Ремонт електричної плити у Хмельницькому

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Хмельницькому

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+7

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Хмельницькому

Відгуки по ремонту електричних плит у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтів склокерамічних плит, духовок, побутових електроплит або вбудовуваних варильних панелей прийнято умовно розділити на 3 види: простий, складний і середнього рівня складності.

 • Середній ремонт електроплити у Хмельницькому вимагає від майстра практичного досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, з огляду на те, що зазвичай він пов'язаний з електротехнікою. В ході робіт фахівець відновлює, змінює або налагоджує зношені окремі вузли, прилади, деталі.
 • Дрібні ремонтні роботи побутової електричної плити у Хмельницькому враховують виконання діагностичних робіт для електрообладнання, усунення механічних неполадок, очищення, вимушену заміну пошкоджених допоміжних елементів: ручки перемикача, зламаної вилки, мережевого електропроводу й т. д.
 • Послуги ремонту найвищого ступеня складності припускають заміну ключових конструктивних елементів електроплит, духових шаф, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних поверхонь, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення електронних плат, таймерів, сенсорних панелей, блоків управління й т.д.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на підключення, виконання ремонту та проведення діагностики склокерамічних плит, електроплит, варильних поверхонь або духовок у Хмельницькому різного рівня від всіх відомих компаній: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Інтерлайн (Interline), Електра, Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Карпати/ Karpaty), Бош (Bosch), Беко (Beko), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Грета (Greta), Індесіт (Indesit), Дружківка.

Яким чином розраховується розцінка?

В сервісі послуг Master911 адекватна, прозора, розумна й чесна політика розцінок. Провести професійний ремонт набагато вигідніше, ніж купувати нову техніку. Всі наші фахівці працюють за затвердженим прейскурантом, що цілком відкидає можливість будь-яких махінацій з розцінками на надані сервісні послуги.

Однак нерідкі випадки, в яких без очного огляду неможливо правильно встановити, який же конкретно ремонт обладнання необхідний. У подібних випадках ми зможемо назвати лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Хмельницькому, а точний розрахунковий кошторис буде озвучено фахівцем вже на місці. Ми гарантуємо, що ціна ремонту духових шаф, електроплит, індукційних плит або вбудовуваних варильних поверхонь у Хмельницькому буде цілком відповідати затвердженим тарифам.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Заздалегідь відома ціна. Сума будь-якої потрібної послуги строго відповідає тарифу, який затверджено й озвучено завчасно. Ще до прибуття фахівця додому ми вас зорієнтуємо в ціні й дамо конкретно знати, скільки коштує, приміром, ремонт духовок, побутових електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Хмельницькому.
 • Зручний варіант розрахунку. Оплата виконується як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
 • Економія. З огляду на те, що наші виконавці розташовані поблизу від вас, автотранспортні витрати досить невеликі.
 • Завжди доброзичливе ставлення, пунктуальність, ввічливість та акуратність. У кінці всіх процесів наші техніки неодмінно прибирають своє робоче місце.
 • Оперативний виїзд техніка.
 • Середньоринкові ціни. Вартість буде завжди конкурентоспроможною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду виконавця.

Особливості

 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами у своїй галузі. Перед початком співпраці фахівець тестується по обов'язкових характеристиках, передає паспортні дані, що засвідчують особу, проходить співбесіду та складає іспит.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та встановлені в ході ремонту запчастини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Працює система договірних відносин. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.
 • Великий спектр служб в одному офісі. Маркетплейс створювався для заявки на послуги перевіреного, кваліфікованого, компетентного сантехніка, виконавця монтажних робіт, електрика, крім того, є можливість замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття і т.д.

Як здійснюється замовлення на виклик техніка?

 1. Подача заявки на виклик. Виконати це слід за допомогою заповненої на вебсайті форми або в телефонному режимі.
 2. Уточнювальні питання. Потрібно дати відповідь на ряд важливих питань: тип, вік, модель електроплити, привід для виклику спеціаліста, виробник.
 3. Надання початкової консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до приїзду фахівця ми можемо надати попередню консультацію та вкажемо приблизну ціну необхідної послуги.
 4. Прихід фахівця додому. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення заявки на виклик наш майстер приїжджає до вас додому.

Замовлення техніка з ремонту склокерамічних плит, духовок, вбудованих варильних панелей або електроплит у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Виїзд техніка по м. Хмельницький

Якщо вам потрібен професійний ремонт склокерамічних плит, духових шаф, варильних поверхонь або електричних плит у Хмельницькому, в т.ч. й індукційних плит, і ви проживаєте в межах міста, то вже протягом 3-х годин після оформлення замовлення, професійний виконавець, що володіє досить великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, приїжджає на виклик.

Виїзд фахівця в передмістя Хмельницького

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин

Виїзд техніка в селища, села, міста по Хмельницькій області

В численних населених пунктах ми маємо своїх фахівців, які найчастіше прибувають до замовника в день оформлення заявки. Замовлення послуг у сервісі побутового ремонту Master911 допомагає істотно зберегти транспортні витрати й ваш час. В окремих ситуаціях в розпал сезону з інтенсивною зайнятістю приїзд техніка може бути перенесений на наступний день.