Ремонт електричної плити у Чернівцях

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Чернівцях

Відгуки по ремонту електричних плит у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтів духовок, вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит або електричних плит можна умовно розподілити на три типи: простий, складний (капітальний) і середнього рівня складності.

 • Ремонт електроплити у Чернівцях середнього ступеня складності вимагає від майстра досить високої кваліфікації, технічних знань і практичного досвіду, оскільки найчастіше він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт виконавець відновлює, налагоджує або замінює зношені прилади, деталі, вузли.
 • Дрібні ремонтні роботи кухонної електроплити у Чернівцях враховують виконання діагностики електрообладнання, усунення механічних неполадок, чищення, вимушену заміну пошкоджених другорядної важливості вузлів: мережевого кабелю, ручки управління, обгорілої вилки й так далі.
 • Складний вид ремонтних робіт передбачає заміну основних конструктивних елементів побутових електроплит, варильних панелей, склокерамічних плит або ж духових шаф, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення блоків управління, електронних плат, таймерів, сенсорних елементів тощо.

Сервіс Master911 прийме заявки на підключення, проведення діагностичних робіт або ремонт духовок, склокерамічних плит, кухонних електроплит або варильних поверхонь різного рівня складності конструкції від усіх прославлених компаній. Наприклад: Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Електра, Ханса (Hansa), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Гефест (Gefest), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Дружківка, Міле (Miele), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool).

Яким чином складається ціна?

Виконання професійного ремонту набагато доцільніше, ніж придбання нового обладнання. У нашому сервісі послуг розумна, чесна, адекватна та прозора політика розцінок. Всі виконавці нашого сервісу ремонтують за чітко затвердженим прейскурантом, що цілком відкидає можливість якихось маніпуляцій з розцінками на сервісні послуги.

Бувають нюанси, в яких без візуального огляду неможливо точно визначити, який саме ремонт електричних побутових пристроїв необхідний. В цьому випадку ми назвемо лише приблизну ціну ремонту електроплит у Чернівцях, а кінцевий розрахунок буде озвучений фахівцем вже на місці. При будь-яких обставинах ми гарантуємо те, що підсумкова вартість ремонту побутових електроплит, духовок, індукційних плит або варильних панелей у Чернівцях завжди буде повністю відповідати затвердженому прайсу.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Цілодобове приймання заявок на виїзд фахівця додому.
 • Середньоринкові ціни. Ціна буде конкурентоспроможною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме знанням, досвіду й компетентності виконавця.
 • Економія. З огляду на те, що наші техніки знаходяться поруч, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Оперативний приїзд професійного фахівця.
 • Фіксована вартість. Сума найрізноманітнішої необхідної сервісної послуги точно відповідає прайсу, який затверджується і названий заздалегідь. Ще до появи виконавця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо в ціні, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, обслуговування склокерамічних плит, духовок, вбудованих варильних поверхонь або кухонних електроплит у Чернівцях.
 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість і пунктуальність. Після завершення всіх процесів наші фахівці неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Зручний варіант оплати. Розрахунок робиться всіма зручними способами: безготівковим перерахуванням, банківською картою або готівкою.

Особливості роботи сервісу Master911

 • Гарантійний термін. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Працює система договірних відносин. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.
 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з професіоналами своєї справи. Кожен новий майстер надає паспортні дані, які підтверджують його особу, проходить співбесіду, складає іспит і тестується за певними характеристиками.
 • Великий набір сервісних послуг в одному місці. Маркетплейс створений для замовлення послуг перевіреного, компетентного, кваліфікованого сантехніка, виконавця монтажних робіт, електрика, а крім того, можна замовити вивіз сміття, складання меблів, чищення м'яких меблів і т.д.

Як можна оформити виклик фахівця?

 1. Подача заявки. Зробити це можна за допомогою запропонованої форми на інтернет-сайті або за телефонним дзвінком.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Слід відповісти на кілька важливих питань: привід для виклику майстра, тип, вік, модель електричної плити, виробник.
 3. Надання основної консультації, допомоги, підтримки та, якщо потрібно, рекомендації. Ще до того, як прийде фахівець, ми надамо початкову підтримку й консультацію і вкажемо ціну можливої послуги.
 4. Прихід техніка за адресою. Як правило, протягом трьох годин після подачі замовлення на виклик наш виконавець приїжджає за вказаною адресою.

Замовлення виконавця з налагодження духовок, склокерамічних плит, класичних електроплит або варильних панелей у Чернівцях і по всій Чернівецькій області

Ми виїжджаємо в населені пункти по Чернівецькій області

Практично в кожному населеному пункті ми маємо своїх виконавців, які найчастіше приїжджають до клієнта в день оформлення замовлення. У деяких ситуаціях, пов'язаних з великою сезонною завантаженістю, приїзд виконавця додому може переміститися на інший день. Замовлення робіт по дому в нашому сервісі дозволяє істотно заощадити ваш час і автотранспортні витрати.

Терміновий виїзд виконавця по місту у Чернівцях

В тому випадку, якщо вас цікавить професійний сервіс ремонту духовок, варильних панелей, кухонних електроплит або склокерамічних плит у Чернівцях, в тому числі й індукційних поверхонь, і ви проживаєте в межах міста, то протягом 3-х годин після подачі заяви, професійний майстер, що володіє технічними знаннями, необхідними навичками й великим досвідом, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Чернівців

На прибуття майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин