Ремонт морозильної камери у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Черкасах

Відгуки по ремонту морозильних камер у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильне обладнання відмовляється нормально функціонувати, в цих обставинах з'являються значні труднощі, що ускладнюють побут господареві несправного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Черкасах Master911 надає можливість розв'язувати проблеми, що виникли, в досить стислі терміни. Після складання заявки підбирається відповідальний, вільний виконавець із великим досвідом роботи в даній області. Приїхавши за викликом, виконавець виконує діагностику, називає приблизну вартість ремонту морозильної камери, а вже після цього приступає до ремонту. Клієнту потрібно лише розписатися в акті про виконані роботи, прийняти їх та користуватися справною технікою!

Чому обирають маркетплейс Master911?

  • Висока швидкість виконання замовлення. Після отримання та попередньої обробки онлайн-замовлення на ремонт, установку, налаштування, ми відразу ж зв'язуємося з клієнтом. Також заяву ви зможете залишити, зробивши дзвінок за контактним телефоном.
  • Практичний досвід. Master911 - сервіс послуг надійних, перевірених, професійних, відповідальних техніків. Перед початком співпраці з кандидатом проводять співбесіду, перевіряються персональні дані, і, крім того, виявляються особисті якості.
  • Всі види послуг в одному місці. Широкий спектр потрібних побутових послуг: установка, ремонт, налагодження холодильних агрегатів, рідкопаливних, електричних, твердопаливних, газових, комбінованих котлів, пралок і газових колонок, крім того, пропонуємо сервісні послуги з вивозу сміття, доставки товарів, сантехніка, складання меблів та ін.
  • Гарантії. Величезні навички виконавців і наше намагання задовольнити запити всіх замовників, дають можливість надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона може тривати до 1 року.

Лагодимо морозильні камери всіх моделей

Камера для заморозки - це прилад з досить низькою температурою. Якщо з'явилися якісь відхилення (видає шум, підтікає, утворюється конденсат, погано морозить), це означає, що холодильному агрегату потрібна діагностика і можливе налагодження морозилки у Черкасах.

Каталог популярних торгових брендів камер заморозки, з якими ми працюємо: Індесіт (Indesit), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Дніпро), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Голд (Gold), Технохолод.

Майстер сервісу з ремонту морозильних камер у Черкасах Master911 може не тільки зробити відновлення морозильної камери практично всіх марок, але і надати послуги, пов'язані з установкою, чищенням, техобслуговуванням, діагностикою та запуском холодильників.

Поширені несправності морозилок

Пошкодження компресора

Це майже найскладніша несправність. Головні чинники: перевищення ступеня зношення деталей, комплектуючих, вузлів, елементів і неправильна експлуатація агрегату. Можуть бути й інші фактори: морозильні камери регулярно перевантажуються, а крім того, техніка весь час функціонує в граничному режимі. Щоб мати справну морозильну камеру, потрібно змінити двигун-компресор.

Пошкодження повітряного або температурного датчика

Морозильні камери на електронному управлінні оснащені не термостатами, а повітряними і температурними регуляторами. Приміром, лагодження морозильної камери Liebherr з такою несправністю полягає в заміні зіпсованого датчика.

Заміна гумового профілю морозилки

Така проблема з'являється у морозилок, які встановлені в магазинах, барах, ресторанах або кафе, дверцята тут здійснюють чимале число циклів на закривання і відкривання, і тому, гумові прокладки швидко руйнуються. З таких причин погано прилягають по контуру дверцята, дверна гума руйнується, тріскається, холодильний агрегат не закривається герметично. У камеру йде тепле повітря, термоізоляція не діє, температура не відповідає встановленій, продукти погано охолоджуються, а мотор-компресор функціонує даремно, значить, йде зношення деталей, пристроїв, блоків, вузлів.

Несправність електронного модуля управління

Якщо ламається модуль управління, то електродвигун холодильного обладнання взагалі не запускається. В окремих випадках вдається перепрограмувати його, хоча трапляється і так, що єдиним способом проведення ремонту є заміна.

Розгерметизація системи подачі холодоагенту (фреону) і його втрата

Фреон - це холодоагент, який потрібен для пониження температури в холодильнику. Коли виниклу ожеледь хтось намагається відбити зі стінок морозилки або потроху сколупнути чим-небудь гострим, тоді можна пошкодити трубки, по яких фреон і подається. Його втрата тягне за собою передчасне зношення двигуна-компресора, але процес охолодження буде неефективним. При такій поломці потрібно видалити всі продукти, вимкнути морозильну камеру, дочекатися приїзду фахівця.

Несправність терморегулятора холодильних агрегатів

Всі модифікації морозильних камер забезпечуються регуляторами температури, які визначають температуру всередині морозильної шафи. Поломка термостата призводить до некоректної роботи мотора-компресора: зовсім не запускається, не морозить, охолоджує дуже слабо, морозить, не зупиняючись або морозить занадто сильно. З огляду на те, що лагодження терморегуляторів досить часто є марним, для усунення неполадки потрібно змонтувати новий.

Крім основних поломок морозильних агрегатів, часто виникають і деякі інші неприємності, наприклад, скупчення води, поява "шуби" всередині камери, запах горілого пластику, збій індикаторів, нагрів корпусу і т.п.

Приймаємо замовлення з усіх районів Черкас та передмістя

Після деяких уточнень зібраної інформації, підбирається незайнятий фахівець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери відразу ж приймається за ремонт. Найчастіше ремонт, діагностика, налагодження, встановлення може починатися через 2-3 години після прийняття замовлення. Сервіс послуг надійних майстрів Master911 здійснює оперативне, гарантійне і якісне проведення широкого ряду робіт у Черкасах () та в інших великих і малих населених пунктах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка).