Ремонт морозильної камери у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Чернівцях

Відгуки по ремонту морозильних камер у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В той час, коли холодильна камера відмовляється нормально функціонувати, тоді з'являються значні незручності, які ускладнюють життя господарю зламаної техніки. Сервіс послуг майстра з ремонту морозильних камер у Чернівцях перевірених майстрів Master911 надає можливість розв'язувати проблеми в досить короткі терміни. Після подачі заяви підбирається вільний, потрібного профілю, належний фахівець з великим досвідом роботи в даній області. По приїзду технік здійснює діагностичні роботи, називає ціну ремонту морозильної камери, а вже після цього виконує ремонт. Клієнту потрібно лише прийняти роботи, розписатися в акті про виконання робіт і насолоджуватися відремонтованою технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Багатий досвід. Master911 - сервіс послуг надійних, відповідальних, перевірених, професійних виконавців. При прийманні на роботу перевіряються персональні дані, виявляються особисті якості, і, крім того, з кандидатом проводиться співбесіда.
  • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік усіх наданих побутових послуг: налагодження, ремонт, встановлення холодильних агрегатів, комбінованих, електричних, рідкопаливних, твердопаливних, газових котлів, пральних машин та колонок, крім того, пропонуємо послуги сантехніка, складання меблів, вивезення сміття, доставки товарів та ін.
  • Виконання гарантійних зобов'язань. Великі навички фахівців і наші зусилля задовольняти потреби всіх замовників, дозволяють надавати гарантійний сертифікат на всю виконувану роботу, в окремих випадках вона триває до 1 року.
  • Швидкість виконання заявки. Після оформлення факту і попередньої обробки інтернет-заявки на установку, налаштування, ремонт, ми негайно ж зідзвонюємося з клієнтом. Також ви зможете оформити заявку за телефоном.

Ремонтуємо морозилки від всіх виробників

Морозильна камера - це агрегат, всередині якого незмінно підтримується дуже низька температура. У тому випадку, якщо виявилися які-небудь аномалії (видає шум, підтікає, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику необхідна діагностика й можливо налагодження морозилки у Чернівцях.

Список популярних марок морозильних камер, з якими працюють наші виконавці: Беко (Beko), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Дніпро), Ліберті (Liberty), Горенье (Gorenje), Голд (Gold), Лібхерр (Liebherr), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Ардо (Ardo), Технохолод, Прівілег (Privileg), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Вестфрост (Vestfrost), Зануссі (Занусі / Zanussi), Снайге (Snaige), ЛЖ (LG), Стінол (Stinol), Норд (Nord).

Професіонали сервісного центру Master911 зможуть не тільки виконати відновлення морозильного агрегату Індезіт або будь-якої іншої моделі, але й надавати послуги, пов'язані з чищенням, запуском, установкою, діагностикою та обслуговуванням холодильних агрегатів.

Поширені проблеми з морозилками

Заміна гумового профілю морозильної камери

Подібна проблема трапляється у морозильних камерах, які використовуються в магазинах, барах, кафе або ресторанах, де дверцята дуже часто закриваються й відкриваються, і в зв'язку з цим, гумові прокладки швидко спрацьовуються. З такої причини погано прилягають по контуру дверцята, дверна гума тріскається, руйнується, холодильний агрегат не герметичний. У камеру йде тепле повітря, продукти недостатньо охолоджуються, захист від температурних стрибків не діє, температура не підтримується, а компресор працює даремно, в результаті чого відбувається передчасне фізичне зношення пристроїв, блоків, деталей, вузлів.

Несправність термостата морозилок

Всі моделі морозильних камер забезпечуються терморегуляторами, які регулюють температуру всередині морозильної шафи. Несправність термостата призводить до некоректної роботи компресора: морозить, не припиняючи, взагалі не включається, не морозить зовсім, морозить занадто сильно або охолоджує дуже слабо. Враховуючи, що несправні термостати не підлягають ремонту, для усунення несправності необхідно замінити його.

Витікання фреону (холодагента)

Фреон - це речовина, яка необхідна для охолодження камери холодильного обладнання. Коли утворену ожеледь спробувати відколоти зі стінки морозилки або трохи здерти чим-небудь гострим, то може статися розгерметизація системи трубок, по яких фреон і подається. Його витік тягне за собою дострокове зношування компресора, стримує процес охолодження. За такої проблеми необхідно викликати виконавця, витягнути продукти, вимкнути морозилку.

Пошкодження мотора-компресора

Це чи не найскладніша поломка. Основні причини: неправильна експлуатація техніки та перевищення ступеня зношення комплектуючих, вузлів, деталей, елементів. Можуть бути й інші фактори, це пояснюється тим, що морозильні пристрої систематично перевантажуються, а крім того, техніка весь час працює на межі. Для того щоб полагодити холодильне обладнання, треба поміняти компресор.

Несправність електронного модуля управління

Якщо ламається блок управління, то мотор холодильника взагалі не запускається. Іноді є можливість здійснити його перепрограмування, хоча буває і так, що єдиним реальним способом виправлення є заміна.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери з електронним управлінням оснащуються не терморегуляторами, а повітряними й температурними регуляторами. Наприклад, ремонт морозильної камери Liebherr з подібною несправністю буде полягати в перемонтажі несправного регулятора.

Крім основних несправностей морозильних камер, часто бувають і інші неприємності, наприклад, збій індикаторів, скупчення води, нагрівання корпусу, запах горілого пластику, поява "шуби" в камері тощо.

Приймаємо замовлення з усіх районів Чернівців, а також передмістя

Уточнивши отримані відомості, призначається вільний майстер, який, назвавши попередньо вартість ремонту морозильної камери, без зволікання приступає до проведення роботи. Часом діагностика, ремонт, налаштування, установка починається через 2,5-3 години після подачі заяви. Сервіс послуг Master911 забезпечує гарантійне, якісне й оперативне виконання великого ряду робіт у Чернівцях (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) та в інших малих і великих населених пунктах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка).