Обслуговування газового котла у Хмельницькому

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Хмельницькому

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс та діагностика газових пристроїв (котлів) у Хмельницькому можуть враховувати в себе три види робіт:

 • Комплексне ТО - виконується раз в один-два роки. Технічному обслуговуванню підлягають деталі, які мають тривалий період експлуатації. Ця послуга охоплює: монтаж сальників, заміну клапанів, перевірку вентиляторів, промивку теплообмінника.
 • Щорічні планові роботи, які ведуться до початку опалювального сезону.
 • Аварійне ТО, неминучість у виконанні якого обґрунтована несправністю котла.

Регулярне обслуговування опалювальних газових агрегатів виконується з метою своєчасного виявлення елементів, які вимагають проведення регулювання, ремонтних робіт або заміни, це допоможе усунути загрозу появи складної неполадки й остаточного виходу з ладу газового агрегату (саме в сезон морозів).

Master911 надає повний спектр грамотних робіт з якісного обслуговування, професійного ремонту або діагностики газового котла від всіх відомих виробників: Сайм (Сім / Sime), Юнкерс (Junkers), Різон (Reeson), Бош (Bosch), Новатек (Nova Tec), Шафутекс (Chaffoteaux), Рока (Roca), Іммергаз (Immergas), Баксі (Baxi), Шафуто (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Тепловест (Teplowest), Сіменс (Siemens), Фондітал (Fondital), Хай Терм (Hi-Therm), Соллі (Солі / Solly), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Демрад (Demrad), Бонжуані (Bongioanni), Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атем (Аtem), Ферролі (Феролі / Ferroli), Кітурамі (Kiturami), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Термона (Thermona), Маяк, АЕГ (AEG), Атон (Aton), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), Нова Флоріда (Nova Florida), Альфа (Alpha), Роктерм (Rocterm), Херманн (Hermann), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Вольф (Wolf), Рода (Roda), Радіант (Radiant), Будерус (Buderus), Вестен (Westen), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Колві (Kolvi), Термекс (Thermex) та інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен з техніків нашого сервісу перед прийманням на роботу обов'язково проходить навчання з питань роботи з клієнтами та складає іспит.

Допускається до обслуговування замовників лише невелика частка претендентів, всього 15 зі 100, - тільки ті, чий середній бал 4,5 і вище. В ході проведення ремонту всі вони тримають в чистоті місце роботи, а в кінці обов'язково прибирають. Техніки Master911 характеризуються пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи, не вживають нецензурні вирази й не мають шкідливих звичок.

Яким способом обчислюється ціна?

Практично при 100% випадків вартість техобслуговування і діагностики газових приладів (побутових котлів) у Хмельницькому орієнтовно на вісімдесят п'ять відсотків нижча, ніж ремонт при відмові в роботі газового опалювального пристрою.

Розцінки на всі стандартні послуги (наприклад, ціна ефективного обслуговування газових домашніх котлів), без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, які в процесі проведення ремонту необхідно поміняти, зазначено в прайсі.

Щоб точніше зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутньої роботи, в стадії складання замовлення ми ставимо важливі питання про ваше обладнання та цілі замовлення на виклик фахівця. Такий підхід до справи відкидає можливість невідповідності в сумі, названої техніком на місці, й тієї, що зафіксована в прайсі.

Трапляються моменти, коли внаслідок неправильного пояснення виниклої проблеми точно визначити обсяг, вид і складність необхідного ремонту практично неможливо. В такому випадку кошторис може бути повідомлено виконавцем лише після виконання ним діагностики та виявлення чіткої причини збою в роботі техніки.

Маркетплейс Master911 регулярно перевіряє чинні середньоринкові розцінки та стежить за звітними формами своїх фахівців з виконаних замовлень. Запевняємо вас, що зазначена сума до оплати буде точно відповідати цінам, зазначеним в прейскуранті.

Що отримують наші клієнти?

Замовляючи сервісне техобслуговування, ефективний ремонт чи діагностику опалювального газового котла у Хмельницькому в Master911, Ви зможете отримати:

 • Належний контроль якості наданих нашими майстрами сервісних послуг. При виникненні побажань, питань або зауважень, телефонуйте нам, - в разі виявлення різних недоліків, майстер обов'язково виправить їх.
 • Надання кваліфікованих послуг з обслуговування всіх видів газових котлів: навісних (настінних), підлогових, одноконтурних і двоконтурних.
 • Екстрений прихід техніка і вельми швидке проведення обслуговування газового обладнання.

Таким чином, звертаючись до нас, Ви можете сподіватися на:

 • Зручну для замовників оплату. Допустимість розрахунку безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Лояльну вартість. Доступну, прозору та середньоринкову вартість послуг, що відповідає досвіду фахівця.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані сервісні послуги та замінені в ході ремонтних робіт деталі та запасні частини поширена гарантія.
 • Можливість звернення без свят, перерв і вихідних. Цілодобове приймання замовлень, в робочі, вихідні та святкові дні.
 • Службу технічної підтримки. У випадку, якщо ви незадоволені наданою послугою, зверніться в службу підтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Швидку обробку заявок. Прихід фахівця протягом 3-х годин.
 • Договір. Після закінчення завдань Ви отримаєте документ (акт) про виконання послуг.
 • Акуратну роботу. Обов'язкове прибирання виконавцем свого робочого місця.
 • Фіксовану ціну в договорі. Так, зокрема, сервіс котла від виробника Арістон має зафіксовану в прайсі вартість, яка залишиться незмінною.

Виконуємо роботи у Хмельницькому з виїздом виконавця по Хмельницькій області

Наші майстри працюють в передмісті Хмельницького

Якщо хочете замовити оперативне обслуговування або діагностику опалювального газового котла у себе в приватному будинку у Хмельницькому (передмістя) (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), тоді прихід техніка на вашу адресу займе трохи більше часу, орієнтовно від 4-5 годин.

Працюємо по селищах, селах, містах Хмельницької області

В сервісі Master911 трудяться техніки з переважної більшості селищ, сіл, міст Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), що надає можливість чекати появу професіонала протягом дня оформлення замовлення.

Наша побутова компанія з ремонту, налагодження та обслуговування газових агрегатів (котлів) у Хмельницькому надає своїм клієнтам можливість серйозно зекономити час та автотранспортні витрати.

Приймаємо замовлення з обслуговування газових приладів в місті Хмельницький

Якщо вас зацікавить техобслуговування опалювального газового котла Гореньє (Gorenje), Ризон (Reeson), Ферролі (Ferroli) і так далі, і ви живете на території міста Хмельницький, в такому випадку, вже через три години з моменту подачі заявки ви зможете очікувати на приїзд фахівця.