Чистка газового котла у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Чернівцях

Відгуки по чистці газових котлів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення побутових газових котлів - обов'язкова процедура техобслуговування опалювальної системи. На сьогодні існує 2 стандартних види чистки теплообмінника від накипу й кіптяви: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (реагентами).

Регулярне проведення очищення опалювального газового котла (раз на рік, напередодні кожного опалювального сезону) передбачає наступні переваги:

 • знижується кількість витрати газу, і зростає тепловіддача опалювального обладнання;
 • скорочується викид в атмосферу вуглекислого газу, що послужить поліпшенню екологічної ситуації;
 • зростає тривалість безперебійної служби побутового газового обладнання.

Прикмети, що вказують на те, що газове обладнання вимагає промивання, профілактику, чистку:

 • для нагріву треба більше часу, ніж зазвичай;
 • підвищена витрата газу без зміни регулювань функціонування газового пристрою;
 • безпричинне блокування пальника;
 • недостатній напір води в крані;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи.

При відсутності регулярного технагляду, правильного догляду за тепловими обмінниками опалювальних газових котлів, накопичені в надлишку забруднення призведуть до негативних результатів:

 • відмови в роботі;
 • закипання теплообмінних вузлів;
 • втрати віддачі його функціональності.

Наші виконавці пропонують повний комплекс послуг з профілактики, чистки або промивання газових побутових котлів у Чернівцях вдома будь-якого віку і моделей: Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Термет (Termet), Альфа (Alpha), Данко (Danko), Соллі (Солі / Solly), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Део (Daewoo), Атон (Aton), Вестен (Westen), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Херманн (Hermann), Роктерм (Rocterm), Рода (Roda), Протерм (Protherm), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Шафуто (Chaffoteaux), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Хай Терм (Hi-Therm), Фондітал (Fondital), Атем (Аtem), Елексія (Elexia), Нав'єн (Navien), Колві (Kolvi), Нова Флоріда (Nova Florida), Арістон (Ariston), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Горенье (Gorenje), Геліос (Helios), Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Баксі (Baxi), Нобель (Nobel), Будерус (Buderus), Сіменс (Siemens), Рока (Roca), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Ренс (Rens), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Радіант (Radiant).

Виконавці сервісу Master911

Кожен з наших майстрів, перед тим, як приступити до обслуговування клієнтів, проходить іспит, тестування або співбесіду, як в будівельних коледжах. Всього 15 чоловіків зі ста охочих набирають прохідний бал - 4,5. Наші професіонали проявляють ввічливість і пунктуальність, сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не застосовують лайливу лексику, після надання послуг прибирають місце роботи. Майстри працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають обладнання в сервісний пункт.

Яким способом визначається розцінка?

Ціни з очищення газових агрегатів у Чернівцях

Загальна вартість чистки та якісної профілактики газового котла у Чернівцях вдома і регулярне виконання ТО агрегату в переважній більшості випадків вийде відсотків на вісімдесят економніше, ніж відновлення вибулого з ладу газового пристрою.

Розцінки на всі звичайні послуги зафіксовані в прайсі (без урахування ціни покупки запчастин, які, ймовірно доведеться замінити в процесі проведення ремонту, а також транспортних витрат).

Ви попередньо маєте дані про вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися з теперішньою вартістю необхідної послуги, ми змушені ставити уточнювальні питання в ході оформлення замовлення на приїзд виконавця. Коли послуга звичайна (стандартна), то у звичайних випадках вартість не змінюється.

Але деякі послуги досить складно розцінити зі слів замовника

Бувають такі ситуації, коли за неточними або непрофесійним описами проблеми, що створилася, неможливо вказати причину неполадки та встановити складність, обсяг і характер майбутніх робіт. Не переживайте, у цьому випадку кошторис складається у вас вдома, він буде збігатися з прайсом. Виконавець у всіх подробицях пояснить, як визначається ціна чистки, промивання або ж профілактики опалювального газового котла у Чернівцях вдома.

Сервіс Master911 дуже строго відстежує ринкові ціни та звіти своїх фахівців по всіх заявках.

Що Ви будете мати?

Досягнення нашого сервісу:

 • Терміновий виїзд техніка. Майстер з чищення та професійного обслуговування опалювальних газових котлів у Чернівцях вдома виконає сервісні послуги протягом 2-х годин, залежно від типу чистки й від ступеня засмічення.
 • Всі види очищення. Ми виконуємо чистку газової апаратури від всіх відомих компаній, будь-якого віку й будь-яких модифікацій.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожної заявки. Master911 веде нагляд за рівнем якості послуг, що надаються нашими виконавцями. У разі виникнення будь-яких претензій до наданих послуг, ми приймаємо ваші претензії й гарантуємо, що фахівець поправить недоліки.

І на додаток:

 • Встановлені ціни. У сервісах Master911 постійна ціна, яка не змінюється після приїзду майстра.
 • Договірні відносини. Після надання послуг наш замовник отримає акт виконаних робіт.
 • Постійне приймання замовлень, без вихідних і свят. Звертайтеся в зручний час і будь-який день.
 • Чистота робочого місця. Виконавці обов'язково прибирають місце роботи.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги й замінені запасні частини.
 • Зручний розрахунок. Оплату сервісних послуг приймаємо готівкою, банківськими картами й безготівковими переказами.
 • Страховка. Master911 перевіряє особисті дані кожного фахівця. І якщо ви раптом зіткнулися з нечесним ставленням фахівця, звертайтеся в службу підтримки нашого онлайн-сервісу, й ми, без сумніву, допоможемо врегулювати спірний момент.
 • Оперативний прихід виконавця. У середньому, протягом 3-х годин з моменту отримання замовлення.
 • Адекватні, доступні та прозорі розцінки. Оплата роботи відповідає умінню техніка.

Робота ведеться у Чернівцях і по Чернівецькій області

Працюємо в місті Чернівці

Якщо вас цікавить якісна, ефективна, професійна профілактика, чистка або промивання газового опалювального агрегату у Чернівцях і проживаєте ви в межах міста, тоді орієнтовно через 3 години з часу отримання заявки кваліфікований, перевірений, пунктуальний фахівець, що володіє великим досвідом, необхідними знаннями та технічними навичками, прибуває за вказаною вами адресою.

Працюємо в приміській зоні Чернівців

Прибуття виконавця в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), можливо, займе трохи більше часу - чотири-шість годин.

Робота з виїздом в населені пункти по Чернівецькій області

Ми маємо своїх техніків практично у всіх населених пунктах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), внаслідок чого зазвичай фахівець прибуває в день оформлення заявки.

Через високу сезонну завантаженість приїзд майстра може переміститися на інший день. Наш сервіс з чистки, промивання та профілактики побутових газових котлів у Чернівцях вдома допомагає значно заощадити не тільки час, а й транспортні витрати.