Заміна компрессора холодильника у Чернівцях

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернівецькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернівецькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернівецькій області

Всі міста Чернівецькій області
Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка

Компресор будь-якого виду є важливим приладом морозильного й холодильного обладнання, відповідальним за систему охолодження. Найнадійнішим рішенням у випадках збою в роботі компресора є заміна, тому що ремонт далеко не завжди може гарантувати його безперебійну роботу в майбутньому. До причин порушення мотора-компресора треба віднести:

 • тривалу роботу морозильної камери на великих оборотах без перерв, внаслідок запущеного режиму суперзаморожування;
 • миттєве збільшення напруги струму в мережі;
 • нещільне закриття дверцят однієї з двох камер холодильного обладнання.

Симптоми несправності мотора-компресора:

 • в процесі роботи холодильника чутні не звичайні звуки;
 • перемерзання харчів;
 • двигун гуде, проте, охолодження не помічається;
 • поява "сніжної шуби" на задніх стінках холодильного агрегату;
 • постійна робота електродвигуна;
 • збільшення температури в камері.

Чи можлива самостійна заміна або налаштування компресора холодильника?

Багато власників холодильників, стикаючись з виходом з ладу компресора, прагнуть виконати виправлення власними силами. Бажано усвідомлювати, що зробити це досить складно, і для цього потрібні не тільки відповідні технічні знання, а також спеціальне обладнання. До того ж, у разі допущення помилки в ході непрофесійної роботи, є загроза погіршити проблему, це здатне обернутися дорогим ремонтом аж до повного виходу холодильного обладнання з ладу.

Найкраще рішення в такій ситуації, коли мотор-компресор не працює або функціонує некоректно - звернення до навченого майстра з виправлення холодильних агрегатів в маркетплейсі Master911. Всі техніки нашого сервісу пропонують перелік послуг з виїздом за адресою. Наш майстер проведе огляд та професійну діагностику, встановить точну причину несправності та виконає необхідний ремонт, а при появі необхідності - заміну мотора-компресора домашнього холодильника за середньоринковою вартістю. Все це надасть можливість уникнути ризиків та дозволить заощадити на витратах, які пов'язані з перевезенням габаритного обладнання в майстерню і, та мати гарантії на ремонт.

Master911 - заміна старого компресора холодильника

При виявленні несправності в експлуатації домашнього холодильника звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911. Ми цілодобово приймаємо замовлення на виклик техніка у вихідні, святкові та робочі дні. Наші техніки працюють з холодильниками різних моделей і марок: Beko (Беко), Донбас, Vestfrost (Вестфрост), Snaige (Снайге), ARDO (Ардо), Rainford, Atlant (Атлант), Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт), Норд, Lg, Liebherr (Лібхер), Samsung (Самсунг) та інших.

Під час оформлення заявки ми постійно ставимо кілька запитань щодо дати виготовлення холодильника, фірми-виробника та модифікації, а також причини виклику (наприклад, діагностика, заміна або сервіс компресора холодильника, вартість). Ціна необхідної послуги буде названа ще до прибуття техніка. Сума всіх типових послуг вказана в прейскуранті, якщо ж у телефонному режимі не вдалося з'ясувати точну причину поломки та обсяг необхідних робіт з ремонту, тоді конкретна розцінка буде озвучена тільки після появи досвідченого майстра й обстеження. Ми стверджуємо, що після закінчення діагностичних робіт заявлена майстром ціна буде дорівнювати тій, що зазначена в прайс-листі.

Звернувшись у Master911, ви можете сподіватися на:

 • комфортний варіант оформити заявку 24/7;
 • відмінну якість наданої послуги;
 • швидкий виїзд фахівця за потрібною адресою;
 • компетентну консультацію та інформацію щодо орієнтовної вартості ще до прибуття техніка.

Виконавці нашого сервісу обов'язково забезпечують чистоту на своєму робочому місці, не використовують нецензурну лексику та не курять.

Потрібна заміна компресора в холодильнику?

Сервіс Master911 надає послуги з виправлення холодильних агрегатів всіх марок з терміновим виїздом виконавця у великі міста та невеликі населені пункти Чернівецької області.

Переваги сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Відповідальність. За якісний рівень послуг майстри беруть на себе особисту відповідальність. Якщо раптом знайшли будь-які вади в ремонті техніка, телефонуйте в службу підтримки замовників, і ми запевняємо, що все буде усунуто досить швидко.
 • Гарантія. Кожен виконавець сервісу послуг Master911 надає гарантійні сертифікати на надані послуги та встановлені деталі, вузли, блоки.
 • Працюємо згідно з договором. Перед початком будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, ремонтом або обслуговуванням холодильного обладнання, ми підписуємо договір з клієнтами. У ньому визначається розцінка наданої послуги, яка буде збігатися із зафіксованою в прейскуранті.
 • Комфортний порядок оплати: безготівковим перерахуванням, пластиковою карткою або готівкою.
 • Виправлення конфліктних ситуацій. Всі техніки Master911 при прийманні на роботу пройшли необхідну перевірку персональних даних. Тому, у разі несумлінного ставлення майстра до роботи або грубості в поведінці, повідомляйте про це нам, і ми посприяємо у розв'язанні конфлікту.
 • Дотримання чистоти в робочій зоні. Обов'язкове прибирання свого місця роботи є важливою частиною будь-якої сервісної послуги.

Ми працюємо у Чернівцях і виїжджаємо по Чернівецькій області

Працюємо в приміських зонах Чернівців

Ті замовники, що проживають у приміських зонах Чернівців (с. Тисовець, с. Годилів, с. Великий Кучурів, с. Кам'яна, с. Михальча, с. Молодія, с. Чагор, с. Остриця, с. Бояни, с. Магала, с. Рідківці, с. Мамаївці), зможуть очікувати приходу техніка вже протягом 4 годин.

Співпрацюємо з замовниками по Чернівецькій області

Сервіс побутових послуг Master911 має майстрів практично в кожному населеному пункті Чернівецької області (м. Сокиряни, м. Новодністровськ, м. Новоселиця, м. Хотин, м. Герца, м. Чернівці, м. Сторожинець, м. Вижниця, м. Кіцмань, м. Заставна, смт Путила, смт Красноїльськ, смт Лужани, смт Глибока, смт Кельменці, смт Кострижівка). Завдяки чому наші замовники з цієї області, можуть очікувати на прибуття майстра в день подачі заявки. У такій ситуації чималим плюсом виступає не тільки швидкість надання послуги, якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, приїзд фахівця може перенестися на інший день, про що вам повідомлять під час оформлення замовлення.

Працюємо в м. Чернівці, виїжджаючи за адресою

Якщо ви живете на території міста Чернівці, виїзд техніка займе приблизно три години з моменту складання заявки

Якщо вам потрібна якісна заміна мотора-компресора холодильника й підійде розумна ціна послуги, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що рівень нашого сервісу вас приємно здивує!