Встановлення газової колонки у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Хмельницькому

Відгуки по встановленню газових колонок у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, налагодження, сервісний супровід, ремонт газових колонок повинен виконуватися виключно досвідченим, підготовленим і надійним (перевіреним) майстром, володіє допуском до газових робіт. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням встановлених вимог пожежної безпеки (природної витяжки, якості (негорючості) матеріалів, що примикають до приладу поверхонь, належного перерізу газоходу і так далі).

Етапи встановлення проточного водонагрівача:

 1. При необхідності, розбирання газової колонки;
 2. Випробування на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка ділянки монтування;
 4. Фіксація водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Врізання колонки в систему водопроводу;
 6. Підведення газу до водонагрівальної колонки за допомогою газового шланга;
 7. Приєднання до газоходу;
 8. Перевірка герметичності з'єднувальних елементів контуру колонки, а особливо - у зоні підключення до загальної системи.

Техніки сервісу Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних марок, виробників, моделей: Протерм (Protherm), Сакура (Sakura), Росс (Ross), Бош (Bosch), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Данко (Danko), Новатек (Nova Tec), Мілла (Міла / Milla), Мора (Mora), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Термолайн (Termoline), Віссманн (Вісман / Viessmann), Іммергаз (Immergas), Вестен (Westen), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Міле (Miele), Аквахіт (Aquaheat), Саванна (Савана / Savanna), Ферролі (Феролі / Ferroli), Юнкерс (Junkers), Астон (Aston), Електролюкс (Electrolux), Термет (Termet), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Атлантік (Atlantic), Аміна (Amina), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Селена (Selena), Крауф (Krauf), Зануссі (Занусі / Zanussi), Нева (Neva), Еталон (Etalon), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Атон (Aton), Львів, Горенье (Gorenje) та інших.

Увага! Настійно рекомендуємо не користуватися послугами сумнівних фахівців

Запрошуючи підозрілого виконавця для підключення, ремонту та установки газової колонки у Хмельницькому, Ви ризикуєте як гарантією, працездатністю, справністю, цілісністю пристрою, так і здоров'ям і життям своїх рідних та сусідів.

Майстер неперевіреної кваліфікації не несе гарантійну відповідальність за ваш водонагрівач, крім того, вам не видадуть гарантійні умови, як і акт про виконані роботи.

Яким чином визначається ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, якого дотримуються фахівці нашого сервісу побутових послуг. Це не допускає можливості маніпулювати з цінами.

Для визначення, до якого типу буде належати необхідна сервісна послуга: нестандартна (нечасто зустрічається) або стандартна (типова), ми завжди ставимо ряд уточнювальних питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (складно розрахувати)

В незвичайну послугу/аварію неможливо визначити завчасно формат потрібних майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється фахівцем в результаті обстеження. Ми гарантуємо, що вартість зазвичай відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (базова) послуга/проблема

Коли розмова ведеться про базові послуги (або стандартні несправності), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", то конкретна вартість відома відразу ж, ще до прибуття виконавця, вона зафіксована й постійна.

Кінцева ціна послуги з демонтажу, налагодження, діагностики, перевірки, монтажу газових колонок у Хмельницькому виключно залежить від виду неполадки, транспортних витрат та вартості на витратні матеріали.

Що отримують наші клієнти?

Основні фактори побутового сервісу з ремонту Master911:

 • Зручний вид оплати послуг;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення наших техніків;
 • Акуратність, охайність виконавця та ретельне прибирання місця роботи;
 • Початкова консультація, зорієнтуємо в ціні сервісних послуг на стадії оформлення заявки;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані тарифи;
 • Приймання замовлень на виклик спеціаліста в режимі 24/7;
 • Надання гарантій на замінені запасні частини та всі надані послуги, а також акту про виконання робіт;
 • Швидкий прихід професіонала (зазвичай протягом 3-х годин після подання заявки).

Додаткові плюси:

 • Досвід. Наш сервіс співпрацює виключно з досвідченими фахівцями, що мають допуск до робіт з газовими агрегатами. Перед початком роботи ми проводимо тест на підготовленість, верифікуємо паспортні дані.
 • Гарантійні зобов'язання. Прийняття на себе відповідальності за всі надані фахівцями сервісу послуги та встановлені в ході ремонту деталі, комплектуючі, запасні частини, засвідчують наші гарантії, які ми надаємо кожному клієнту.
 • Великий набір послуг в одному офісі. Ми готові надати професійні побутові послуги. Наші фахівці приходять за адресами для технічного обслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (бойлера, кондиціонера, газової колонки, котла, холодильника, пральної машини тощо). Також ви зможете зробити заявку на вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, проведення сантехнічних, електромонтажних, будівельних та інших видів діяльності. Сервіс побутового ремонту Master911 дає можливість у різних ситуаціях користуватися допомогою тільки професійних, надійних, перевірених майстрів, щоб кожен раз не розшукувати виконавця на інших (часом і підозрілих) інтернет-порталах.
 • Швидкість роботи. Залишивши замовлення на потрібну сервісну послугу (наприклад, перевірка, налагодження, установка водонагрівача у Хмельницькому, ремонт газових колонок у Хмельницькому, демонтаж/монтаж газової колонки у Хмельницькому і т. д.), замовник всього через кілька хвилин отримає контактні дані майстра, який опиниться наразі недалеко. Наша логістика дає можливість спеціалісту з'явитися протягом 2-3 годин після оформлення заявки.

Як зробити заявку на виклик спеціаліста зі встановлення газових колонок у Хмельницькому додому?

 1. Зробіть заявку. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку й потрібні сервісні послуги ми готові надати орієнтовну попередню консультацію і можемо визначитися з ціною необхідних робіт ще до того, як приїде технік.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Зазвичай протягом трьох годин після оформлення заявки майстер виїжджає за потрібною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонту - від однієї години до двох.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Хмельницькому і Хмельницькій області

Якщо Ви цікавитеся установкою газових колонок у Хмельницькому професійно, оперативно, недорого й надійно, звертайтеся в сервіс професійних послуг техніків Master911.

Виїзд по місту Хмельницького

Людям, що живуть в районах міста Хмельницького, потрібно чекати приходу кваліфікованого техніка з допуском до проведення даного виду діяльності вже через 3-4 години після подачі заявки.

Виїзд спеціаліста по Хмельницькій області

У переважній більшості населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, тому на прибуття майстра Ви зможете розраховувати на день подачі заявки.

Виїзд в передмістя Хмельницького

На прихід техніка в передмістя Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) може знадобитися часу трошки більше - близько п'яти-шести годин.

Виконавці видають гарантійні умови на монтаж газових колонок у Хмельницькому. І додатковий позитивний момент - невелика й фіксована вартість установки газових агрегатів. Звертайтеся в сервіс послуг перевірених майстрів Master911!