globe ru

Ремонт газової духовки у Черкасах

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Черкасах

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Виявивши збій під час роботи, не треба відразу ж намагатися лагодити духову шафу власноруч, оскільки непрофесійні процедури з будь-яким газовим агрегатом, цілком ймовірно, приведуть до вкрай сумних наслідків. Рекомендуємо виконувати ремонт духовки надійним технікам, які володіють професійними знаннями, багаторічним досвідом, практичними навичками та мають допуск до проведення такого типу робіт.

Як правило, в прийнятих заявках замовників є такі скарги на відмову в роботі газової духовки:

 • Через деякий час після включення духової шафи гасне полум'я. Провівши діагностичні роботи, візуальний огляд і ретельне обстеження газової шафи, співробітник швидко виявить збій термостата. Виходячи з того факту, що стало причиною проблеми, терморегулятор встановлюють новий або регулюють.
 • Полум'я згасає під час відпускання кнопки або ручки. Найімовірніше, причина в несправності електромагнітного клапана або ж зміщення датчика температури.
 • Газова духовка або зовсім не буде горіти, або гасне відразу після відпускання ручки. Найчастіше причиною подібного порушення є забруднення форсунки пальника. Налиплий нагар і жир забивають жиклер, внаслідок чого трапляється спад подачі газу. В кінцевому підсумку недостатній ступінь інтенсивності полум'я не може нагріти датчик. При такій проблемі фахівець прочистить форсунку від нагару або, якщо це необхідно, встановить нову.
 • Після опускання ручки управління пальників, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в побутовому духовій шафі згасає. Наш технік швидко розв'яже цю проблему шляхом лагодження механізму або заміни зламаної ручки.
 • Побутова духовка запалюється, тільки полум'я або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною цієї несправності в роботі побутової духовки зазвичай буває перехід на знижений тиск газу.

У випадку, якщо вам буде потрібен надійний, оперативний і кваліфікований монтаж, ремонт або регулювання, підключення, обслуговування, налагодження духовки марки Гефест (Gefest), Ханса, Індезіт, Гореньє або Арістон, телефонуйте в сервіс Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви зможете здійснити екстрений виклик майстра з якісного ремонту і професійного техобслуговування газової духовки чи плити у вас вдома у Черкасах різних марок і будь-якого року випуску. Техніки нашого сервісу покладаються на великий досвід в технічному обслуговуванні, ремонті, підключенні й монтажі будь-якого ступеня складності побутового духової шафи: Горенье (Gorenje), Піраміда (Pyramida), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Смег (Smeg), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Дружківка, Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Грета (Greta), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Бош (Bosch), Електра й інших.

Майстер сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з кандидатів проходить ретельну підготовку, а потім складає кваліфікаційний іспит. І виключно ті, хто набрав не менше середнього бала (4,5), будуть допущені до співпраці з замовниками.

Наші майстри приходять з власними приладами, інструментами, витратними матеріалами, але в разі гострої потреби забирають техніку в сервіс. Виконавці завжди готові пояснити замовнику, в чому полягає проблема і як виправити неполадку.

Як встановлюється ціна?

Чинні тарифи на послуги з оперативного ремонту та якісного налагодження газових кухонних духовок у Черкасах, а також з підключення й технічного обслуговування вказані в прайс-листі, без транспортних витрат і вартості закупівлі запчастин, придбання і заміна яких може знадобитися.

Ми вживаємо заходів для того, щоб ви були ознайомлені з ціною, необхідної послуги. Адже саме у зв'язку з цим ще під час заповнення замовлення просимо вас відповісти на кілька уточнювальних питань. Іноді на підставі неповноцінного опису проблеми замовником конкретно встановити справжню причину несправності побутової техніки важко або неможливо. В цьому випадку вид ремонту, джерела несправності та прийняття рішень будуть визначатися майстром вже на місці за результатом обстеження. Гарантуємо, що ціна за відновлення побутової духовки буде цілком відповідати величині оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що отримають наші клієнти?

Зателефонувавши в сервіс побутових послуг Master911 з професійного ремонту газової кухонної плити й духовки у Черкасах, Ви зможете розраховувати на:

 • Професійний і якісний ремонт газової шафи та плити всіх типів і модифікацій від різних фірм, незалежно від віку устаткування;
 • Контроль рівня якості виконуваної техніком роботи з нашого боку. Ми приймаємо всі зауваження щодо недоліків, допущених нашими майстрами, і гарантуємо, що всі вони будуть виправлені;
 • Терміновий прихід фахівця за адресою, як і оперативне здійснення всіх робіт з ремонту, регулювання і підключення побутової техніки. Працюємо 24/7.

Ми виїжджаємо у Черкасах і по Черкаській області

Можливий виїзд по місту у Черкасах

Коли вас цікавить якісний, оперативний і гарантований ремонт, монтаж, а також регулювання та встановлення духовок у Черкасах, відразу звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ті замовники, що живуть на території міста, зможуть сподіватися на прибуття майстра додому вже протягом трьох годин після подачі заявки.

Виїзд фахівця можливий в передмістя Черкас

Сервіс Master911 може запропонувати термінові ремонтні роботи духовки у Черкасах () і в приміських населених пунктах. В цьому випадку приїзд фахівця може відняти більше часу - в середньому чотири-п'ять годин.

Виїзд техніка виконується по Черкаській області

У багатьох великих і малих населених пунктах Черкаської області (м. Христинівка, м. Звенигородка, м. Ватутіне, м. Умань, м. Тальне, м. Шпола, м. Корсунь-Шевченківський, м. Городище, м. Золотоноша, м. Сміла, м. Кам'янка, м. Чигирин, м. Черкаси, м. Канів, м. Монастирище, м. Жашків, смт Цвіткове, смт Маньківка, смт Бабанка, смт Буки, смт Чорнобай, с. Драбівка) у нас є наші фахівці. Тому Ви зможете сподіватися на те, що майстер з якісного й оперативного ремонту, монтажу та обслуговування побутових газових духовок і плит у Черкасах з'явиться в той же день, а також істотно збережете кошти на транспортних витратах.

В рідкісних ситуаціях, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.