globe ru

Ремонт газової духовки у Чернівцях

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Чернівцях

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернівецькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернівецькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернівецькій області

Всі міста Чернівецькій області
Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка

Виявивши некоректність в роботі, не треба відразу ж намагатися виправляти духовку власноруч, оскільки непрофесійні процедури з газовою технікою, цілком ймовірно, приведуть до досить серйозних наслідків. Пропонуємо здійснювати ремонт духовки вдома підготовленим фахівцям, що володіють достатнім досвідом, професійними знаннями та практичними навичками, а крім того, мають допуск до здійснення даного типу робіт.

Найбільше в прийнятих заявках замовників є ці причини для скарг на збій в роботі газової духової шафи:

 • У момент відпускання ручки управління пальником, вона незвично "розбовталася", а полум'я в газовій шафі гасне. Наш фахівець оперативно розв'яже таку проблему способом лагодження механізму або заміною обламаної ручки.
 • Духова шафа вмикається, проте вогонь або зовсім згасає, або горить слабо. Причиною такої некоректності в експлуатації газової шафи зазвичай буває перехід на знижений тиск газу.
 • Полум'я згасає одразу в той момент, коли відпускається ручка або кнопка запалювання. Швидше за все, причина того, що сталося в переміщенні датчика температури або в несправності термопари з датчиком полум'я.
 • Через якийсь час після підпалу духовки гасне полум'я. Виконавши діагностичні роботи, зовнішній візуальний огляд і ретельне обстеження газової шафи, співробітник швидко виявить несправність термостата. Залежно від того, що стало причиною несправності, термостат регулюють або встановлюють новий.
 • Газова духовка або не буде горіти, або гасне відразу після того моменту, як відпускається кнопка. Найчастіше причиною такого збою є засмічення жиклера. Налиплий жир і нагар засмічує жиклер, внаслідок чого відбувається зменшення подачі газу. Таким чином, неповноцінна інтенсивність горіння не дозволяє розігріти термодатчик. У такому варіанті досвідчений майстер почистить форсунку або, якщо буде необхідність, замінить її.

У випадку, якщо вас цікавить безпечний, оперативний і компетентний монтаж, ремонт або підключення, обслуговування, регулювання, налагодження духовки Індезіт, Ханса, Gefest (Гефест), Арістон або Гореньє, для забезпечення тривалої, безпечної та безперебійної служби пропонуємо звернутися в сервіс послуг Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви можете здійснити оперативне замовлення на виклик майстра з оперативного ремонту та якісної наладки газової побутової духовки та плити вдома у Чернівцях різних марок і вікових груп. Техніки нашого сервісу покладаються на багаторічний досвід в підключенні, монтажі, ремонті та технічному обслуговуванні різного рівня складності газової шафи: Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Електра, Ханса (Hansa), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Гефест (Gefest), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Дружківка, Міле (Miele), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool) та інших.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Попередньо, кожен з охочих проходить підготовку, а потім складає іспит на кваліфікацію. І виключно ті, хто набрав не менше середнього бала (4,5), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші техніки приходять зі своїми приладами, а в разі потреби, коли складний ремонт здійснити на місці неможливо, вони змушені забрати техніку в сервісний пункт. Співробітники готові відповісти на всі питання клієнта про те, в чому полягає проблема і що потрібно для виправлення.

Яким чином встановлюється вартість?

Всі актуальні ціни на послуги з оперативного та якісного ремонту газових плит і ваших побутових духовок у Чернівцях, а також з підключення, технічного обслуговування й монтажу, вказуються в прейскуранті, без транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Іноді на основі неповноцінного пояснення проблеми замовником виявити причину збою в роботі техніки практично неможливо або складно. В такому випадку джерела несправності, прийняття рішень і спосіб ремонту визначаються фахівцем вже вдома за результатами обстеження. Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб ви змогли ознайомитися з вартістю необхідної сервісної послуги завчасно. Якраз у зв'язку з цим, в момент подачі замовлення, просимо вас дати відповідь на ряд уточнювальних питань.

Що Ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс побутових послуг від надійних майстрів з професійного ремонту та оперативного обслуговування газової домашньої духовки у Чернівцях, Ви можете сподіватися на:

 • Якісний ремонт плити й духової шафи всіх типів і моделей від будь-яких компаній-виробників, незалежно від року випуску техніки;
 • Перевірку якості виконуваної техніком роботи з боку маркетплейса. Ми приймаємо будь-які зауваження щодо недоліків, які допускаються нашими техніками, і гарантуємо, що всі вони обов'язково будуть виправлені;
 • Екстрений прихід техніка за адресою, як і швидке, грамотне й чітке проведення всіх необхідних робіт. Працюємо по графіку 24/7.

Виїжджаємо у Чернівцях і по Чернівецькій області

Виїзд фахівця можливий по Чернівецькій області

Практично у всіх маленьких і великих селищах, селах і містах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) у нас знаходяться свої грамотні техніки. Таким чином Ви можете розраховувати на те, що майстер з якісного ремонту, технічного обслуговування та оперативного налагодження газової духовки і варильної плити вдома у клієнтів у Чернівцях приїде в той же день, а також можете істотно заощадити транспортні витрати.

В окремих випадках, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.

Можливий виїзд по місту у Чернівцях

Якщо вас зацікавив надійний, оперативний і професійний ремонт, монтаж, а також установка, регулювання, налагодження духової шафи у Чернівцях, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ті замовники, які живуть в межах міста, мають можливість на приїзд досвідченого майстра на замовлення вже протягом 3-х годин після подачі заявки.

Виїзд майстра в передмістя Чернівців

Сервіс Master911 пропонує екстрений ремонт духовки у Чернівцях (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) і в приміських населених зонах. І тоді приїзд виконавця становить трохи більше часу - близько 5-ти години.