівання води, ряду несправностей та інших проблем.

Ремонт, обслуговування або заміна газової колонки в Хмельницькому, а також Кам'янець-Подільському, Шепетівці та інших містах області проводиться після того, як ви залишите заявку за телефоном або на сайті.

Майстер, якого направить сервіс домашнього ремонту Master911, не тільки проведе всі роботи (ремонт, чистка газової колонки, заміна деталей, монтаж), а також надасть гарантію. До того ж протягом всього процесу відбувається контроль з нашого боку.

Нагадуємо! Самостійний ремонт газової колонки - небезпечне заняття. Кожна марка має ряд технічних особливостей. Не ризикуйте й довірте цю справу професіоналам.

Чому обирають нас?

 1. Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі;
 2. Оперативність. Отримавши виклик, майстер з ремонту газових колонок у Хмельницькому приїде за адресою в зручний для вас день і час;
 3. Якість. Сервіс послуг з домашнього ремонту газових колонок у Хмельницькому Master911 дорожить своєю репутацією. Ми контролюємо весь процес від початку до закінчення робіт;
 4. Гарантія. Майстер надає гарантійні зобов'язання на надані послуги й на встановлені запчастини;
 5. Прийнятні розцінки. Ціни на ремонт газової колонки в Хмельницькому, чистку або монтаж цілком приємні. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом;
 6. Професіоналізм. Сервісне обслуговування та ремонт обладнання - профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. Наша база клієнтів нараховує понад 100 000 клієнтів;
 7. Відповідальність. Ми допомагаємо обом сторонам у розв'язанні спірних питань і при оформленні документів.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Онлайн-сервіс домашнього ремонту Master911 приймає заявки на монтаж газової колонки, ремонт, заміну несправних деталей (наприклад, ремонт електромагнітного клапана, теплообмінника, блоку управління, редуктора, водяного вузла чи блоку розпалювання газової колонки) від багатьох відомих виробників: Протерм (Protherm), Сакура (Sakura), Росс (Ross), Бош (Bosch), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Данко (Danko), Новатек (Nova Tec), Мілла (Міла / Milla), Мора (Mora), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Термолайн (Termoline), Віссманн (Вісман / Viessmann), Іммергаз (Immergas), Вестен (Westen), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Міле (Miele), Аквахіт (Aquaheat), Саванна (Савана / Savanna), Ферролі (Феролі / Ferroli), Юнкерс (Junkers), Астон (Aston), Електролюкс (Electrolux), Термет (Termet), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Атлантік (Atlantic), Аміна (Amina), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Селена (Selena), Крауф (Krauf), Зануссі (Занусі / Zanussi), Нева (Neva), Еталон (Etalon), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Атон (Aton), Львів, Горенье (Gorenje).

Ціна ремонту газової колонки

Маркетплейс Master911 співпрацює з майстрами, які спеціалізуються у ремонті вітчизняних, імпортних, китайських і радянських газових колонок з виїздом на вашу адресу в Хмельницькому.

Хочете дізнатися приблизну вартість ремонту газової колонки? Зателефонуйте в наш сервіс. Однак остаточний кошторис складається майстром вже на місці. Він буде залежати від складності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт і ціни запасних деталей та витратних матеріалів, які потребують заміни.

Поширені несправності газових колонок:

 • Відсутність тяги;
 • недостатній напір води;
 • недостатній тиск газу;
 • несправна система розпалу;
 • засмічення трубок і фільтра подачі води;
 • засмічення пальника;
 • несправність мембрани або газового блоку;
 • несправність електроніки й датчиків;
 • колонка коптить, з неї сиплеться чорна сажа;
 • при ввімкненні колонки чутні сторонні звуки.

Вище перерахована лише мала частина несправностей, а розв'язання проблем можливе тільки при огляді обладнання фахівцями, з якими співпрацює сервіс термінового домашнього ремонту газової колонки Master911.

Виїжджаємо в усі райони Хмельницького і передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Хмельницькому та інших містах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) цілодобово, як у робочі, так і святкові дні.

Для замовлення послуги необхідно зв'язатися з нами й залишити заявку. Ви повинні повідомити нам наступну інформацію:

 • причина виклику (ремонт газової колонки (несправності), установка або заміна обладнання й т.д.);
 • марка й модель газового обладнання;
 • адреса;
 • визначений час візиту майстра;
 • особливі побажання (якщо вони є).

В середньому фахівець приїжджає протягом 3 годин (але все залежить від сезону року, відстаней і складності замовлення). На будь-яку виконану роботу з ремонту колонки надається гарантія, а також акт виконаних робіт.

Якщо потрібен професійний ремонт або заміна газової плити у Хмельницькому й передмісті (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), звертайтеся в сервіс Master911.