Ремонт бойлера у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Чернівцях

Святослав null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Євген null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор Н

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Чернівцях

Відгуки по ремонту бойлерів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найбільш поширені несправності водонагрівача

 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в межах норми, а клапан скидання тиску тече, то це може вказувати на те, що за час роботи він забивається частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод є єдиним захистом зварювальних швів і стінок бака від електрохімічної корозії та поступового руйнування. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови поганої якості води) веде до руйнування емалевого покриття або ж стінок бака, що в кінцевому підсумку послужить причиною появи течі водонагрівача.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Коли датчик температури у водонагрівачі поламався, його потрібно змінити. На ушкодження можуть вказувати такі моменти: постійні зміни показників на дисплеї, на моніторі пристрою виводиться помилка, не відключається нагрівання, невідповідність виставленої температури.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли термостат регулює температуру нагрівання, вода не стане прогріватися до виставленої температури або починає перегріватися, що призведе до даремного витрачання електроенергії та інших малоприємних наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо ввімкнути, слабо підігріває воду або чуєте сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того, що нагрівальний прилад покривається шаром накипу, є максимальна інтенсивність використання, зношення ресурсу, погана вода. Відповідно, необхідно робити систематичне очищення, а за потреби й заміну зношених компонентів.

Увага!

 • Не ремонтуйте бойлер власними силами. Не варто пробувати самостійно зробити ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відео на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не рекомендують це виконувати. Як показує практичний досвід, непрофесійний, дилетантський, самостійний ремонт призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами неперевірених майстрів. Послуга з ремонту бойлера, надана "умільцем" спірної кваліфікації - ризикована витівка, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обумовлюється тим, що такого типу "фахівець" не завжди готовий брати якусь відповідальність на себе і також не дає жодних письмових гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, якщо техніка заново поламається, то з такими умільцями більше немає зв'язку або вони не поспішають приїжджати. Ми надаємо надійних, пунктуальних, перевірених, навчених і ввічливих фахівців з багатим досвідом роботи, починаючи від монтажу, чищення, технічного обслуговування і до комплексного ремонту водонагрівачів у Чернівцях!

Співпрацюємо з усіма відомими компаніями-виробниками: Атлантік (Atlantic), Термал (Termal), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Тессі (Tesy), Атлант (Atlant), Баксі (Baxi), Термекс (Thermex), Гарантерм (Garanterm), Арістон (Ariston), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Горенье (Gorenje), Чайка), Аміна (Amina), Атмор (Atmor), Галмет (вулкан / Galmet), Гарантерм (Garanterm), Новатек (Nova Tec), Віллер (Willer), Ферролі (Феролі / Ferroli), Фагор (Fagor), Термона (Thermona), Індесіт (Indesit) і безліччю інших!

Переваги сервісу послуг з ремонту бойлерів у Чернівцях професійних майстрів Master911

Кожний наш клієнт може завжди покладатися на професійного фахівця, який зможе надати комплексні послуги з монтажу, чищення, діагностики бойлера, ремонту або обслуговування побутового опалювального пристрою будь-якого ступеня складності і всіх популярних торгових марок!

Ряд основних позитивних моментів сервісу послуг з ремонту бойлерів у Чернівцях Master911:

 • Екстрений виїзд. Прибуваємо за вказаною домашньою адресою протягом 3 годин.
 • Приймання заяв відбувається цілодобово. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Чистота, відповідальність, акуратність, пунктуальність, компетентність і ввічливість наших фахівців. По завершенні ремонту в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Присутність договору. Після роботи підписується акт про виконані послуги.
 • Гнучкий порядок оплати. Можливість оплати за послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги та змонтовані деталі, вузли, блоки, запчастини.
 • Реальні ціни. У нас демократичні ціни, які відповідають навичкам спеціаліста. Ви неодмінно будете знати, яка вартість ремонту бойлерів у Чернівцях, ще до приїзду нашого техніка.
 • Фіксована ціна сервісних послуг. Ціна ремонту бойлерів у Чернівцях стабільна, відповідає узгодженому прайсу і не змінюється після приходу майстра додому.

Як замовити майстра з ремонту бойлерів у Чернівцях?

А замовити дуже зручно, легко, швидко і просто, на весь процес затрачається не більш2-3 хвилин:

 1. Подача заявки. Скласти заяву на виїзд досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Чернівцях ви зможете по дзвінку або написавши повідомлення на вебсайті.
 2. Відповідь на питання. При оформленні замовлення важливо дати відповіді на деякі питання. В результаті цього ми можемо відповісти на ваше питання вартості (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна термореле, як довго чекати приходу виконавця?").
 3. Приїзд майстра. протягом 3,5-4 годин після подання заяви майстер прибуває за адресою клієнта для надання сервісних послуг.

Оформлення заяви на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Чернівцях та Чернівецької області

Цікавить діагностика, регулювання, обслуговування або ремонт бойлера у Чернівцях? Ви можете сподіватися на нас - вирішимо питання за 1 приїзд, даємо гарантію, у нас фіксовані розцінки, оригінальні запчастини!

Виклик виконавця по Чернівецькій області

Наші фахівці проживають практично в усіх містах, селищах і селах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), у зв'язку з цим, здебільшого, ми прибуваємо в день складання замовлення!

Виїзд по Чернівцям

Коли ви оформляєте замовлення на виклик в межах міста Чернівців, в такому випадку приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання замовлення.

Виїзд в передмістя Чернівців

Якщо треба викликати спеціаліста в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), тоді прихід майстра може зайняти трохи більше часу.

Звертайтеся за послугами в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені у відмінній якості, своєчасному отриманні та гарантованому результаті наданих нами послуг від компетентних, перевірених, пунктуальних, відповідальних техніків!