Виявивши некоректність в ході роботи, не слід відразу ж пробувати виправляти духовку власноруч, оскільки некомпетентні ремонтні дії з будь-яким газовим обладнанням можуть мати дуже серйозні наслідки. Рекомендуємо здійснювати лагодження духовки вдома підготовленим виконавцям, що володіють достатнім досвідом, практичними навичками та великими знаннями, а найголовніше, що мають допуск до проведення подібного виду робіт.

Найбільше в прийнятих заявках клієнтів є подібні скарги на неефективну роботу газового духової шафи:

  • Побутова духовка або не запалюється, або згасає відразу ж після того, як відпускається ручка. Нерідко причина подібного порушення - забруднення жиклера. Налиплий жир і нагар забиває жиклер, через що виходить зменшення подачі газу. В результаті низький ступінь інтенсивності факела не дає можливості нагріти датчик. У цьому варіанті досвідчений майстер почистить пальник або, в разі потреби, замінить його.
  • Газова духовка включається, тільки полум'я або горить слабо, або зовсім згасає. Найчастіше причиною подібної несправності в роботі газової духовки буває перехід на знижений тиск газу.
  • Полум'я пальника згасає відразу після того, як ручка або кнопка запалювання відпускається. Швидше за все, проблема полягає в зрушенні датчика температури або ж несправності системи газ-контролю.
  • Під час опускання ручки управління пальників, вона незвично "бовтається", а полум'я в духовці гасне. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що завдання вдасться вирішити шляхом заміни зламаної ручки або ремонту механізму.
  • Через деякий час після підпалу духовки полум'я гасне. Виконавши ретельну ревізію, діагностику та зовнішній візуальний огляд духової шафи, співробітник з великою ймовірністю виявить неполадку термостата. Керуючись тим, що послужило причиною проблеми, терморегулятор ремонтують або встановлюють новий.

У випадку, якщо вам буде потрібен оперативний, грамотний і надійний ремонт, монтаж або обслуговування, підключення, налагодження, регулювання кухонної духовки Ханса, Індезіт, Гореньє, Арістон або Gefest (Гефест), телефонуйте в маркетплейс Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви маєте можливість виконати оперативний виклик майстра з якісного та надійного ремонту або діагностики газової домашньої духовки або варильної поверхні у вас вдома у Хмельницькому різних брендів і будь-якого року випуску. Фахівці нашого сервісу мають багатий досвід в монтажі, ремонті, підключенні й технічному обслуговуванні різного рівня складності духовки: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Інтерлайн (Interline), Електра, Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Карпати/ Karpaty), Бош (Bosch), Беко (Beko), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Грета (Greta), Індесіт (Indesit), Дружківка та інших.

Техніки сервісу Master911

Перед дозволом на діяльність технік повинен отримати допуск і право приходити на виклик до замовників; кожен з охочих проходить навчання з наступною здачею кваліфікаційного іспиту. І тільки ті, хто набрав не менше середнього бала - 4,5 - будуть допущені до роботи з клієнтами.

Наші майстри працюють зі своїми приладами, інструментами, витратними матеріалами, однак у випадку гострої потреби вони повинні забрати техніку в сервісний пункт. Співробітники завжди готові відповісти на питання клієнта про те, яким чином буде проводитися ремонт, в чому полягає проблема і як виправити неполадку.

Яким способом встановлюється розцінка?

Всі актуальні тарифи на послуги з оперативного побутового ремонту та якісного налагодження газових домашніх духовок та інших обладнань у вас вдома у Хмельницькому є в прайс-листі, без автотранспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких ймовірно знадобиться.

Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти попередньо ознайомилися з ціною необхідної послуги. Адже саме у зв'язку з цим, на етапі оформлення замовлення просимо вас відповісти на ряд уточнювальних питань. Часом на підставі неповноцінного опису проблеми клієнтом, або внаслідок "розмитих" симптомів перебою в роботі пристрою, чітко виявити справжню причину збою техніки непросто або практично неможливо. У цьому випадку прийняття рішень, джерела несправності й тип ремонту визначаються техніком вже на місці за результатом діагностичних робіт. Сервісний пункт Master911 гарантує, що озвучена нашим професіоналом ціна за лагодження духовок буде точно узгоджуватися з сумою оплати, зафіксованої в прайсі.

Що Ви завжди отримаєте?

Зателефонувавши в сервіс послуг надійних майстрів з оперативного ремонту та професійного техобслуговування газової духовки чи іншого обладнання у вас вдома у Хмельницькому, Ви завжди зможете розраховувати на:

  • Компетентний і надійний ремонт вашої плити й духовки всіх модифікацій і видів від будь-яких виробників, незалежно від віку устаткування;
  • Терміновий приїзд техніка за адресою, а також швидке, чітке та грамотне проведення всіх робіт з ремонту, регулювання і підключення побутової техніки. Працюємо 24/7;
  • Моніторинг рівня якості роботи фахівця з боку сервісу. Ми звертаємо увагу на всі зауваження щодо недоліків, що допускаються нашими фахівцями, і гарантуємо, що вони будуть усунені.

Ми виїжджаємо на замовлення у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Виїзд виконується по місту у Хмельницькому

В тому випадку, якщо вас зацікавив професійний, гарантований і екстрений ремонт, монтаж, а також установка, наладка, регулювання духовки у Хмельницькому, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ті замовники, що проживають в межах міста, можуть сподіватися на приїзд фахівця додому вже протягом 3-4-х годин після оформлення замовлення на виклик.

Виїзд фахівця можливий в передмістя Хмельницького

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 пропонує оперативний ремонт духовок у Хмельницькому (смт Чорний Острів, с. Давидківці, с. Лісові Гринівці, с. Шаровечка, с. Копистин, с. Карпівці, с. Ружичанка, с. Олешин, с. Богданівці, с. Шумівці, с. Мацьківці) в приміських населених зонах. І тоді прибуття професіонала забирає трохи більше часу - близько п'яти годин.

Виїзд можливий по території Хмельницької області

Практично у всіх дрібних і великих селищах, селах і містах Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців) ми маємо своїх майстрів. Тому Ви завжди зможете сподіватися на те, що майстер з оперативного ремонту та якісного монтажу газової плити й вашої домашньої духовки у Хмельницькому приїде в той же день, а також ви значно заощадите на транспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику сезонну зайнятість, виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Зона обслуговування Хмельницький