Ремонт пилососа у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Хмельницькому

Відгуки по ремонту пилососів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Частими причинами виходу побутового пилососа з ладу бувають: виробничий брак, фізичне зношення вузлів, порушення правил експлуатації або перегрів техніки.

До прикмет, які підтверджують, що побутова техніка несправна, слід зарахувати такі:

 • Пилосос перестав включатися. Причин такого може бути небагато: відсутня подача електроенергії, несправність електродвигуна, поломка вимикача.
 • Пилосос погано всмоктує бруд, вологу, пил. Однією з відомих скарг, що зазвичай стосуються мийних моделей пилососів, бувають такі, коли техніка працює, повітря втягує, але пил не прибирає. З високою ймовірністю в цьому варіанті варто звинувачувати зношення або некоректну установку турбощітки.
 • Поява запаху гару. Якщо під час експлуатації пилососа неприємно пахне, подібне може обумовлюватися багатьма причинами: плавленням елементів, замиканням контактів агрегату, засміченням щітки, фільтра або шланга, надмірним заповненням контейнера.
 • Пилосос включається, проте не регулюються обороти. Наскільки показує практика, початок проблеми обумовлено збоєм в роботі симистора або повзункового резистора. У переважній більшості ситуацій, щоб повернути апаратурі робочий стан, досить відремонтувати або замінити цю запчастину.
 • Ввімкнений пилосос видає нестандартні гучні звуки. Коли в процесі роботи пилосос видає гуркіт, це може означати розвал підшипників. Подальше використання обладнання в такому стані здатне стати причиною заклинювання електромотора, і як результат - неминучість дорогого й непростого ремонту.
 • Низький тиск втягування. В основному така проблема пов'язана із засміченням фільтрів або пошкодженням шланга (утворення проколів, тріщин, розривів, втрата герметичності, наявність заломів та інше). Набагато рідше причиною слабкої тяги може виступати відмова в роботі або іскріння щіток електричного двигуна.

Master911 пропонує оперативний, гарантійний і якісний ремонт пилососів-роботів у Хмельницькому і, крім того, апаратури акумуляторних і дротових типів від усіх знаменитих на сьогодні виробників: Xiaomi (Ксіомі), Daewoo (Деу), Electrolux (Електролюкс), Thomas (Томас), LG (ЛЖ), Philips (Філіпс), Dyson (Дайсон), Zelmer (Зелмер), Bosch (Бош), Samsung (Самсунг), незалежно від моделі і року випуску.

Спеціаліст сервісу Master911

Кожен майстер з проведення техобслуговування, ремонту пилососів вдома у замовників у Хмельницькому перш ніж стати прийнятим на службу й бути допущеним до обслуговування клієнтів, проходить навчання та добре складає іспит. Виходячи з нашої практики, техніків, які пройшли відбір, часто залишається не більше, ніж 15% з усіх претендентів.

Всі професіонали нашого сервісу працюють з власними інструментами, іноді забирають обладнання в майстерню та зможуть доступно пояснити, яким чином і що вони мають намір робити. Фахівці Master911 не палять, не вживають нецензурну лексику, ввічливі й пунктуальні в процесі роботи, а також обов'язково дотримуються порядок в робочій зоні.

Яким чином складається ціна? Скільки коштує якісне здійснення ремонту пилососа у Хмельницькому?

Одне з ключових правил роботи сервісу Master911 - прозора, зрозуміла та доступна кожному замовнику процедура формування цін. Для цього ми сформували прайс, в якому вказується ціна певної типової послуги в секції "ремонт робота-пилососа у Хмельницькому" тощо.

Під час створення заявки на виклик техніка ми ставимо необхідні питання. Завдяки отриманим даним, кожен клієнт ще до прибуття фахівця може сподіватися на інформацію про орієнтовну, а в окремих випадках і конкретну, вартість цікавить його послуги. Втім, нерідко відбувається так, що "симптоми" несправності надмірно обширні, внаслідок чого правильно визначити причину збою в роботі не можна без проведення діагностики. В такому випадку кошторис озвучується техніком вже після приходу. Ми гарантуємо, що ця вартість буде дійсно відповідати тій сумі, що зазначена в прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Професійний та оперативний сервісний ремонт пилососів з гарантією, недорого, надійно у Хмельницькому. Наші виконавці кожен день стикаються з сервісом різних типів і моделей пилососів від безлічі компаній-виробників, через що їх досвіду, компетентності, знанням і практичним навичкам можна цілком довіритися.
 • Відповідаємо за якісний рівень наданих послуг. У тому випадку, якщо ви виявили недбалість або помилку, допущену виконавцем, телефонуйте, ми терміново виправимо всі виявлені дефекти.
 • Оперативний прихід досвідченого, пунктуального й навченого техніка.

І, крім цього

 • Прозора, розумна розцінка. Вартість послуг відповідає вмінням майстра.
 • Гарантія. Фахівці надають гарантію на свої послуги.
 • Страхівка. Практично кожен майстер з налагодження пилососів попередньо піддається перевірці особистих даних. Виходячи з цього, якщо Ви несподівано зіткнулися з некоректністю майстра, зверніться в нашу службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфлікт.
 • Наявність договору на надання послуг. Після здійснення послуг ми даємо акт виконаних робіт.
 • Працюємо в цілодобовому режимі приймання замовлень на сервіс, ремонт, налаштування пилососа у Хмельницькому, в т. ч. у вихідні.
 • Обумовлена??в договорі вартість. Підрахунок необхідної послуги вказується в договорі й не зміниться аж до закінчення ремонтних робіт.
 • Зручна система оплати. За ремонт пилососів у Хмельницькому можна заплатити будь-яким чином: безготівковим переказом або готівкою.
 • Обов'язкове прибирання робочого місця включається в послугу "ремонт акумуляторного пилососа у Хмельницькому".
 • Терміновий виїзд техніка (зазвичай через 3-4 години з моменту виклику).

Працюємо у Хмельницькому з виїздом по Хмельницькій області.

Якщо потрібен якісний ремонт пилососа-робота або виправлення інших модифікацій подібного побутового обладнання, телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911.

Виконуємо замовлення у м. Хмельницький

Ті замовники, які живуть в межах міста, можуть очікувати на екстрений приїзд майстра за потрібною адресою, протягом трьох годин після подачі заявки.

Виконуємо роботу по Хмельницькій області

Сервіс співпрацює з грамотними майстрами в переважній більшості населених пунктів області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Подібний підхід дозволяє мати безсумнівні вигідні послуги всім нашим замовникам. В першу чергу, вони можуть очікувати на прихід досвідченого виконавця в той же день і, крім цього, на якісний, недорогий та оперативний ремонт пилососів з аквафільтром, пилососів-роботів, вбудованих пилососів, ціна у Хмельницькому якого буде нижчою внаслідок економії на транспорті.

Часом, внаслідок високої сезонної завантаженості, прихід майстра може бути відкладений на найближчу дату.

Виконуємо роботи в приміській зоні Хмельницького

Лише більше часу займе прибуття майстра в передмістя (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) - 4-6 годин.