Обслуговування газового котла у Чернівцях

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Чернівцях

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Діагностика й сервіс газових обігрівальних котлів у Чернівцях, як правило, враховує 3 види робіт:

 • Проведення щорічних систематичних робіт, які виконуються перед початком опалювального сезону.
 • Аварійне обслуговування, необхідність в проведенні якого обумовлена несправністю газового котла.
 • Комплексне технічне обслуговування проводиться один раз на два роки. Йому підлягають деталі, які мають тривалий період служби. Ця послуга враховує: промивання теплообмінника, заміну клапанів, перевірку вентиляторів, монтаж сальників.

Систематичне обслуговування побутового котла проводиться з метою оперативного виявлення частин, що вимагають виконання заміни, регулювання або ремонту, це допоможе усунути загрозу зародження серйозної несправності та збою в роботі газового агрегату (особливо в опалювальний сезон).

Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг з обслуговування, налагодження або діагностики газового опалювального котла будь-яких модифікацій: Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Термет (Termet), Альфа (Alpha), Данко (Danko), Соллі (Солі / Solly), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Део (Daewoo), Атон (Aton), Вестен (Westen), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Херманн (Hermann), Роктерм (Rocterm), Рода (Roda), Протерм (Protherm), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Шафуто (Chaffoteaux), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Хай Терм (Hi-Therm), Фондітал (Fondital), Атем (Аtem), Елексія (Elexia), Нав'єн (Navien), Колві (Kolvi), Нова Флоріда (Nova Florida), Арістон (Ariston), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Горенье (Gorenje), Геліос (Helios), Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Баксі (Baxi), Нобель (Nobel), Будерус (Buderus), Сіменс (Siemens), Рока (Roca), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Ренс (Rens), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Радіант (Radiant) та інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з техніків нашого сервісу перед початком співпраці обов'язково проходить навчання з питань роботи з клієнтами з подальшою атестацією.

Допускається до роботи менша частина претендентів, всього лише п'ятнадцять зі ста, - тільки ті, чий середній бал 4,5 і вище. В ході проведення ремонтних робіт всі вони тримають в чистоті своє робоче місце, а після закінчення обов'язково прибирають за собою. Виконавці Master911 характеризуються пунктуальністю, ввічливістю, відповідальним ставленням до своєї роботи.

Яким чином вираховується ціна?

На практиці майже при 100% випадків вартість техобслуговування домашніх газових апаратів (котлів) у Чернівцях приблизно на 80% дешевша, ніж відновлення несправного агрегату.

Тарифи на всі стандартні послуги (наприклад, ціна обслуговування побутових газових обігрівальних котлів), не враховуючи автотранспортні витрати й вартість запасних частин, деталей, приладів, які в процесі проведення ремонту треба поміняти, містяться в прейскуранті.

Щоб конкретніше Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутньої роботи, в ході оформлення замовлення ми ставимо уточнювальні питання про ваш агрегат і причину виклику фахівця. Подібний підхід до справи відкидає ймовірність невідповідності в сумі, озвученої техніком на місці, та зафіксованої в прайсі.

Трапляються моменти, коли внаслідок неточного опису виниклої проблеми та нечітких "ознак" несправності точно встановити складність, тип і обсяг необхідного ремонту практично неможливо. В такому випадку фінальний кошторис буде повідомлено техніком після проведення ним обстеження техніки.

Гарантуємо, що названа сума до оплати узгоджується з тарифами, які є в прайсі. Сервіс побутового ремонту Master911 регулярно відстежує чинні ринкові ціни та стежить за рапортами всіх своїх виконавців по виконаних замовленнях.

Що Ви будете мати?

Оформлюючи замовлення на сервісне обслуговування або діагностику побутової обігрівальної апаратури (газових котлів) у Чернівцях в Master911, Ви отримаєте:

 • Належний контроль якості наданих нашими фахівцями послуг. При появі питань, побажань чи зауважень, звертайтеся до нас, в разі виявлення різних дефектів, технік обов'язково виправить їх.
 • Оперативний прихід фахівця і швидке проведення ТО газового обладнання.
 • Надання грамотних сервісних робіт з обслуговування практично всіх різновидів газових котлів: настінних (навісних), підлогових, одноконтурних і двоконтурних.

Крім цього, звернувшись до нас, Ви зможете сподіватися на:

 • Швидку обробку замовлень. Прихід виконавця протягом 3 годин.
 • Службу технічної підтримки. У випадку, якщо ви не задоволені виконанням роботи, зателефонуйте в службу техпідтримки, і ми зможемо допомогти врегулювати проблематичне питання.
 • Розумну розцінку. Прозору, доступну і середньоринкову ціну послуг, відповідну вмінню фахівця.
 • Договір. По завершенні виконання робіт Вам видається документ (акт) про виконання послуг.
 • Роботу без перерв, вихідних і свят. Постійне приймання заявок у вихідні, святкові та робочі дні.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Фіксовану вартість в договорі. Так, наприклад, техобслуговування котлів від фірми Ariston має затверджену в прайсі вартість, яка залишиться незмінною.
 • Дотримання чистоти в ході роботи. Обов'язкове прибирання майстром місця роботи після закінчення ТО або виконання ремонту.
 • Гарантійні умови. На надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонтних робіт прилади, деталі та запасні частини поширена гарантія.

Виїжджаємо по заявках у Чернівцях і по Чернівецькій області

Обслуговуємо газові агрегати в місті Чернівці

Якщо вас зацікавить техобслуговування побутового котла будь-якої відомої фірми, і ви проживаєте в межах міста Чернівці, то вже через 3 години з моменту оформлення замовлення слід очікувати на прихід виконавця.

Працюємо по містах, селищах, селах Чернівецької області

В сервісі домашнього ремонту Master911 працюють техніки в великих і дрібних селах, містах, селищах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), і це надає можливість очікувати прибуття професіонала в день оформлення замовлення.

Наша компанія з наладки, ремонту та обслуговування опалювальних газових приладів (котлів) у Чернівцях готова надати своїм замовникам відмінну можливість серйозно зекономити час транспортні витрати.

Наші майстри працюють в приміській зоні Чернівців

Якщо хочете замовити професійне та оперативне обслуговування, діагностику або налаштування газового побутового апарату (котла) у своєму приватному будинку у Чернівцях (у передмісті: Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), то прихід фахівця на вашу адресу займе трохи більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.