globe ru

Ремонт газової плити у Хмельницькому

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Хмельницький та передмісті з виїздом по Хмельницькій області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Стиль життя сучасних людей разюче відрізняється від того, як жили їхні предки ще сто років тому. Маса різних можливостей залишає все менше й менше часу на виконання звичайних домашніх справ: прибирання, приготування їжі, прання й т.д. Саме тому перше що набувають молодята після весілля - не меблі, не предмети обстановки, а побутову техніку. Без її допомоги уявити собі життя вже неможливо.

Вихід з ладу будь-якої побутової техніки можна порівняти з невеликим колапсом. Особливо відчутно, якщо ламається газова плита. Крім маси незручностей, її некоректна робота пов'язана з ризиком витоку газу. З цієї причини, найбільш пріоритетним завданням при виявленні її несправності стає звернення за послугами з ремонту газових плит у Хмельницькому.

Ремонт газової плити

Роботи, при виконанні яких може бути витік газу, називають газонебезпечними, через що вони повинні виконуватися виключно спеціалістами, які мають необхідний допуск до їх проведення. Будь-які спроби самостійно шукати причину несправності і, тим більше, її усувати, категорично неприпустимі.

При виявленні будь-якої несправності в роботі газового обладнання слід відключити його від газової мережі та очікувати майстра.

Як відбувається ремонт і діагностика

На сьогодні все більшу популярність завойовують сервіси, що пропонують проведення повного спектра послуг з обслуговування, діагностики та ремонту газових плит у Хмельницькому вдома у клієнта. Безумовно, таке рішення набагато зручніше, ніж витрачати сили й час на транспортування великогабаритної техніки в майстерню і її подальшу доставку додому.

Майстер з ремонту газових плит у Хмельницькому насамперед проводить ретельний візуальний огляд агрегату. Іноді причина несправності абсолютно очевидна. Якщо ж ні - фахівець виявляє несправність шляхом виконання повної діагностики. Після цього він розпочинає усунення неполадок і повернення плити в робочий стан.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує швидке та якісне виконання повного спектра робіт: монтаж і підключення газової плити, проведення технічного обслуговування, прочищення пальників і фільтрів, перевірку герметичності контактів і з'єднань, діагностику й ремонт будь-якого рівня складності.

Для виклику майстра додому необхідно заповнити заявку (на сайті) або зв'язатися з менеджером за телефоном. При цьому замовнику необхідно вказати тип несправності, фірму-виробника побутової техніки, її модель і рік випуску. Менеджер надає консультацію й може зорієнтувати у приблизній вартості майбутнього ремонту газової плити у Хмельницькому.

Для забезпечення максимально оперативного та якісного ремонту прямо на місці, фахівець може самостійно купити необхідні для заміни запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані конкретним виробником.

В середньому, час очікування майстра після оформлення заявки складає три години (в залежності від завантаженості, розташування та інших чинників).

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Маркетплейс Master911 приймає заявки на обслуговування і ремонт газових плит, варильних поверхонь і духовок від всіх відомих виробників (незалежно від моделі та її року випуску): Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Електра, Бош (Bosch), Карпати/ Karpaty), Самсунг (Samsung), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Норд (Nord), Дружківка, Міле (Miele), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool).

Ціна ремонту газових плит

Попередні ціни ремонту газових плит у Хмельницькому озвучуються менеджером в процесі заповнення заявки замовником після надання замовником повної інформації щодо особливостей некоректної роботи техніки, даних про компанію-виробника й моделі плити. Остаточний кошторис розраховується після визначення майстром складності несправності, майбутнього обсягу робіт і ціни запасних деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Некоректна робота газового обладнання найчастіше є наслідком порушення правил її експлуатації, прописаних в інструкції, і несвоєчасного проведення технічного обслуговування. Так, наприклад, регулярне використання каструль, казанів і сковорідок малого діаметра, як і постійне приготування страв на максимально допустимому режимі, призводять до того, що рано чи пізно робота плити неминуче дасть збій.

Найбільш частими «скаргами», які вказуються замовниками в заявках, виступають наступні:

 • не працює електричний підпал (немає іскри та клацання);
 • дала збій система газ-контролю;
 • коптить пальник;
 • випадання ручок регулювання газу або труднощі в їх провертанні;
 • полум'я занадто слабке або несиметричне;
 • заклинювання газового крана;
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити бажаний режим або потрібну температуру;
 • після нагрівання температура духовки не збігається з виставленою;
 • чути сторонній шум;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!).

Виїжджаємо в усі райони Хмельницького й передмістя

Розуміючи всі незручності та ризики, пов'язані з несправністю газового обладнання, маркетплейс Master911 приймає заявки на ремонт газової плити у Хмельницькому, а також у інших містах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) цілодобово у робочі та святкові дні.

При виявленні будь-якої несправності або некоректної роботи техніки слід заповнити заявку (на сайті) або зв'язатися з менеджером в телефонному режимі. Для максимально оперативного надання допомоги замовнику необхідно вказати тип несправності газової плити, варильної поверхні або духовки, виробника побутової техніки, її модель і рік випуску. Всі ці дані, а також вказівка адреси допомагають менеджеру сервісу побутових послуг Master911 підібрати майстра з необхідними технічними навичками в потрібній геолокації. В середньому, виїзд фахівця, відбувається через 3 години після оформлення заявки.

Після ремонту замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт виконаних робіт.

Якщо Вам потрібен швидкий і якісний ремонт газової плити в Хмельницькому та передмісті (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці й ін.), звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.