globe ru

Ремонт електричної плити у Черкасах

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Черкасах

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Ремонти духовок, вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит або побутових електроплит можна умовно розділити на три види: середнього ступеня складності, простий і складний (капітальний).

 • Роботи незначної складності з домашнього ремонту кухонної електричної плити у Черкасах враховують проведення діагностичних робіт для електрообладнання, усунення механічних дефектів, чищення, вимушену заміну зіпсованих не ключових вузлів: ручки управління, мережевого кабелю, зламаної вилки й т.д.
 • Середній ремонт вимагає від майстра досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, оскільки часто він пов'язаний з електротехнікою. У процесі ремонту фахівець регулює, відновлює або змінює зношені прилади, деталі, окремі вузли.
 • Складний (серйозний) ремонт електроплити у Черкасах - це, зазвичай, заміна головних конструктивних вузлів, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення електронних плат, блоків управління, сенсорних елементів, таймерів і так далі.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає замовлення на підключення, проведення діагностики та виконання ремонту вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або ж духових шаф у Черкасах будь-якого рівня складності від всіх знаменитих виробників, зокрема: Горенье (Gorenje), Піраміда (Pyramida), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Смег (Smeg), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Дружківка, Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Грета (Greta), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Бош (Bosch), Електра.

Як саме формується ціна?

Проведення професійного ремонту є доцільнішим, ніж заміна на нове обладнання. У сервісі Master911 розумна, прозора, чесна й адекватна цінова політика. Всі наші техніки ремонтують за чітко затвердженим прейскурантом, що відкидає варіанти якихось маніпуляцій з вартістю на надані послуги.

Однак бувають випадки, в яких без очного обстеження досить складно точно встановити, який же власне ремонт необхідний. У таких випадках ми зможемо назвати лише приблизну ціну ремонту побутових електроплит у Черкасах, а точний розрахунок буде оголошено майстром вже на місці. При будь-яких обставинах ми забезпечуємо гарантію, що вартість ремонту побутових електроплит, індукційних плит, варильних панелей або духових шаф у Черкасах буде повністю відповідати затвердженому тарифу.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Середньоринкові ціни. Вартість буде завжди середньоринковою, фіксованою, конкурентоспроможною, відповідатиме знанням, досвіду й компетентності техніка.
 • Оперативний приїзд майстра.
 • Економія. Оскільки наші виконавці розташовуються поблизу, транспортні витрати мінімальні.
 • Зручний для вас порядок розрахунку. Оплата здійснюється різними зручними варіантами: готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Попередньо відома розцінка. Сума будь-якої потрібної послуги строго відповідає прайсу, який затверджується й відомий завчасно. Ще до появи фахівця ми вас зорієнтуємо в ціні, ви зможете дізнатися, скільки коштує, наприклад, обслуговування духових шаф, побутових електроплит, варильних поверхонь або склокерамічних плит у Черкасах.
 • Привітне ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після закінчення ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє робоче місце.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд фахівця додому.

Особливості функціонування сервісу послуг Master911

 • Великий набір послуг в одному офісі. Сервісна служба створювалася для замовлення послуг кваліфікованого, перевіреного, компетентного сантехніка, виконавця електромонтажних робіт, електрика, крім того, є можливість замовити складання меблів, вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з професіоналами у своїй галузі. Перед початком співпраці майстер складає іспит, подає документи, що засвідчують його особу, проходить співбесіду й тестується за певними вимогами.
 • Договірні відносини. Ми видаємо акт виконаних робіт.
 • Забезпечення гарантії. Всі надані послуги й замінені в процесі налагодження запасні частини забезпечуються гарантією.

Яким чином виконується замовлення на виклик техніка?

 1. Подача заявки на виклик. Виконати це можна за допомогою запропонованої форми на веб-сайті або за телефонним дзвінком.
 2. Питання, що прояснюють деталі проблеми. Рекомендується дати відповідь на кілька уточнювальних питань: причина виклику техніка, тип, модель, вік електроплити, виробник.
 3. Надання первинної консультації, підтримки, допомоги та, якщо необхідно, рекомендації. Ще до прибуття техніка ми надамо початкову консультацію і вкажемо приблизну ціну подальшої сервісної послуги.
 4. Прихід техніка за вказаною вами адресою. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш виконавець приходить за вказаною Вами адресою.

Замовлення техніка з ремонту склокерамічних плит, духових шаф, кухонних електроплит або варильних панелей у Черкасах і по Черкаській області

Виїзд майстра по місту у Черкасах

В тому випадку, якщо вас зацікавив якісний сервіс варильних панелей, склокерамічних плит, кухонних електроплит або духовок у Черкасах, в т.ч. й індукційних панелей, і ви перебуваєте в межах міста, тоді вже через 2,5-3 години після подачі замовлення, компетентний виконавець, що володіє технічними знаннями, великим досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Черкас

На прибуття майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому п'ять-шість годин

Виїзд майстра в села, міста, селища по Черкаській області

Практично в кожному селищі, місті, селі наш сервіс послуг має своїх фахівців, які найчастіше приїжджають до замовника у цей же день, коли оформили заявку на виклик. Ваше замовлення послуг в сервісі Master911 дозволяє значно зберегти транспортні витрати й час. В окремих випадках, які пов'язані з великою сезонною зайнятістю, приїзд фахівця може переміститися на інший день.