Чистка газового котла у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Хмельницькому

Відгуки по чистці газових котлів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, чистка накопичених забруднень і налаштування автоматики газової апаратури є необхідною частиною технічного обслуговування опалювальної системи. Зараз є 2 стандартних типи чистки теплообмінників: хімічний (реагентами) і механічний (ручний, із застосуванням щітки).

Систематичне очищення газового обладнання (раз на рік, після завершення сезону) передбачає наступні позитивні аспекти:

 • зменшується викид токсичних речовин, тому поліпшується екологічна ситуація;
 • зменшується витрата газу, та зростає ефективність опалювального обладнання;
 • збільшується тривалість безперебійної експлуатації опалювальних газових котлів.

Особливості, які підтверджують той факт, що газовому обладнанню потрібно чистка, промивка, профілактика:

 • недостатній напір води в крані;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи;
 • для досягнення заданої температури потрібно більше часу, ніж раніше;
 • збільшення витрати газу без зміни параметрів функціонування газового котла;
 • мимовільне вимикання газового пальника.

При відсутності технічного обслуговування, правильного догляду за тепловими обмінниками газових котлів такі накопичення приведуть до негативних результатів:

 • відмови в роботі;
 • зниження ефективності його роботи;
 • перегріву теплообмінника.

Наші виконавці надають весь комплекс послуг з професійної чистки або якісного промивання опалювальних газових котлів у Хмельницькому різного віку й моделей: Сайм (Сім / Sime), Юнкерс (Junkers), Різон (Reeson), Бош (Bosch), Новатек (Nova Tec), Шафутекс (Chaffoteaux), Рока (Roca), Іммергаз (Immergas), Баксі (Baxi), Шафуто (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Тепловест (Teplowest), Сіменс (Siemens), Фондітал (Fondital), Хай Терм (Hi-Therm), Соллі (Солі / Solly), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Демрад (Demrad), Бонжуані (Bongioanni), Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атем (Аtem), Ферролі (Феролі / Ferroli), Кітурамі (Kiturami), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Термона (Thermona), Маяк, АЕГ (AEG), Атон (Aton), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), Нова Флоріда (Nova Florida), Альфа (Alpha), Роктерм (Rocterm), Херманн (Hermann), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Вольф (Wolf), Рода (Roda), Радіант (Radiant), Будерус (Buderus), Вестен (Westen), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Колві (Kolvi), Термекс (Thermex).

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Наші фахівці дуже відповідально ставляться до роботи, виявляють пунктуальність, ввічливість, не вживають лайливу лексику, а після закінчення надання послуг прибирають робоче місце. Майстри приходять з потрібними інструментами, і якщо це потрібно, то забирають обладнання в сервісний центр. Всі наші техніки перед прийманням на роботу проходять іспит, тестування або співбесіду, як в будівельних училищах. Тільки п'ятнадцять чоловіків зі 100 набирають необхідний бал - 4,5.

Як визначається ціна?

Ціна очищення опалювального газового обладнання у Хмельницькому

Вартість ефективної чистки та профілактики побутового газового котла у Хмельницькому вдома і планове виконання ТО обладнання в більшості випадків обійдеться на вісімдесят п'ять відсотків нижче, ніж налагодження вибулого з ладу газового агрегату.

Розцінки на всі стандартні послуги зафіксовані в прайс-листі (без урахування ціни закупівлі запчастин, які, ймовірно буде потрібно замінити в ході проведення ремонтних робіт, а також транспортних витрат).

Ви попередньо володієте даними про вартість робіт

Для того щоб Ви ознайомилися з точною вартістю потрібної сервісної послуги, ми зобов'язані ставити питання для уточнення в момент подачі заявки на виклик майстра. У тому випадку, якщо необхідна послуга звичайна (стандартна), тоді розцінка не змінюється.

Але деякі послуги важко прорахувати без огляду

Нерідкі випадки, коли внаслідок нечіткого або непрофесійного пояснення утвореної проблеми, досить важко назвати причину виходу з ладу та встановити складність, характер і обсяг майбутніх послуг. Не переживайте, в таких ситуаціях кошторисний розрахунок формується вже на місці й буде точно збігатися з прайсом. Спеціаліст детально пояснить, яким чином визначається розцінка.

Сервіс Master911 строго стежить за звітами фахівців і ринковими цінами по всіх замовленнях.

Які переваги Ви отримаєте?

Позитивні якості сервісу Master911:

 • Екстрений виїзд. Майстер з якісної чистки й професійного сервісу газових опалювальних котлів у Хмельницькому у клієнта вдома виконає послуги протягом одної-двох годин, виходячи з рівня засмічення й варіанту чистки.
 • Надаються всі види чистки. Ми здійснюємо очищення газової апаратури від всіх прославлених фірм, будь-яких модифікацій і вікових груп.
 • Здійснюємо контроль якості виконання кожного замовлення. Master911 здійснює контроль якості послуг, що надаються сервісними техніками. У разі появи будь-яких зауважень до необхідної послуги ми приймаємо всі ваші претензії й запевняємо Вас в тому, що майстер поправить дефекти.

І на додаток:

 • Швидкий приїзд виконавця. У середньому, через три години з моменту отримання заявки.
 • Цілодобове приймання замовлень, без вихідних і святкових днів. Звертайтеся до нас у зручний час і в будь-який день.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови на послуги, що надаються, і встановлені запчастини.
 • Страховка. Master911 перевіряє особисті відомості всіх прийнятих майстрів. І якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням майстра, зателефонуйте в нашу службу технічної підтримки, й ми допоможемо вирішити спірний момент.
 • Чистота робочого місця. Техніки завжди обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Зручна оплата. Приймаємо готівку, розрахунок карткою та безготівковий переказ.
 • Доступні й розумні ціни. Ціна чистки, промивання та профілактики побутового газового котла у Хмельницькому вдома відповідає умінню техніка.
 • Діє затверджений прейскурант. У нас фіксована вартість, яка не змінюється після прибуття майстра.
 • Договірні відносини. Після закінчення надання послуг ви будете мати акт виконаних робіт.

Ми працюємо у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Приймаємо заявки з обслуговування газових приладів на території м. Хмельницького

В тому випадку, якщо вас цікавить якісна, професійна, ефективна чистка побутових газових апаратів у Хмельницькому і проживаєте ви в межах міста, то в середньому протягом трьох годин з моменту подачі замовлення кваліфікований, перевірений, пунктуальний фахівець, що володіє технічними навичками, необхідними знаннями та чималим досвідом, приїжджає за вказаною вами адресою.

Працюємо по населених пунктах Хмельницької області

Ми маємо техніків практично у всіх селах, містах, селищах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), завдяки чому зазвичай технік прибуває в день подачі заявки на виклик.

Наші техніки працюють в приміській зоні Хмельницького

Приїзд фахівця в передмістя Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), ймовірно, займе трохи більше часу - п'ять-шість годин.

Часом, через велику сезонну завантаженість, прихід виконавця на виклик може переміститися на інший день. Наш сервіс з якісної чистки та профілактики газових котлів у Хмельницькому вдома дозволяє значною мірою зберегти не тільки час, а й транспортні витрати.