globe ru

Ремонт бойлера у Чернівцях

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Чернівцях

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернівецькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернівецькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернівецькій області

Всі міста Чернівецькій області
Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка

Найбільш поширені несправності водонагрівача

 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в межах норми, а клапан скидання тиску тече, то це може вказувати на те, що за час роботи він забивається частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод є єдиним захистом зварювальних швів і стінок бака від електрохімічної корозії та поступового руйнування. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови поганої якості води) веде до руйнування емалевого покриття або ж стінок бака, що в кінцевому підсумку послужить причиною появи течі водонагрівача.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Коли датчик температури у водонагрівачі поламався, його потрібно змінити. На ушкодження можуть вказувати такі моменти: постійні зміни показників на дисплеї, на моніторі пристрою виводиться помилка, не відключається нагрівання, невідповідність виставленої температури.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли термостат регулює температуру нагрівання, вода не стане прогріватися до виставленої температури або починає перегріватися, що призведе до даремного витрачання електроенергії та інших малоприємних наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо ввімкнути, слабо підігріває воду або чуєте сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того, що нагрівальний прилад покривається шаром накипу, є максимальна інтенсивність використання, зношення ресурсу, погана вода. Відповідно, необхідно робити систематичне очищення, а за потреби й заміну зношених компонентів.

Увага!

 • Не ремонтуйте бойлер власними силами. Не варто пробувати самостійно зробити ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відео на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не рекомендують це виконувати. Як показує практичний досвід, непрофесійний, дилетантський, самостійний ремонт призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами неперевірених майстрів. Послуга з ремонту бойлера, надана "умільцем" спірної кваліфікації - ризикована витівка, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обумовлюється тим, що такого типу "фахівець" не завжди готовий брати якусь відповідальність на себе і також не дає жодних письмових гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, якщо техніка заново поламається, то з такими умільцями більше немає зв'язку або вони не поспішають приїжджати. Ми надаємо надійних, пунктуальних, перевірених, навчених і ввічливих фахівців з багатим досвідом роботи, починаючи від монтажу, чищення, технічного обслуговування і до комплексного ремонту водонагрівачів у Чернівцях!

Співпрацюємо з усіма відомими компаніями-виробниками: Атлантік (Atlantic), Термал (Termal), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Тессі (Tesy), Атлант (Atlant), Баксі (Baxi), Термекс (Thermex), Гарантерм (Garanterm), Арістон (Ariston), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Горенье (Gorenje), Чайка), Аміна (Amina), Атмор (Atmor), Галмет (вулкан / Galmet), Гарантерм (Garanterm), Новатек (Nova Tec), Віллер (Willer), Ферролі (Феролі / Ferroli), Фагор (Fagor), Термона (Thermona), Індесіт (Indesit) і безліччю інших!

Переваги сервісу послуг з ремонту бойлерів у Чернівцях професійних майстрів Master911

Кожний наш клієнт може завжди покладатися на професійного фахівця, який зможе надати комплексні послуги з монтажу, чищення, діагностики бойлера, ремонту або обслуговування побутового опалювального пристрою будь-якого ступеня складності і всіх популярних торгових марок!

Ряд основних позитивних моментів сервісу послуг з ремонту бойлерів у Чернівцях Master911:

 • Екстрений виїзд. Прибуваємо за вказаною домашньою адресою протягом 3 годин.
 • Приймання заяв відбувається цілодобово. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Чистота, відповідальність, акуратність, пунктуальність, компетентність і ввічливість наших фахівців. По завершенні ремонту в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Присутність договору. Після роботи підписується акт про виконані послуги.
 • Гнучкий порядок оплати. Можливість оплати за послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги та змонтовані деталі, вузли, блоки, запчастини.
 • Реальні ціни. У нас демократичні ціни, які відповідають навичкам спеціаліста. Ви неодмінно будете знати, яка вартість ремонту бойлерів у Чернівцях, ще до приїзду нашого техніка.
 • Фіксована ціна сервісних послуг. Ціна ремонту бойлерів у Чернівцях стабільна, відповідає узгодженому прайсу і не змінюється після приходу майстра додому.

Як замовити майстра з ремонту бойлерів у Чернівцях?

А замовити дуже зручно, легко, швидко і просто, на весь процес затрачається не більш2-3 хвилин:

 1. Подача заявки. Скласти заяву на виїзд досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Чернівцях ви зможете по дзвінку або написавши повідомлення на вебсайті.
 2. Відповідь на питання. При оформленні замовлення важливо дати відповіді на деякі питання. В результаті цього ми можемо відповісти на ваше питання вартості (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна термореле, як довго чекати приходу виконавця?").
 3. Приїзд майстра. протягом 3,5-4 годин після подання заяви майстер прибуває за адресою клієнта для надання сервісних послуг.

Оформлення заяви на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Чернівцях та Чернівецької області

Цікавить діагностика, регулювання, обслуговування або ремонт бойлера у Чернівцях? Ви можете сподіватися на нас - вирішимо питання за 1 приїзд, даємо гарантію, у нас фіксовані розцінки, оригінальні запчастини!

Виклик виконавця по Чернівецькій області

Наші фахівці проживають практично в усіх містах, селищах і селах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), у зв'язку з цим, здебільшого, ми прибуваємо в день складання замовлення!

Виїзд по Чернівцям

Коли ви оформляєте замовлення на виклик в межах міста Чернівців, в такому випадку приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання замовлення.

Виїзд в передмістя Чернівців

Якщо треба викликати спеціаліста в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), тоді прихід майстра може зайняти трохи більше часу.

Звертайтеся за послугами в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені у відмінній якості, своєчасному отриманні та гарантованому результаті наданих нами послуг від компетентних, перевірених, пунктуальних, відповідальних техніків!