globe ru

Ремонт газової плити у Чернівцях

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернівці та передмісті з виїздом по Чернівецькій області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Чернівцях

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернівецькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернівецькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернівецькій області

Всі міста Чернівецькій області
Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка

Вихід з ладу газової плити - проблема, що вимагає негайного вирішення. Без неї, на відміну від іншої побутової техніки, складно обійтися навіть один день. Але крім пов'язаних з її неполадкою незручностей, не можна забувати, що будь-який збій в роботі газового обладнання несе в собі потенційний ризик і вимагає негайного огляду кваліфікованим фахівцем, що володіє необхідним допуском.

Самостійні спроби виявити причину несправності й, тим більше, проведення ремонту не припустимі. Грамотний алгоритм дій при виявленні некоректної роботи плити - відключити її від подачі газу й очікувати майстра.

Ремонт газової плити

Є кілька варіантів рішення, як відремонтувати газову плиту: викликати фахівця додому або доставити зламану техніку в майстерню. Безумовно, перший варіант зручніший. По-перше, не доведеться транспортувати плиту, що забирає чимало сил і часу, а по-друге, проведення діагностики та необхідного ремонту вдома займе набагато менше часу. Зважаючи на це пріоритетним завданням при виході з ладу газової плити стає звернення в сервіс послуг з ремонту газових плит у Чернівцях, що надає послугу виїзду фахівця додому.

Як відбувається ремонт і діагностика

Перше, що робить після приїзду майстер, - проводить ретельний візуальний огляд агрегату. Досвідченому фахівцеві часто й цього буває достатньо, щоб поставити «діагноз». Якщо ж причина неполадки не так очевидна, він проводить комплексну діагностику за допомогою спеціальної апаратури.

Після того, як причину несправності виявлено, майстер приступає до проведення ремонту.

Чому обирають нас

Маркетплейс Master911 пропонує якісний і швидкий ремонт всіх типів газової плити у Чернівцях, варильної поверхні й духовки в різних містах України. Заявки на виклик майстра додому приймаються цілодобово, як у робочі, так і вихідні/святкові дні.

Заповнити заявку можна прямо на сайті, або зв'язавшись за телефоном з менеджером. Для швидшого реагування та виїзду фахівця за вказаною адресою в заявці слід вказати тип неполадки газового обладнання, його виробника, модель і рік випуску.

В телефонному режимі менеджер надає первинну консультацію і на основі отриманих даних попередньо орієнтує у вартості майбутнього ремонту газової плити у Чернівцях.

Виїзд фахівця додому до клієнта відбувається, в середньому, через 3 години після оформлення заявки, залежно від сезону, завантаженості й геолокації замовника.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення повного спектра послуг: монтаж і підключення газової плити, проведення комплексного технічного обслуговування, прочищення пальників і фільтрів, перевірка герметичності контактів і з'єднань, профілактичний огляд і ремонт будь-якого рівня складності.

Досвідчені фахівці виїжджають на виклик для надання будь-яких послуг для обслуговування газових плит, варильних поверхонь і духовок від усіх відомих торгових марок, незалежно від моделі й року випуску: Беко (Beko), Канді (Candy), Норд (Nord), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Електра, Карпати/ Karpaty), Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Грета (Greta), Смег (Smeg), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Аміка (Amica), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Фагор (Fagor), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit).

Вартість ремонту газових плит

Ціни ремонту газових плит у Чернівцях розраховуються індивідуально, залежно від ряду важливих факторів: складності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт, а також ціни тих запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які необхідно замінити. Під час заповнення заявки менеджер маркетплейса Master911 уточнює у замовника, в чому полягає некоректність роботи газової плити, а також компанію-виробника техніки, її модель і рік випуску. Вся ця інформація дає можливість менеджеру попередньо зорієнтувати клієнта за вартістю майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових плит

Дуже часто проблеми, що виникають з плитою, варильною поверхнею або духовкою, є наслідком порушення правил її експлуатації, про які сказано в інструкції. Так, наприклад, газове обладнання час від часу має проходити технічне обслуговування, профілактичний огляд, перевірку на герметичність з'єднань і контактів, прочищення пальників і фільтрів і т.п. Якщо при тривалій і активній експлуатації плити нічого подібного не відбувається, вона рано чи пізно дасть збій.

Так найбільш частими скаргами на некоректну роботу плити, які вказуються замовниками при заповненні заявок, є наступні:

 • не працює електричний підпал (не дає іскри, немає клацання);
 • збій в системі газ-контролю;
 • коптить пальник;
 • не вмикається конфорка або вимикається під час роботи;
 • полум'я занадто маленьке або несиметричне;
 • випадають ручки регулювання або спостерігаються труднощі в їх провертанні;
 • заклинює кран подачі газу;
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити бажаний режим або температуру;
 • реальна температура духовки не відповідає виставленій;
 • чутні сторонні звуки;
 • відчувається характерний запах газу (є ризик витоку!).

Виїжджаємо в усі райони Чернівців та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911, з метою надання не тільки якісних, а й максимально оперативних послуг, цілодобово приймає заявки на ремонт газових плит в Чернівцях та інших містах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка).

Після повідомлення менеджеру типу несправності техніки, її виробника, моделі й року випуску, а також уточнення усіх деталей, він підбирає майстра з ремонту газових плит у Чернівцях з необхідними технічними навичками в потрібній геолокації. В середньому, через три години технік виїжджає додому до замовника. При необхідності він купує оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, що підлягають заміні. Після закінчення ремонту замовник отримує акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Якщо Вас цікавить швидкий і якісний ремонт газової плити в Чернівцях і передмісті (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці та ін.), звертайтеся в маркетплейс Master911.