globe ru

Ремонт морозильної камери у Хмельницькому

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Якщо холодильник відмовляється нормально працювати, у цей момент виникають значні незручності, які ускладнюють побут власнику несправного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Хмельницькому Master911 надає досвід, навички та знання своїх техніків для усунення проблем у стислий термін. Після формування заявки підбирається вільний, відповідальний технік з багатим досвідом роботи в даній області. Приїхавши за викликом, майстер робить діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім здійснює сам ремонт. Клієнтові потрібно буде лише прийняти роботу, підписати акт про виконані роботи й насолоджуватися справною домашньою технікою!

Чому обирають саме нас?

 • Висока швидкість виконання замовлення. Після отримання та попередньої обробки інтернет-заявки на налагодження, встановлення, ремонт, ми відразу ж зідзвонюємося з клієнтом. Також заявку ви зможете залишити, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Величезний досвід фахівців і наше прагнення задовольнити запити будь-якого споживача дають можливість видавати гарантійний сертифікат на всю виконану роботу, у певних випадках вона триває від 6-ти місяців до року.
 • Компетенція. Master911 - сервіс послуг надійних, відповідальних, професійних, перевірених фахівців. При прийманні на роботу перевіряється автентичність паспорта, виявляються індивідуальні якості, і, до того ж, новий майстер з ремонту морозильних камер у Хмельницькому повинен пройти співбесіду.
 • Приймання заявок на всі види послуг. Великий реєстр всіх надаваних побутових послуг: установка, налагодження, ремонт різних котлів, пралок, холодильних агрегатів і колонок, також пропонуємо послуги доставки товарів, вивезення сміття, сантехніка, складання меблів і так далі.

Ремонтуємо морозильні камери всіх марок

Морозильна камера - це агрегат з досить низькою температурою. У тому випадку, якщо з'явилися які-небудь відхилення (утворюється конденсат, погано морозить, видає шум, підтікає), це означає, що холодильному агрегату потрібна діагностика і ймовірний ремонт морозильної камери у Хмельницькому.

Список знаменитих брендів камер заморозки, з якими працюють наші техніки: Електролюкс (Electrolux), Лібхерр (Liebherr), Норд (Nord), Прівілег (Privileg), Дніпро), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестфрост (Vestfrost), Атлант (Atlant), Індесіт (Indesit), Стінол (Stinol), Горенье (Gorenje), Ліберті (Liberty), Бош (Bosch), Голд (Gold), Арістон (Ariston), Снайге (Snaige), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Ардо (Ardo), Технохолод, ЛЖ (LG), Беко (Beko), Еленберг (Elenberg).

Фахівці сервісу Master911 зможуть не тільки провести ремонт морозилки Індезіт або якоїсь іншої торгової марки, але і надати сервісні послуги, пов'язані з чищенням, запуском, діагностикою, технічним обслуговуванням і установкою холодильних агрегатів.

Поширені проблеми з морозилками

Несправність електронного модуля управління

Коли виходить з ладу електронний модуль управління, то мотор холодильної установки взагалі не запускається. Іноді вдається перепрограмувати його, але найчастіше бувало й так, що єдиним реальним способом лагодження є виключно заміна.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним управлінням забезпечуються не терморегуляторами, а температурними і повітряними регуляторами. Як приклад, ремонт морозильної камери фірми Liebherr з такою несправністю полягає в перевстановленні зламаного регулятора.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильного агрегату

Ця неприємність з'являється у морозильних агрегатів, які встановлені в магазинах, ресторанах, барах чи кафе, де дверцята дуже часто відкриваються і закриваються, і гумові прокладки руйнуються достроково. З цієї причини холодильник не закривається герметично, дверцята не щільно прилягають, ущільнювач на двері руйнується, тріскається. Холодне повітря виходить з камери, тим часом в неї проникає тепле, температура не відповідає встановленій, захист від температурних стрибків не діє, продукти недостатньо охолоджуються, а компресор працює марно, отже наявне передчасне фізичне зношення пристроїв, блоків, вузлів, деталей.

Не запускається мотор-компресор

Це практично найскладніша несправність. Основні чинники: перевищення ступеня зносу вузлів, елементів, деталей, комплектуючих і неправильна експлуатація агрегату. Можуть бути й інші передумови, адже багато господарів морозильних пристроїв постійно перевантажують їх, а крім того, техніка безперервно функціонує. Щоб відремонтувати холодильний агрегат, потрібно змінити компресор.

Брак фреону (холодагента)

Фреон - це холодоагент, який призначається для пониження температури в холодильному обладнанні. Коли виниклий шар льоду спробувати відбити зі стінки морозилки або потроху зірвати чим-небудь гострим, то може статися розгерметизація системи капілярних трубок, по яких тече холодоагент. Його витік спричиняє передчасне зношення двигуна-компресора, процес охолодження стане неефективним. При такій проблемі треба вимкнути морозильну камеру, викликати майстра, вивантажити продукти.

Пошкодження термостата морозильних камер

Всі марки холодильників забезпечуються терморегуляторами, які регулюють температуру. Пошкодження термостата призводить до неправильної роботи компресора: взагалі не включається, охолоджує дуже слабо, морозить, не зупиняючись, чи не морозить зовсім або морозить занадто сильно. Беручи до уваги те, що лагодження термостатів найчастіше вважається марним, для усунення неполадки слід замінити його.

Крім перерахованих несправностей морозильних камер, часто виникають інші нюанси, зокрема, скупчення води, поява "шуби" всередині камери, запах горілого пластику, нагрів корпусу, збій індикаторів і т.д.

Приймаємо заявки з усіх районів Хмельницького, а також передмістя

Уточнивши прийняті відомості, підбирається незайнятий виконавець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери без зволікання приступає до виконання замовлення. Часом діагностика, налагодження, встановлення, ремонт може початися через 2-3 години після подачі заявки. Наш сервіс домашнього ремонту забезпечує оперативне, якісне та гарантійне проведення великого діапазону робіт у Хмельницькому (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) та в інших малих і великих населених пунктах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців).