globe ru

Ремонт кондиціонера у Черкасах

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кондиціонера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кондиціонера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кондиціонер
Назва Вартість
Заміна дренажної трубки кондиціонера Індивідуально
Заміна випаровувача кондиціонера Індивідуально
Заміна конденсатора в кондиціонері Індивідуально
Заміна фільтра кондиціонера Індивідуально
Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж) Індивідуально
Ремонт випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт насоса кондиціонера Індивідуально
Ремонт плати управління кондиціонера (модуль) Індивідуально
Ремонт трубок кондиціонера Індивідуально
Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера Індивідуально
Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка) Індивідуально
Чистка випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт дренажної системи кондиціонера від 200 грн
Ремонт пульта керування кондиціонером від 200 грн

Ціни на Ремонт кондиціонера у Черкасах

Назва Вартість
Чистка кондиціонера від 350 грн
Ремонт кондиціонера від 350 грн
Встановлення кондиціонера від 1300 грн
Обслуговування кондиціонера від 500 грн
Діагностика кондиціонера від 200 грн
Заправка кондиціонера фреоном від 450 грн
Ремонт плати управління кондиціонера від 700 грн
Ремонт реле в кондиціонері від 350 грн
Ремонт компресора кондиціонера від 350 грн
Ремонт вентиляції від 500 грн
Монтаж вентиляції від 500 грн
Обслуговування вентиляції від 500 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Приводом для подачі заявки в сервіс ремонту кондиціонерів Master911 з питаннями некоректності в роботі спліт-системи часто служать наступні скарги:

 • Через кілька хвилин після підключення кондиціонер вимикається мимовільно. Справа може бути як у неправильному встановленні режимів, так і у більш серйозній проблемі, наприклад, у критичній втраті фреону, погано змащеному компресорі, несправності датчиків, неполадках модуля управління і т. д.
 • З кондиціонера витікає вода. Надлишок конденсату можливий через забиття дренажних мідних трубок, засмічення фільтра випарника або помилки, випадково допущені при установці випарника (внутрішнього блоку).
 • Спліт-система не охолоджує, а подає тепле повітря. Якщо подається тепло, тоді є ряд варіантів: недостатній обсяг фреону в системі, пошкодження компресора (необхідний ремонт або заміна), засмічення обладнання, недостатня напруга в електромережі або неправильно встановлений температурний режим на електронному модулі управління.
 • Не працює кондиціонер. Основними причинами, через які це відбувається, виявляються наступні: засмічення фільтра внутрішнього блоку, проблема з чотириходовим клапаном, відповідальним за перемикання режимів "зима/літо", поломка компресора, брак холодоагенту, збій у роботі електронного модуля управління. Якщо кліматичне обладнання зовсім неможливо ввімкнути, тоді просто встановіть нові елементи живлення в пульт.
 • Спліт-система погано освіжає повітря в квартирі. Причина, з якої система кондиціонування не холодить, може бути в забитих фільтрах або поганій прохідності магістралі, налипанні пилу на турбіну внутрішнього блоку, забрудненні випарника, неприпустимому обсязі фреону, несправності датчиків.
 • В робочому стані кондиціонер випускає досить сильний шум. Такий гул є результатом тривалого використання системи кондиціонування без виконання інструкцій регламентного техобслуговування. Можливі причини: шум помпи для виведення конденсатної вологи, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, природне зношення підшипника крильчатки, механічний контакт деталей приладу з сусідніми вузлами, засмічення трубок холодильного контуру.

Зверніть увагу!

 • Не бажано користуватися службами сервісу підозрілих фахівців. Приймаючи рішення запросити спеціаліста за своєю адресою, треба зробити вибір, де сервісна служба і майстер-виконавець запропонують взяти на себе відповідальність за якість вузлів, деталей, блоків, а найважливіше - за виконувані роботи. Як показала практика, користувачі, які бажають заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), стикаються з тим, що "відремонтована" сумнівними майстрами техніка з часом виходить з ладу, а майстер не поспішає їздити за гарантією, або з ним взагалі немає зв'язку. В результаті потрібно звертатися вже до перевірених, професійних, досвідчених виконавців, які роками співпрацюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Черкасах Master911.
 • Не користуйтеся зламаним кліматичним пристроєм. Спочатку кондиціонер буде лише "барахлити", але якщо станете ігнорувати некоректну експлуатацію приладу, це загрожує обернутися серйозними труднощами, а іноді і необхідністю капітального ремонту.
 • Не починайте ремонт кліматичного пристрою самі. Діагностичними роботами, обслуговуванням, установкою, а також ремонтом зобов'язаний зайнятися тільки навчений фахівець. Прагнення дізнатися самому, в чому причина некоректної роботи, можуть викликати ускладнення несправності, що обов'язково зажадає складнішого, дорогого і капітального ремонту надалі.

Особливості та позитивні моменти маркетплейса Master911

Ми виконуємо ремонт кондиціонерів у Черкасах будь-якої складності і, крім того, повне технічне обслуговування і діагностику.

Ми обслуговуємо, ремонтуємо побутові кондиціонери практично всіх загальновідомих фірм-виробників: Мідеа (Midea), Астон (Aston), Грее (Gree), Осака (Osaka), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Атон (Aton), Лібхерр (Liebherr), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Сенсей (Sensei), Беко (Beko), Неокліма (Neoclima), Віссманн (Вісман / Viessmann), Тошиба (Toshiba), Кайзер (Kaiser), Тенко (Tenko), Дніпро, Самурай (Samurai), Арістон (Ariston), ЛЖ (LG), Протерм (Protherm), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Ферролі (Феролі / Ferroli), Ханса (Hansa), Деккер (Декер / Dekker), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Коспел (Kospel), Міцубісі (Mitsubishi), Бош (Bosch), Данко (Danko) та ін.

Кожен наш клієнт отримує ряд переваг:

 • Швидкий приїзд. Приїжджаємо через 2-3 години;
 • Гарантія. Забезпечення гарантії на надані послуги і встановлені вузли, деталі, запчастини, блоки;
 • Чистота, акуратність, ввічливість, пунктуальність. Обов'язкове прибирання робочого місця в кінці роботи;
 • Договірні зобов'язання. Після ремонтних робіт підписується акт про надання послуг;
 • Постійний Цілодобове приймання заявок. Працюємо в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час;
 • Фіксована ціна. Ціна сервісних послуг завжди відповідає прайсу;
 • Види оплати. Зручний варіант, щоб оплачувати послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою;
 • Хороші ціни. У нас розумні ціни на послуги, які відповідають навичкам майстра.

Важливо пам'ятати, що наш маркетплейс Master911 надає допомогу всім сторонам у розв'язанні неоднозначних питань, а також у підготовці необхідних документів.

Як викликати майстра?

 1. Подання заяви. Оформити заявку на виклик майстра з ремонту кондиціонера у Черкасах можна за телефонним дзвінком або розмістивши її на інтернет-сайті.
 2. Запитання, що уточнюють подробиці несправності. При складанні заявки необхідно відповісти на запитання диспетчера. Потім менеджер відповість на запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Черкасах?".
 3. Прибуття майстра додому. Зазвичай протягом трьох годин після подання заяви фахівець виїжджає за вказаною адресою.

Виїжджаємо у всі райони Черкас та в передмістя

У тому випадку, якщо вам потрібні послуги з ремонту кондиціонера у Черкасах, телефонуйте нам в сервіс Master911.

Виїзд виконавця в передмістя

Якщо вам потрібно викликати спеціаліста в передмістя (), в такому разі його прибуття, як правило, займає трохи більше часу.

Виїзд по місту у Черкасах

Якщо ви проживаєте в межах Черкас, то приблизно через 3 години після оформлення заявки за потрібною адресою виїжджає наш грамотний фахівець.

Виїзд спеціаліста по Черкаській області

Виконуємо виїзди в пункти області (м. Христинівка, м. Звенигородка, м. Ватутіне, м. Умань, м. Тальне, м. Шпола, м. Корсунь-Шевченківський, м. Городище, м. Золотоноша, м. Сміла, м. Кам'янка, м. Чигирин, м. Черкаси, м. Канів, м. Монастирище, м. Жашків, смт Цвіткове, смт Маньківка, смт Бабанка, смт Буки, смт Чорнобай, с. Драбівка).

На замінені запасні частини та всі надані послуги видаються гарантійні зобов'язання.