globe ru

Ремонт електричної духовки у Хмельницькому

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Помітивши некоректну роботу електричної духовки, необхідно звернутися в першокласний, перевірений сервіс домашнього ремонту для подачі заявки на виклик компетентного, грамотного й пунктуального майстра додому. Будь-які спроби самостійного виконання діагностики й подальшого здійснення ремонту апаратури своїми руками можуть послужити збільшенням проблеми і, крім цього, ризиком повного збою в роботі пристрою, тривалого ремонту або заміною нерідко дорогих запчастин.

Найчастіше трапляються такого роду несправності побутових електродуховок:

 • Нерівномірний розподіл тепла в електричній духовці. У процесі діагностики професіонал встановить, в чому проблема, і виправить її. Нерівномірне прогрівання духовки є ознакою її неефективної роботи. Найімовірніше, мова може йти про пошкодження будь-якої зі спіралей або терморегулятора.
 • Духовка перестала вмикатися. Після проведення діагностичних робіт, цілком імовірно фахівець виявить проблеми з електромережею, проводкою, розеткою, недостатньою напругою, або ж визначить пошкодження температурного датчика, збій у роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера.
 • Проблемні аспекти з керуванням духовкою. Причиною виходу з ладу в цьому випадку досить часто є вихід з ладу ручок, кнопок управління або ж сенсорних блоків.
 • Духовка абсолютно не гріє або розігрівається недостатньо. У таких випадках найімовірнішою причиною є відмова в роботі або пошкодження перемикача, Тена, терморегулятора.

Сервіс Master911 приймає замовлення на виклик техніка по наданій адресі. Пропонуємо професійний ремонт, монтаж, наладку електричної домашньої плити й духовки у вас вдома у Хмельницькому різних марок: Фагор (Fagor), Піраміда (Pyramida), Ліберті (Liberty), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Тека (Teka), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Асел (Asel), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Ханса (Hansa), Електра, Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Аміка (Amica), Смег (Smeg), Норд (Nord) та інших.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з наших фахівців, перш ніж бути допущеним до роботи з клієнтами, проходить навчання та зобов'язаний скласти іспит. І тільки тих претендентів (це десь 15 зі 100), які отримали прохідний бал (мінімум 4,5) зараховують на роботу, і вважають гідними й підготовленими для надання послуг замовникам.

Всі фахівці працюють із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо пошкоджену техніку немає можливості полагодити у вас на квартирі, її забирають в сервіс. Фахівці нашого сервісу завжди ввічливі, підтримують чистоту, не курять і не вживають нецензурну лексику. Майстри не проти до дрібниць пояснити, які деталі слід замінити, яка вартість робіт, в чому полягатиме лагодження, та відповідатимуть на всі питання клієнта.

Яким способом обчислюється розцінка?

Ціна кожної послуги на установку, обслуговування, якісний ремонт та оперативне підключення вашої кухонної електродуховки у Хмельницькому детально прописана в нашому прайс-листі, без транспортних витрат і вартості приладів, запасних частин, деталей, які підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо прийти до абсолютно прозорих, адекватних, справедливих тарифів і, так само, до того, щоб завчасно поінформувати клієнта про вартість необхідної сервісної послуги.

Саме тому, при подачі вашої заявки на виклик нашого компетентного майстра для професійного ремонту будь-якої електроплити або електричних домашніх духовок вдома у Хмельницькому, ставимо запитання, як про техніку (рік випуску, виробник, модель), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання несправності нечіткі або внаслідок неясного опису проблеми замовником, заздалегідь оцінити оплату сервісної послуги складно або майже неможливо. У подібному випадку повний кошторис буде складатися фахівцем вже на місці, в результаті діагностики та візуального обстеження апаратури й визначення обсягу робіт. Гарантовано, що ціна буде точно узгоджуватися з сумою оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що отримує будь-який клієнт?

В разі, якщо вас зацікавив оперативний, якісний і недорогий ремонт побутової духової шафи вдома, звертайтеся в маркетплейс Master911, і ви зможете очікувати на:

 • Екстрений виїзд майстра на вашу адресу. Наш майстер приходить через три години.
 • Надані кваліфіковані послуги з наладки, якісного ремонту, підключення, обслуговування побутових електроплит або будь-якої електричної духовки у Хмельницькому від таких виробників, незалежно від моделі й "віку" техніки.
 • Оцінку рівня якості надання послуг. Служба сервісу з якісного та надійного ремонту будь-яких електричних духовок і варильних плит у Хмельницькому Master911 прийме будь-які зауваження, нарікання чи скарги, які мають відношення до роботи наших виконавців. При виявленні будь-якого дефекту, ми рішуче запевняємо в тому, що всі вони будуть терміново усунені.

Ми працюємо за викликом спеціаліста у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Виїжджаємо в передмістя Хмельницького

У випадку, якщо ви проживаєте в передмістях Хмельницького, і потрібен компетентний і надійний майстер з налагодження, якісного ремонту, обслуговування або підключення електричних кухонних духовок та електроплит у Хмельницькому (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), ми зможемо організувати його прибуття за призначенням через 4-5 годин після подачі замовлення.

Працюємо по селищах, селах, містах Хмельницької області

Сервіс Master911 має досвідчених, підготовлених, кваліфікованих майстрів у переважній більшості міст, селищ, сіл Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), з цієї причини Ви маєте можливість очікувати на те, що виконавець з налагодження духовки у Хмельницькому приїде в цей же день, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, можливий варіант, що виїзд фахівця переноситься на інший найближчий день.

Приймаємо замовлення на обслуговування електричного обладнання на території м. Хмельницький

Якщо ви живете в межах міста Хмельницький, і маєте потребу в професійному, терміновому й недорогому ремонті плити або духовки у Хмельницькому, звертайтеся в Master911 і протягом трьох годин з моменту подачі заявки очікуйте на приїзд фахівця додому.