Ремонт електричної духовки у Чернівцях

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних духовок

від 300 грн

Встановлення електричних духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних духовок у Чернівцях

Відгуки по ремонту електричних духовок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректної роботи електричних духовок, слід зателефонувати в перевірений і відповідальний сервіс для виклику компетентного і досвідченого майстра на вашу адресу. Ваші старання самостійної діагностики й подальшого ремонту досить складної техніки своїми руками можуть послужити ускладненням проблеми та, крім цього, ймовірним ризиком остаточної відмови в роботі агрегату, тривалого ремонту або заміною дорогих запасних частин.

Як правило, бувають такі несправності електродуховки:

  • Духовка гріє недостатньо або зовсім не гріє. У подібних випадках можливою причиною буває несправність або відмова в роботі термостата, Тена, перемикача.
  • Духовка не вмикається. Після виконання діагностики, скоріше за все, технік помітить проблеми з проводкою, недостатньою напругою, розеткою, електромережею, або ж визначить неправильну установку таймера, вихід з ладу модуля управління, пошкодження температурного датчика.
  • Проблемні аспекти з керуванням духовкою. Причиною несправності в подібному варіанті досить часто буває вихід з ладу ручок, кнопок, клавіш управління або ж сенсорних панелей.
  • Нерівномірне прогрівання електродуховки. У процесі діагностики майстер знайде, в чому проблема, та усуне її. Напевно, мова йде про несправності термостата або якоїсь зі спіралей. Нерівномірне розігрівання електричної духовки служить "симптомом" її неправильного функціонування.

Сервіс домашнього ремонту Master911 завжди прийме заявки на приїзд підготовленого фахівця за наданою адресою. Зробимо професійне налаштування, якісний ремонт, установку електричної побутової духовки по вашій адресі у Чернівцях від усіх популярних виробників: Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Ліберті (Liberty), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Асел (Asel), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Смег (Smeg), Міле (Miele), Електра, Піраміда (Pyramida), Тека (Teka), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi) та інших.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Майбутній майстер, перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, спочатку проходить підготовку й повинен скласти іспит. І тільки тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які отримали високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають їх готовими до обслуговування замовників.

Фахівці нашого сервісу послуг не вживають нецензурної лексики, демонструють доброзичливе ставлення, дотримуються порядку й не курять. Майстри ніколи не відмовляються детально пояснити, в чому полягатиме налагодження, які запчастини замінять, яка ціна робіт, і відповідатимуть на будь-які питання клієнта. Всі фахівці приходять із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну апаратуру немає ніякої можливості полагодити у вас вдома, її забирають в сервіс.

Яким чином формується вартість?

Ціна будь-якої послуги на якісне обслуговування, підключення, оперативний ремонт і установку вашої домашньої електродуховки або варильної плити у Чернівцях детально прописана в нашому прайсі, без транспортних витрат і вартості деталей, запасних частин, приладів, які підлягають заміні.

Ми прагнемо прийти до абсолютно прозорих, об'єктивних, виправданих тарифів і, разом з тим, хочемо повідомити свого замовника про вартість потрібної послуги завчасно.

Саме з цієї причини, при оформленні заявки на виклик нашого досвідченого майстра для якісного ремонту, монтажу, налагодження побутових електричних плит і кухонних духовок вдома у Чернівцях, ставимо уточнювальні питання, як про саму техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про підстави для виклику майстра.

Іноді, на підставі того, що "симптоми" неполадки нечіткі або в разі некоректної подачі проблеми замовником, оцінити попередньо вартість сервісної послуги непросто або практично нереально. У подібному випадку кінцевий кошторис буде складено фахівцем вже вдома після закінчення візуального огляду й діагностики апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що ціна буде точно відповідати сумі, зафіксованої в прейскуранті.

Що Ви отримаєте?

У тому випадку, якщо вас цікавить якісний, оперативний і недорогий ремонт побутових електродуховок вдома, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911, і ви можете сподіватися на:

  • Жорсткий контроль якості надання послуг. Сервіс з монтажу, якісного та оперативного ремонту й наладки електричних кухонних плит і духовок на вашу адресу у Чернівцях Master911 приймає будь-які нарікання, зауваження чи скарги, які можуть ставитися до роботи наших майстрів. При виявленні недоліку, ми запевняємо, що все буде відремонтовано.
  • Надані професійні послуги з налагодження, підключення, ремонту, обслуговування електроплити й електричної духовки у клієнта вдома у Чернівцях від всіх компаній, незалежно від "віку" і модифікації домашньої техніки.
  • Швидкий виїзд фахівця додому. Наш фахівець приходить приблизно через 3-4 години.

Працюємо за викликами виконавця у Чернівцях і по Чернівецькій області

Ми працюємо в місті Чернівці

За умови, якщо ви живете на території міста, і потрібен недорогий, терміновий і професійний сервіс побутової духовки у Чернівцях, звертайтеся в Master911 і вже через три години з часу оформлення замовлення на виклик ви можете очікувати на прихід техніка до вас.

Наші фахівці працюють в передмістях Чернівців

Якщо ви живете в приміській зоні Чернівців в приватному секторі, і потрібен надійний майстер з якісного налагодження, професійного ремонту, підключення, обслуговування електричних варильних плит або домашніх духовок у Чернівцях (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), ми зможемо організувати його прибуття за призначенням через 4-5 годин після подачі заявки.

Працюємо по населених пунктах Чернівецької області

Сервіс Master911 має досвідчених, підготовлених, кваліфікованих майстрів в переважній більшості населених пунктів Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), з цієї причини Ви завжди зможете очікувати на той привабливий момент, що майстер з ремонту плити та духовки у Чернівцях з'явиться в день подачі заявки, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, можливий варіант, що виїзд майстра переноситься на інший найближчий день.