Ремонт газової духовки у Чернівцях

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Чернівцях

Олексій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Анатолій Р

Був(ла) на сайті місяць тому Чернівці
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Чернівцях

Відгуки по ремонту газових духовок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність в роботі, не треба відразу ж намагатися виправляти духовку власноруч, оскільки непрофесійні процедури з газовою технікою, цілком ймовірно, приведуть до досить серйозних наслідків. Пропонуємо здійснювати ремонт духовки вдома підготовленим фахівцям, що володіють достатнім досвідом, професійними знаннями та практичними навичками, а крім того, мають допуск до здійснення даного типу робіт.

Найбільше в прийнятих заявках замовників є ці причини для скарг на збій в роботі газової духової шафи:

  • У момент відпускання ручки управління пальником, вона незвично "розбовталася", а полум'я в газовій шафі гасне. Наш фахівець оперативно розв'яже таку проблему способом лагодження механізму або заміною обламаної ручки.
  • Духова шафа вмикається, проте вогонь або зовсім згасає, або горить слабо. Причиною такої некоректності в експлуатації газової шафи зазвичай буває перехід на знижений тиск газу.
  • Полум'я згасає одразу в той момент, коли відпускається ручка або кнопка запалювання. Швидше за все, причина того, що сталося в переміщенні датчика температури або в несправності термопари з датчиком полум'я.
  • Через якийсь час після підпалу духовки гасне полум'я. Виконавши діагностичні роботи, зовнішній візуальний огляд і ретельне обстеження газової шафи, співробітник швидко виявить несправність термостата. Залежно від того, що стало причиною несправності, термостат регулюють або встановлюють новий.
  • Газова духовка або не буде горіти, або гасне відразу після того моменту, як відпускається кнопка. Найчастіше причиною такого збою є засмічення жиклера. Налиплий жир і нагар засмічує жиклер, внаслідок чого відбувається зменшення подачі газу. Таким чином, неповноцінна інтенсивність горіння не дозволяє розігріти термодатчик. У такому варіанті досвідчений майстер почистить форсунку або, якщо буде необхідність, замінить її.

У випадку, якщо вас цікавить безпечний, оперативний і компетентний монтаж, ремонт або підключення, обслуговування, регулювання, налагодження духовки Індезіт, Ханса, Gefest (Гефест), Арістон або Гореньє, для забезпечення тривалої, безпечної та безперебійної служби пропонуємо звернутися в сервіс послуг Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви можете здійснити оперативне замовлення на виклик майстра з оперативного ремонту та якісної наладки газової побутової духовки та плити вдома у Чернівцях різних марок і вікових груп. Техніки нашого сервісу покладаються на багаторічний досвід в підключенні, монтажі, ремонті та технічному обслуговуванні різного рівня складності газової шафи: Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Електра, Ханса (Hansa), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Гефест (Gefest), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Дружківка, Міле (Miele), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool) та інших.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Попередньо, кожен з охочих проходить підготовку, а потім складає іспит на кваліфікацію. І виключно ті, хто набрав не менше середнього бала (4,5), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші техніки приходять зі своїми приладами, а в разі потреби, коли складний ремонт здійснити на місці неможливо, вони змушені забрати техніку в сервісний пункт. Співробітники готові відповісти на всі питання клієнта про те, в чому полягає проблема і що потрібно для виправлення.

Яким чином встановлюється вартість?

Всі актуальні ціни на послуги з оперативного та якісного ремонту газових плит і ваших побутових духовок у Чернівцях, а також з підключення, технічного обслуговування й монтажу, вказуються в прейскуранті, без транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Іноді на основі неповноцінного пояснення проблеми замовником виявити причину збою в роботі техніки практично неможливо або складно. В такому випадку джерела несправності, прийняття рішень і спосіб ремонту визначаються фахівцем вже вдома за результатами обстеження. Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб ви змогли ознайомитися з вартістю необхідної сервісної послуги завчасно. Якраз у зв'язку з цим, в момент подачі замовлення, просимо вас дати відповідь на ряд уточнювальних питань.

Що Ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс побутових послуг від надійних майстрів з професійного ремонту та оперативного обслуговування газової домашньої духовки у Чернівцях, Ви можете сподіватися на:

  • Якісний ремонт плити й духової шафи всіх типів і моделей від будь-яких компаній-виробників, незалежно від року випуску техніки;
  • Перевірку якості виконуваної техніком роботи з боку маркетплейса. Ми приймаємо будь-які зауваження щодо недоліків, які допускаються нашими техніками, і гарантуємо, що всі вони обов'язково будуть виправлені;
  • Екстрений прихід техніка за адресою, як і швидке, грамотне й чітке проведення всіх необхідних робіт. Працюємо по графіку 24/7.

Виїжджаємо у Чернівцях і по Чернівецькій області

Виїзд фахівця можливий по Чернівецькій області

Практично у всіх маленьких і великих селищах, селах і містах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) у нас знаходяться свої грамотні техніки. Таким чином Ви можете розраховувати на те, що майстер з якісного ремонту, технічного обслуговування та оперативного налагодження газової духовки і варильної плити вдома у клієнтів у Чернівцях приїде в той же день, а також можете істотно заощадити транспортні витрати.

В окремих випадках, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.

Можливий виїзд по місту у Чернівцях

Якщо вас зацікавив надійний, оперативний і професійний ремонт, монтаж, а також установка, регулювання, налагодження духової шафи у Чернівцях, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ті замовники, які живуть в межах міста, мають можливість на приїзд досвідченого майстра на замовлення вже протягом 3-х годин після подачі заявки.

Виїзд майстра в передмістя Чернівців

Сервіс Master911 пропонує екстрений ремонт духовки у Чернівцях (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) і в приміських населених зонах. І тоді приїзд виконавця становить трохи більше часу - близько 5-ти години.