Встановлення газової колонки у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Чернівцях

Відгуки по встановленню газових колонок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісне обслуговування, налагодження, ремонт газових колонок може виконуватися виключно компетентним, досвідченим і надійним (перевіреним) виконавцем, що володіє допуском до робіт з газовими пристроями. Підключення газової колонки повинно виконуватися при дотриманні прийнятих норм пожежної безпеки (якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до улаштування покриттів, природної витяжки, належного діаметру газоходу і т. д.).

Етапи монтування газової колонки:

 1. При необхідності, зняття газового водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги в вент-каналі;
 3. Підготовка зони монтажу;
 4. Закріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) у водопровід;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Випробування на предмет витоку газу всіх з'єднувальних елементів контуру водонагрівача, а особливо - в місці підключення до загальної системи.

Техніки нашого сервісу домашнього ремонту мають досвід роботи з проточними газовими водонагрівачами різних марок, виробників, моделей: Мілла (Міла / Milla), Термолайн (Termoline), Аміна (Amina), Рока (Roca), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Еталон (Etalon), Мора (Mora), Міле (Miele), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Беретта (Берета / Beretta), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Кайзер (Kaiser), Данко (Danko), Протерм (Protherm), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестен (Westen), Астон (Aston), Грандіні (Grandini), Нескар (Neckar), Львів, Термекс (Thermex), Демрад (Demrad), Селена (Selena), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda), Віссманн (Вісман / Viessmann), Новатек (Nova Tec), Роктерм (Rocterm), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Атон (Aton), Діон (Dion), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Бош (Bosch), Саванна (Савана / Savanna), Горенье (Gorenje), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Росс (Ross), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Сакура (Sakura), Електролюкс (Electrolux), Нева (Neva), Піраміда (Pyramida), Матрікс (Matrix), Херманн (Hermann), Атлантік (Atlantic) та інших.

Увага! Не користуйтеся послугами не перевірених фахівців

Запросивши фахівця з "вулиці" для ремонту, підключення, установки газової колонки у Чернівцях, Ви сильно ризикуєте як гарантією, цілісністю, справністю, працездатністю агрегату, так і здоров'ям та життям людей.

Технік неперевіреної професійної підготовки не побажає брати гарантійну відповідальність на себе за ваш водонагрівач, також ви не отримаєте акт про виконані роботи, як і талон про гарантії.

Яким чином обчислюються розцінки?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, якого дотримуються виконавці сервісу побутових послуг Master911. Такий варіант не допускає можливості маніпулювати з цінами.

Для визначення, до якого типу відноситься необхідна допомога: нестандартна (досить рідко зустрічається) або стандартна (типова), нам треба задати ряд уточнювальних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Коли мова йде про типову сервісну послугу (або стандартні несправності), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", то конкретна ціна стане відома відразу ж, іще до прибуття виконавця, вона незмінна й фіксована.

Нестандартна (нечасто зустрічається) послуга/несправність (складно визначити)

При незвичайній послузі/аварії нереально встановити попередньо масштаб необхідних майбутніх робіт, тому кошторис розраховується виконавцем після діагностичних робіт. Ми контролюємо й гарантуємо, що вона завжди відповідає затвердженому прайсу.

Фінальна ціна послуги з демонтажу, налагодження, діагностики, перевірки, монтажу газових колонок у Чернівцях залежить від вартості на витратні матеріали, типу неполадки транспортних витрат.

Що Ви отримуєте?

Основні й важливі плюси нашого сервісу послуг:

 • Зручний варіант оплати;
 • Початкова консультація, зорієнтуємо у вартості послуг в час приймання замовлення;
 • Швидкий приїзд майстра (зазвичай через 3 години після оформлення замовлення);
 • Подача замовлень на виклик спеціаліста в режимі 24/7;
 • Акуратність, охайність спеціаліста й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Надання гарантій на замінені запчастини й усі виконані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Невисокі, обґрунтовані й фіксовані розцінки;
 • Підготовленість, доброзичливе ставлення, ввічливість та пунктуальність виконавців.

Інші переваги:

 • Всі послуги в одному офісі. Ми можемо запропонувати професійні побутові сервісні послуги в широкому спектрі. Наші фахівці прибувають за викликами для техобслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (пральної машини, кондиціонери, бойлера, холодильника, газового котла, газової колонки тощо). Також можна замовити складання меблевих конструкцій, вивіз сміття, проведення сантехнічних, будівельних, електромонтажних та інших видів діяльності. Наш сервіс дає можливість у різних ситуаціях звертатися за допомогою до професійних, перевірених, надійних майстрів, отже, не потрібно кожен раз відшукувати нового виконавця на інших (часом і сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Виробничий досвід. Наш сервіс співпрацює тільки з досвідченими фахівцями, що мають допуск до робіт з газовими пристроями. При підписанні контракту про співпрацю ми проводимо іспит на компетентність, верифікуємо дані паспорта.
 • Швидкість виконання заявки. Заповнивши заявку на потрібну сервісну послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Чернівцях, ремонт проточного водонагрівача у Чернівцях, перевірка, установка, налагодження газового водонагрівача у Чернівцях і т. д.), клієнт всього через кілька хвилин отримає прямий контакт з виконавцем, який виявиться поблизу. Логістика нашого побутового сервісу дає можливість техніку приїхати протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Гарантійні умови. Беремо на себе зобов'язання та відповідальність за замінені в процесі наладки деталі, запасні частини, комплектуючі та надані майстрами сервісу послуги, про що свідчать гарантійні умови, що надаються всім нашим замовникам.

Як викликати майстра з установки газового водонагрівача у Чернівцях додому?

 1. Подайте заявку. Прямо на сайті або зв'язавшись з нашим диспетчером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд важливих додаткових питань. На основі отриманих додаткових відомостей щодо вашої побутової техніки та необхідних сервісних послуг ми надаємо орієнтовну консультацію та зможемо зорієнтувати у ціні монтажних, ремонтних, інсталяційних, налагоджувальних робіт ще до прибуття фахівця.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення заявки майстер приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість проведення ремонту - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного фахівця у Чернівцях і Чернівецькій області

Якщо Вас цікавить установка газових колонок у Чернівцях професійно, оперативно, надійно та недорого, телефонуйте в сервіс Master911.

Ми виїжджаємо по Чернівецькій області

У багатьох населених пунктах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) у нас в наявності перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, завдяки чому на прибуття майстра можна очікувати в той же день, в який подали заявку.

Виїзд по Чернівцям

Людям, що живуть в межах міста Чернівців, варто чекати приходу кваліфікованого спеціаліста з допуск до проведення даного виду робіт, вже протягом 3-4-х годин після оформлення замовлення.

Виїзд фахівця в передмістя Чернівців

На приїзд техніка в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), можливо, знадобиться трохи більше часу - близько п'яти-шести годин.

Фахівці видають гарантійні умови на монтаж газової колонки у Чернівцях. Додатковий хороший момент - фіксована й невелика вартість установки побутового обладнання. Телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Master911!