globe ru

Ремонт електричної плити у Хмельницькому

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Численні види ремонтів склокерамічних плит, духовок, побутових електроплит або вбудовуваних варильних панелей прийнято умовно розділити на 3 види: простий, складний і середнього рівня складності.

 • Середній ремонт електроплити у Хмельницькому вимагає від майстра практичного досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, з огляду на те, що зазвичай він пов'язаний з електротехнікою. В ході робіт фахівець відновлює, змінює або налагоджує зношені окремі вузли, прилади, деталі.
 • Дрібні ремонтні роботи побутової електричної плити у Хмельницькому враховують виконання діагностичних робіт для електрообладнання, усунення механічних неполадок, очищення, вимушену заміну пошкоджених допоміжних елементів: ручки перемикача, зламаної вилки, мережевого електропроводу й т. д.
 • Послуги ремонту найвищого ступеня складності припускають заміну ключових конструктивних елементів електроплит, духових шаф, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних поверхонь, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення електронних плат, таймерів, сенсорних панелей, блоків управління й т.д.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на підключення, виконання ремонту та проведення діагностики склокерамічних плит, електроплит, варильних поверхонь або духовок у Хмельницькому різного рівня від всіх відомих компаній: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Інтерлайн (Interline), Електра, Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Карпати/ Karpaty), Бош (Bosch), Беко (Beko), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Грета (Greta), Індесіт (Indesit), Дружківка.

Яким чином розраховується розцінка?

В сервісі послуг Master911 адекватна, прозора, розумна й чесна політика розцінок. Провести професійний ремонт набагато вигідніше, ніж купувати нову техніку. Всі наші фахівці працюють за затвердженим прейскурантом, що цілком відкидає можливість будь-яких махінацій з розцінками на надані сервісні послуги.

Однак нерідкі випадки, в яких без очного огляду неможливо правильно встановити, який же конкретно ремонт обладнання необхідний. У подібних випадках ми зможемо назвати лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Хмельницькому, а точний розрахунковий кошторис буде озвучено фахівцем вже на місці. Ми гарантуємо, що ціна ремонту духових шаф, електроплит, індукційних плит або вбудовуваних варильних поверхонь у Хмельницькому буде цілком відповідати затвердженим тарифам.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Заздалегідь відома ціна. Сума будь-якої потрібної послуги строго відповідає тарифу, який затверджено й озвучено завчасно. Ще до прибуття фахівця додому ми вас зорієнтуємо в ціні й дамо конкретно знати, скільки коштує, приміром, ремонт духовок, побутових електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Хмельницькому.
 • Зручний варіант розрахунку. Оплата виконується як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
 • Економія. З огляду на те, що наші виконавці розташовані поблизу від вас, автотранспортні витрати досить невеликі.
 • Завжди доброзичливе ставлення, пунктуальність, ввічливість та акуратність. У кінці всіх процесів наші техніки неодмінно прибирають своє робоче місце.
 • Оперативний виїзд техніка.
 • Середньоринкові ціни. Вартість буде завжди конкурентоспроможною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду виконавця.

Особливості

 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами у своїй галузі. Перед початком співпраці фахівець тестується по обов'язкових характеристиках, передає паспортні дані, що засвідчують особу, проходить співбесіду та складає іспит.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та встановлені в ході ремонту запчастини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Працює система договірних відносин. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.
 • Великий спектр служб в одному офісі. Маркетплейс створювався для заявки на послуги перевіреного, кваліфікованого, компетентного сантехніка, виконавця монтажних робіт, електрика, крім того, є можливість замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття і т.д.

Як здійснюється замовлення на виклик техніка?

 1. Подача заявки на виклик. Виконати це слід за допомогою заповненої на вебсайті форми або в телефонному режимі.
 2. Уточнювальні питання. Потрібно дати відповідь на ряд важливих питань: тип, вік, модель електроплити, привід для виклику спеціаліста, виробник.
 3. Надання початкової консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до приїзду фахівця ми можемо надати попередню консультацію та вкажемо приблизну ціну необхідної послуги.
 4. Прихід фахівця додому. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення заявки на виклик наш майстер приїжджає до вас додому.

Замовлення техніка з ремонту склокерамічних плит, духовок, вбудованих варильних панелей або електроплит у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Виїзд техніка по м. Хмельницький

Якщо вам потрібен професійний ремонт склокерамічних плит, духових шаф, варильних поверхонь або електричних плит у Хмельницькому, в т.ч. й індукційних плит, і ви проживаєте в межах міста, то вже протягом 3-х годин після оформлення замовлення, професійний виконавець, що володіє досить великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, приїжджає на виклик.

Виїзд фахівця в передмістя Хмельницького

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин

Виїзд техніка в селища, села, міста по Хмельницькій області

В численних населених пунктах ми маємо своїх фахівців, які найчастіше прибувають до замовника в день оформлення заявки. Замовлення послуг у сервісі побутового ремонту Master911 допомагає істотно зберегти транспортні витрати й ваш час. В окремих ситуаціях в розпал сезону з інтенсивною зайнятістю приїзд техніка може бути перенесений на наступний день.