Ремонт газової плити у Хмельницькому

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Хмельницький та передмісті з виїздом по Хмельницькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Хмельницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Хмельницькому

Відгуки по ремонту газових плит у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Стиль життя сучасних людей разюче відрізняється від того, як жили їхні предки ще сто років тому. Маса різних можливостей залишає все менше й менше часу на виконання звичайних домашніх справ: прибирання, приготування їжі, прання й т.д. Саме тому перше що набувають молодята після весілля - не меблі, не предмети обстановки, а побутову техніку. Без її допомоги уявити собі життя вже неможливо.

Вихід з ладу будь-якої побутової техніки можна порівняти з невеликим колапсом. Особливо відчутно, якщо ламається газова плита. Крім маси незручностей, її некоректна робота пов'язана з ризиком витоку газу. З цієї причини, найбільш пріоритетним завданням при виявленні її несправності стає звернення за послугами з ремонту газових плит у Хмельницькому.

Ремонт газової плити

Роботи, при виконанні яких може бути витік газу, називають газонебезпечними, через що вони повинні виконуватися виключно спеціалістами, які мають необхідний допуск до їх проведення. Будь-які спроби самостійно шукати причину несправності і, тим більше, її усувати, категорично неприпустимі.

При виявленні будь-якої несправності в роботі газового обладнання слід відключити його від газової мережі та очікувати майстра.

Як відбувається ремонт і діагностика

На сьогодні все більшу популярність завойовують сервіси, що пропонують проведення повного спектра послуг з обслуговування, діагностики та ремонту газових плит у Хмельницькому вдома у клієнта. Безумовно, таке рішення набагато зручніше, ніж витрачати сили й час на транспортування великогабаритної техніки в майстерню і її подальшу доставку додому.

Майстер з ремонту газових плит у Хмельницькому насамперед проводить ретельний візуальний огляд агрегату. Іноді причина несправності абсолютно очевидна. Якщо ж ні - фахівець виявляє несправність шляхом виконання повної діагностики. Після цього він розпочинає усунення неполадок і повернення плити в робочий стан.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує швидке та якісне виконання повного спектра робіт: монтаж і підключення газової плити, проведення технічного обслуговування, прочищення пальників і фільтрів, перевірку герметичності контактів і з'єднань, діагностику й ремонт будь-якого рівня складності.

Для виклику майстра додому необхідно заповнити заявку (на сайті) або зв'язатися з менеджером за телефоном. При цьому замовнику необхідно вказати тип несправності, фірму-виробника побутової техніки, її модель і рік випуску. Менеджер надає консультацію й може зорієнтувати у приблизній вартості майбутнього ремонту газової плити у Хмельницькому.

Для забезпечення максимально оперативного та якісного ремонту прямо на місці, фахівець може самостійно купити необхідні для заміни запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані конкретним виробником.

В середньому, час очікування майстра після оформлення заявки складає три години (в залежності від завантаженості, розташування та інших чинників).

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Маркетплейс Master911 приймає заявки на обслуговування і ремонт газових плит, варильних поверхонь і духовок від всіх відомих виробників (незалежно від моделі та її року випуску): Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Електра, Бош (Bosch), Карпати/ Karpaty), Самсунг (Samsung), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Норд (Nord), Дружківка, Міле (Miele), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool).

Ціна ремонту газових плит

Попередні ціни ремонту газових плит у Хмельницькому озвучуються менеджером в процесі заповнення заявки замовником після надання замовником повної інформації щодо особливостей некоректної роботи техніки, даних про компанію-виробника й моделі плити. Остаточний кошторис розраховується після визначення майстром складності несправності, майбутнього обсягу робіт і ціни запасних деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Некоректна робота газового обладнання найчастіше є наслідком порушення правил її експлуатації, прописаних в інструкції, і несвоєчасного проведення технічного обслуговування. Так, наприклад, регулярне використання каструль, казанів і сковорідок малого діаметра, як і постійне приготування страв на максимально допустимому режимі, призводять до того, що рано чи пізно робота плити неминуче дасть збій.

Найбільш частими «скаргами», які вказуються замовниками в заявках, виступають наступні:

 • не працює електричний підпал (немає іскри та клацання);
 • дала збій система газ-контролю;
 • коптить пальник;
 • випадання ручок регулювання газу або труднощі в їх провертанні;
 • полум'я занадто слабке або несиметричне;
 • заклинювання газового крана;
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити бажаний режим або потрібну температуру;
 • після нагрівання температура духовки не збігається з виставленою;
 • чути сторонній шум;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!).

Виїжджаємо в усі райони Хмельницького й передмістя

Розуміючи всі незручності та ризики, пов'язані з несправністю газового обладнання, маркетплейс Master911 приймає заявки на ремонт газової плити у Хмельницькому, а також у інших містах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) цілодобово у робочі та святкові дні.

При виявленні будь-якої несправності або некоректної роботи техніки слід заповнити заявку (на сайті) або зв'язатися з менеджером в телефонному режимі. Для максимально оперативного надання допомоги замовнику необхідно вказати тип несправності газової плити, варильної поверхні або духовки, виробника побутової техніки, її модель і рік випуску. Всі ці дані, а також вказівка адреси допомагають менеджеру сервісу побутових послуг Master911 підібрати майстра з необхідними технічними навичками в потрібній геолокації. В середньому, виїзд фахівця, відбувається через 3 години після оформлення заявки.

Після ремонту замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт виконаних робіт.

Якщо Вам потрібен швидкий і якісний ремонт газової плити в Хмельницькому та передмісті (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці й ін.), звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.