Некоректна робота холодильника здатна торкнутися абсолютно кожного, незалежно від якості обладнання та його виробника. Адже за активної експлуатації техніці властиво рано чи пізно ламатися. Кращий вихід в такій ситуації – знайти добре зарекомендований сервіс з ремонту холодильників і викликати майстра на дім.

В залежності від того, наскільки серйозна поломка, який обсяг майбутніх робіт та їх складність, розрізняють три види ремонту холодильників: простий, середнього рівня складності і складний (капітальний).

 • Простий ремонт проводиться для діагностики, відновлення або заміни не ключових деталей техніки – перегорілих ламп індикатора, зламаної вилки і т. д., а також ремонт ущільнювача дверок холодильника або їх вирівнювання.
 • Ремонт середнього рівня складності враховує в себе заміну важливих елементів холодильника: ТЕНа розморожування, термометра, ремонт терморегулятора, трансформатора, плати управління холодильника, або пускозахисного реле.
 • Складний ремонт проводиться майстром високої кваліфікації. В його рамках проводиться відновлення або заміна ключових деталей холодильника: трубопроводу, осушувального патрона, фільтра, випарника, ремонт компресора холодильника, відбувається заправка агрегату холодоагентом (фреоном). Фахівець також усуває скупчені всередині корпусу забруднення і вологу.

Сервіс послуг з ремонту побутових холодильників у Кам'янець-Подільську Master911 приймає заявки на діагностику, технічне обслуговування холодильників і ремонт будь-якого рівня складності від таких торгових марок: Тошиба (Toshiba), Зануссі (Занусі / Zanussi), Део (Daewoo), Мінськ, Горенье (Gorenje), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Донбас, Бош (Bosch), Вестен (Westen), Технохолод, Рейнфорд (Rainford), Голд (Gold), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Вірпул (Whirlpool), Дніпро, Атлантік (Atlantic), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Панасонік (Panasonic), Еленберг (Elenberg), Хайер (Haier), Хітачі (Hitachi), ЛЖ (LG), Кайзер (Kaiser), Індесіт (Indesit), Саратов, Ямаха (Yamaha), Кристал (Crystal), Атлант (Atlant), Ока (Oka), Шарп (Sharp), Лібхерр (Liebherr), Снайге (Snaige), Самсунг (Samsung), Стінол (Stinol), Норд (Nord), Зіл (Zil), Ханса (Hansa) і багато інших, незалежно від моделі та року випуску.

Як відбувається замовлення, діагностика та ремонт холодильника у Кам'янець-Подільську

 1. Для виклику майстра з ремонту холодильників у Кам'янець-Подільську слід звернутися в сервіс побутових послуг Master911 і оформити заявку. Зробити це можна, зв'язавшись з нами за телефоном або заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. Для оперативного виїзду майстра з відповідними технічними навичками, що знаходиться найближче, а також для отримання попередньої консультації в телефонному режимі, замовник повинен уточнити тип поломки холодильника, вказати виробника техніки, її модель, рік випуску.
 3. Приблизно через три години (час може змінюватись) фахівець виїжджає за вказаною у заявці адресою. Прибувши на місце, він проводить візуальний огляд несправного обладнання та комплексну діагностику. Виявивши причину поломки, він називає точну ціну ремонту холодильника і після отримання згоди з боку клієнта приступає до проведення необхідних робіт.
 4. Після повернення холодильника в робочий стан замовник отримує гарантію на надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг з ремонту холодильників від будь-яких виробників, моделей, їх діагностику і технічне обслуговування. Робимо ремонт і старих холодильників
 • Ми приймаємо заявки на виклик майстра з ремонту холодильників в цілодобовому режимі, як у будні, так і вихідні/святкові дні.
 • Відсутність ризику зіткнутися з несумлінним ставленням майстра або його некомпетентністю.
 • Ще до приїзду майстра ми надаємо первинну консультацію і називаємо приблизну вартість ремонту холодильника.
 • Досвідчений фахівець з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною в заявці адресою протягом трьох годин (час вказано приблизно, він залежить від завантаженості, сезону і місця розташування).
 • Кожен майстер підтримує своє робоче місце в ідеальному порядку.
 • Після закінчення робіт замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт.
 • Якщо холодильник не піддається ремонту, фахівець може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Можливість здійснити оплату ремонту будь-яким зручним способом: готівковим або безготівковим переказом.
 • Маркетплейс Master911 надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів, а також контролює весь процес від моменту оформлення заявки до повернення техніки в робочий стан.

Поширені несправності холодильників

Існує ряд найбільш частих типів поломок даної побутової техніки:

 • Холодильник не вмикається. Проблема не обов'язково пов'язана з виходом з ладу деталей холодильника, вона може бути наслідком несправності вилки або електричної проводки. Однак подібний симптом іноді вказує і на серйозні неполадки компресора або головного модуля.
 • Холодильник видає сторонні звуки. Якщо в процесі роботи агрегату лунає гучний шум, гул, деренчання або постукування, то досвідчений фахівець в першу чергу перевірить, чи немає проблем з кріпленням двигуна. Це поширена несправність, зустрічається з холодильниками різних моделей. Крім цього, справа може бути в тому, що техніка неправильно встановлена і стикається з меблями. Якщо ж причина не в тому і не в іншому, то в ході проведення діагностики майстер може виявити невдалі спроби запуску компресора, перепади електричної напруги.
 • Холодильник працює безперервно. часто скарги клієнтів стосуються і безперервної роботи холодильника без відключення. У такій ситуації техніку рекомендується відразу відключити від електроживлення і якнайшвидше викликати додому майстра, що допоможе відкинути ризик перегріву устаткування. В ході проведення діагностики з великою ймовірністю причиною некоректної роботи агрегату виступить витік холодоагенту або збій у роботі компресора.
 • В нижньому ярусі холодильної камери накопичується вода. Такий симптом, а також протікання води з-під холодильника можуть сигналізувати про проблеми, пов'язані зі зливною системою, а точніше бути викликані засміченням трубки для відведення талих вод. У рідкісних випадках причини можуть бути іншими.
 • Холодильник мимовільно вимикається відразу після ввімкнення. Найбільш ймовірна причина такого типу поломки – порушення в роботі пускозахисного реле, набагато рідше – вихід з ладу компресора.
 • В холодильнику не підтримується виставлена температура. При огляді техніки фахівець перш за все визначить, чи правильно виставлений терморегулятор і наскільки коректно він працює. У тому випадку, якщо в холодильній камері температура вища від виставленої, в той час, як в морозильнику вона оптимально низька, є висока ймовірність витоку холодагента.

Виїжджаємо у всі райони Кам'янець-Подільська та передмістя

Якщо Вас цікавить терміновий ремонт холодильників у Кам'янець-Подільську та інших містах Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців), звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Ми пропонуємо повний спектр послуг з професійного ремонту холодильників у Кам'янець-Подільську та передмісті (смт Смотрич, с. Зіньківці, с. Колибаївка, с. Кам'янка, с. Цибулівка, с. Слобідка-Кульчієвецька, с. Кульчіївці, с. Мукша Китайгородська, с. Гуменці, с. Слобідка-Гуменецька, с. Пудлівці, с. Довжок, с. Голосків, с. Лисогірка та інші населені пункти).

Зона обслуговування Кам'янець-Подільський