globe ru

Ремонт бойлера у Хмельницькому

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Поширені проблеми водонагрівача

 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиним захистом зварних швів і внутрішніх стінок водяного бака від корозії і поступового руйнування послужить магнієвий анод. Невчасна заміна анода (при присутності у воді іржі, дрібних суспензій і солей) призводить до руйнування емалевого покриття або стінок бака, що зрештою може послужити причиною протікання бойлера.
 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У тому випадку, якщо термостат вийшов з ладу, рідина не зможе нагріватися до певної температури або навпаки почне перегріватися, що в підсумку призведе до перевитрати електроенергії та інших негативних наслідків.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у водопроводі у межах норми, а клапан протікає, то це означає, що за період роботи він забився частинками накипу або іржі. Для розв'язання проблеми необхідна заміна клапана скидання тиску.
 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо запустити, чуєте сторонні звуки або слабо гріє воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частою причиною того, що електронагрівальний прилад покривається накипом, служить погана якість води, вироблення ресурсу, висока інтенсивність експлуатації. Отже, потрібно робити регулярне чищення, а в разі потреби і заміну непридатних компонентів.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Якщо термодатчик у водонагрівачі поламався, ймовірно, потрібна його заміна. Ознаки поломки: не вимикається підігрівання, на моніторі приладу висвічується помилка, постійні зміни параметрів на моніторі, невідповідність виставленої температури.

Зверніть увагу!

 • Не робіть ремонт бойлера власними силами. Не пробуйте самостійно починати ремонт бойлерів, дотримуючись порад з відеороликів на ютубі. Виробники бойлерів категорично не рекомендують це виконувати. Практика показала, що дилетантський, непрофесійний, самостійний ремонт часто може привести до більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся послугою з ремонту бойлера неперевірених фахівців. Сервісна послуга з налагодження водонагрівачів, надана "умільцем" спірної кваліфікації - небезпечна витівка, точно так само, як і самостійний ремонт. Це пояснюється тим, що такий "фахівець" не видає письмово оформлених гарантій на виконані послуги й так само не збирається брати на себе відповідальність.

  Часто, коли техніка знову дасть збій, в більшості випадків вони просто відмовляються приїжджати, або ж з неперевіреними фахівцями наразі немає зв'язку. Ми готові надати навчених, ввічливих, пунктуальних, перевірених і надійних фахівців з багатими навичками в роботі від технічного обслуговування, чищення, установки й аж до повного ремонту водонагрівачів у Хмельницькому!

Співпрацюємо практично з усіма популярними виробниками: Термона (Thermona), Тессі (Tesy), Індесіт (Indesit), Гарантерм (Garanterm), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Раунд (Round), Ферролі (Феролі / Ferroli), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віллер (Willer), Атлант (Atlant), Атмор (Atmor), Аміна (Amina), Астон (Aston), Чайка), АЕГ (AEG), Атлантік (Atlantic), Термет (Termet), Новатек (Nova Tec), Баксі (Baxi), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термал (Termal), Гарантерм (Garanterm), Фагор (Fagor), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Хай Терм (Hi-Therm), Термекс (Thermex), Галмет (вулкан / Galmet) і багатьма іншими!

Переваги сервісу побутових послуг з ремонту бойлерів у Хмельницькому Master911

Всі наші замовники можуть розраховувати на грамотного спеціаліста, який зможе виконати цілий ряд послуг з ремонту, монтажу водонагрівача, обслуговування, чищення або діагностики бойлера будь-якого рівня складності та всіх відомих виробників!

Кілька додаткових переваг сервісу послуг Master911:

 • Екстрений приїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання надаються сервісні послуги і замінені вузли, деталі, запчастини, блоки.
 • Фіксована ціна сервісних послуг. Залишиться незмінною вартість ремонту бойлерів у Хмельницькому, вона стабільна, відповідає прайсу і не змінюється після приїзду майстра додому.
 • Чистота, компетентність, акуратність, ввічливість, пунктуальність і відповідальність наших виконавців. По закінченні ремонту в послуги враховується неодмінне прибирання місця роботи.
 • Приймання замовлень робиться постійно. Працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час.
 • Договір. По завершенні роботи даємо акт про виконані послуги.
 • Кілька способів оплати. Допустимість оплати за послуги безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Розумні ціни. У нас хороші прайс-листи, які відповідають досвіду техніка. Ви безумовно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Хмельницькому, ще до приходу нашого виконавця.

Як оформити замовлення?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Хмельницькому досить просто, на все піде не більше2-3 хвилин:

 1. Складання заявки. Подати заявку на виклик техніка з налагоджування бойлерів у Хмельницькому ви зможете на нашому сайті або в телефонному режимі.
 2. Необхідно відповісти на поставлені запитання. Для створення заяви треба дати відповіді на деякі питання. Після цього наш менеджер зможе дати відповідь на питання, що цікавлять вас щодо загальної вартості (наприклад, "скільки коштує монтаж термореле, як довго чекати приходу спеціаліста, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття майстра + послуга. Через 2-3 години після реєстрації заявки спеціаліст прибуває за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик майстра з ремонту водонагрівачів у Хмельницькому та Хмельницької області

Потрібна перевірка, регулювання, ремонт або обслуговування бойлера у Хмельницькому? Ви зможете на нас розраховувати - даємо гарантію, у нас фіксовані розцінки, вирішимо проблеми за 1 виїзд, надамо фірмові запчастини!

Виїзд майстра по Хмельницькій області

Техніки сервісу побутових послуг Master911 знаходяться у всіх селищах, містах і селах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), саме тому, як правило, ми прибуваємо в день складання дзвінка!

Виїзд в передмістя Хмельницького

Виїзд фахівця в передмістя Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) може орієнтовно зайняти від 3-4 годин.

Виїзд майстра по Хмельницькому

Коли ви замовляєте виїзд по Хмельницькому, то прибуваємо в середньому через 2,5-3 години після оформлення заявки.

Звертайтеся за послугами в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені в екстреному отриманні, позитивному результаті та гідній якості наданих сервісних послуг від пунктуальних, ввічливих, перевірених, професійних і відповідальних виконавців!