Ремонт газової колонки у Чернівцях

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернівці та передмісті з виїздом по Чернівецькій області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Чернівцях

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Чернівцях

Відгуки по ремонту газових колонок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки не втрачають своєї популярності протягом багатьох десятків років. І цьому є просте пояснення: вони забезпечують безперебійне гаряче водопостачання, до того ж дозволяючи не залежати від комунальних служб та суттєво економити на енерговитратах.

На сьогодні безліч виробників випускають колонки, які характеризуються функціональністю, практичністю, естетичним виглядом і безпекою в роботі.

Однак активна експлуатація навіть найсучаснішої та надійної техніки, за умови недотримання правил і рекомендацій з її технічного обслуговування, призводить до збою в роботі обладнання.

Ремонт газової колонки

Виявивши будь-яку некоректність в роботі газової колонки, в жодному разі не варто імпровізувати та пробувати самостійно повернути її в робочий стан. Не можна забувати, що будь-яке газове обладнання, і колонки не виняток, приховують у собі потенційний ризик витоку газу. Тому, діагностикою несправного обладнання й тим більше його ремонтом повинен займатися кваліфікований фахівець, що володіє необхідними технічними навичками та спеціальним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Щодо місця проведення ремонту, то тут існує два варіанти: в майстерні або вдома. Безумовно, другий варіант зручніший, оскільки дозволяє заощадити час і сили на доставку габаритного агрегату в майстерню і його подальше транспортування додому.

Приїхавши за вказаною замовником адресою, майстер з ремонту газових колонок у Чернівцях перш за все відкидає ймовірність витоку газу, після чого проводить ретельний візуальний огляд, а при необхідності - і комплексну діагностику. Виявивши причину неполадки, фахівець розпочинає проведення необхідних ремонтних робіт.

Чому обирають нас?

 1. Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту газової колонки у Чернівцях від будь-яких виробників, незалежно від моделі й року випуску;
 2. Графік приймання заявок на виклик майстра додому - цілодобово (в будні, вихідні та святкові дні);
 3. При подачі заявки в телефонному режимі ми, уточнивши тип неполадки, виробника й модель обладнання, надаємо первинну консультацію та орієнтуємо у приблизних цінах на майбутній ремонт газових колонок у Чернівцях;
 4. Виїзд кваліфікованого майстра з необхідними технічними навичками та спеціальним допуском відбувається в середньому через три години після обробки заявки;
 5. Фахівці використовують виключно оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної газової колонки;
 6. Після закінчення ремонту газових колонок у Чернівцях кожен замовник отримує на руки гарантію на всі надані послуги та акт виконаних робіт;
 7. Оплату послуг майстра можна зробити зручним для вас способом: готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення технічного обслуговування, діагностики та ремонту будь-якого рівня складності від всіх відомих на сьогодні виробників: Мілла (Міла / Milla), Термолайн (Termoline), Аміна (Amina), Рока (Roca), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Еталон (Etalon), Мора (Mora), Міле (Miele), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Беретта (Берета / Beretta), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Кайзер (Kaiser), Данко (Danko), Протерм (Protherm), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестен (Westen), Астон (Aston), Грандіні (Grandini), Нескар (Neckar), Львів, Термекс (Thermex), Демрад (Demrad), Селена (Selena), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda), Віссманн (Вісман / Viessmann), Новатек (Nova Tec), Роктерм (Rocterm), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Атон (Aton), Діон (Dion), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Бош (Bosch), Саванна (Савана / Savanna), Горенье (Gorenje), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Росс (Ross), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Сакура (Sakura), Електролюкс (Electrolux), Нева (Neva), Піраміда (Pyramida), Матрікс (Matrix), Херманн (Hermann), Атлантік (Atlantic). Майстри виїжджають на виклик для повернення в робочий стан газових колонок будь-яких моделей, незалежно від їх року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

В кожному конкретному випадку вартість ремонту газової колонки розраховується індивідуально, залежно від складності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт, а також ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні. Адже ціни на ремонт, наприклад, блоку управління або блоку розпалювання, водяного вузла, теплообмінника, електромагнітного клапана або редуктора газової колонки будуть суттєво відрізнятися між собою. Остаточний кошторис складається майстром безпосередньо на місці, після проведення діагностики.

Однак замовник може бути проінформований про приблизну вартість майбутнього ремонту ще в процесі оформлення заявки на виклик майстра в телефонному режимі. Ми уточнюємо, вид ремонту газової колонки (несправності такого-то типу) потрібен, фірму виробника, модель і рік випуску техніки, на основі чого надаємо первинну консультацію і називаємо приблизний кошторис.

Поширені несправності газових колонок

Серед безлічі можливих причин виходу з ладу газової колонки все ж можна виділити типові несправності, які частіше зустрічаються в заявках на виклик майстра:

 • газову колонку не вдається ввімкнути;
 • вона видає дивні звуки, що нагадують міні-вибухи;
 • незабаром після запалювання газова колонка мимовільно затухає;
 • вона коптить, з неї сиплеться сажа;
 • рівень прогріву води незадовільний:її фактична температура не відповідає виставленій;
 • слабкий напір води;
 • з корпусу обладнання капає вода;
 • відчувається характерний запах газу.

Як показує практика й досвід фахівців, більшість перерахованих неполадок є прямим наслідком порушення правил експлуатації, прописаних виробником в інструкції до техніки. Так, наприклад, неправильний монтаж газової колонки рано чи пізно обернеться некоректністю в її роботі. Чистка газової колонки повинна проводитися регулярно, якщо цього не відбувається - порушення в роботі обладнання є тільки питанням часу.

Виїжджаємо в усі райони Чернівців та передмістя

Сервіс побутових послуг з ремонту газових колонок у Чернівцях Master911 пропонує повне технічне обслуговування (в тому числі установку та заміну газового обладнання в Чернівцях), діагностику й ремонт техніки від усіх відомих виробників, будь-яких моделей і року випуску.

Якщо Вас цікавить якісний терміновий ремонт газової колонки у м.Чернівці та передмісті (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), а також у та інших містах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) - звертайтеся в Маркетплейс Master911.

Графік приймання заявок на виклик майстра - 24/7, як в будні, так і у вихідні / святкові дні. Фахівці виїжджають за вказаною адресою в середньому через три години після оформлення заявки (час може варіюватися залежно від завантаженості, сезону й геолокації замовника).

На всі види робіт надається гарантія.