Ремонт газової колонки у Черкасах

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Черкаси та передмісті з виїздом по Черкаській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Черкасах

Олександр І

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+7

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Черкасах

Відгуки по ремонту газових колонок у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасна водонагрівальна техніка забезпечує комфортом і зручністю в побуті. Газові колонки, при правильній установці й обслуговуванні є невибагливими, служать тривалий час без збоїв. Вихід з ладу будь-якої техніки в будинку й офісі може заподіяти великі незручності.

Ремонт газової колонки

Газова колонка - це хороший та ефективний спосіб заощадити на комунальних витратах, отримати незалежність від центральної системи гарячого водопостачання, а найголовніше - мати гарячу воду швидко й недорого! Газові колонки прості в експлуатації й дають можливість в достатній кількості нагріти воду й підтримувати в ній постійну температуру. У деяких колонках є також газові редуктори для підтримки постійного тиску газу.

Сервіс домашнього ремонту надає всі послуги, пов'язані з газовими колонками - обслуговування, ремонт, установка й чистка газової колонки у Черкасах. Обслуговування буде виконано незалежно від ступеня складності й марки виробника.

Як відбувається ремонт і діагностика

Експлуатація газової колонки без профілактики згодом призводить до слабкого нагрівання води, ряду несправностей та інших проблем. Послуги з ремонту, обслуговування або заміни газових колонок в Черкасах, а також у Ватутіному, Каневі та інших містах Черкаської області проводяться після надходження заявки за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. За телефоном уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте, а також час коли має під'їхати майстер з ремонту газових колонок у Черкасах.

Спеціаліст приїжджає в обумовлений час і приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом.

Чому обирають нас?

Хочете відремонтувати свою техніку й отримати гарантію - звертайтеся в сервіс ремонту Master911. Ми ведемо постійний моніторинг якості наданих послуг, відбираючи тільки кваліфікованих майстрів.

Переваги маркетплейсу Master911:

 1. Залишити заявку можна в письмовій формі або зв'язавшись із нами в телефонному режимі. Ми уточнимо тип неполадки, виробника й модель обладнання;
 2. Адекватна ціна за мірками регіону. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом;
 3. Сервіс побутових послуг надає гарантійні зобов'язання, також майстри після роботи проводять обов'язкові випробування обладнання на безпеку й відповідність технічної документації;
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якісний ремонт в будь-який зручний для вас час;
 5. Швидка, професійна діагностика фахівцями, яких направить сервіс ремонту Master911;
 6. Виїзд на об'єкт протягом 3 годин після надходження дзвінка, залежно від навантаження, сезону, відстані та інших факторів.

Поширені несправності газових колонок

Майстри, з якими працює сервіс Master911, зможуть швидко відремонтувати газову колонку при кожній із найпоширеніших несправностей:

 • газова колонка гасне після натискання кнопки розпалювання;
 • полум'я в пальнику не розпалюється;
 • зниження нагріву води в процесі роботи;
 • з'явилися незрозумілі звуки й шуми;
 • присутній запах газу;
 • обладнання не працює, з колонки підтікає вода;
 • колонка коптить, з неї сиплеться чорна сажа;
 • мимовільне вимикання й потухання.

Більшості перерахованих несправностей можна уникнути за умови своєчасного обслуговування обладнання, відповідно до рекомендацій, зазначених в інструкції виробником.

Увага! Відчули запах газу й не можете перекрити його самостійно? Не баріться, а викликайте аварійну службу!

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Майстри, з якими співпрацює сервіс Master911, спеціалізуються по ремонту вітчизняних, імпортних, китайських і радянських газових колонок з виїздом за адресою клієнта. Фахівці полагодять будь-яку несправність! Навіть те, що інші не змогли!

Приймаються в роботу газові колонки будь-яких моделей різного року випуску від усіх торгових марок: Горенье (Gorenje), Беретта (Берета / Beretta), Іммергаз (Immergas), Діон (Dion), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Аквахіт (Aquaheat), Атон (Aton), Термона (Thermona), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Електролюкс (Electrolux), Саванна (Савана / Savanna), Піраміда (Pyramida), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Крауф (Krauf), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Протерм (Protherm), Кайзер (Kaiser), Мілла (Міла / Milla), Росс (Ross), Нева (Neva), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Термекс (Thermex), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), Міле (Miele), Бош (Bosch), Селена (Selena), Аміна (Amina), Сакура (Sakura), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda).

Ціна ремонту газової колонки

Ціни на ремонту газових колонок та котлів у Черкасах можна визначити тільки після проведення діагностики. Остаточний кошторис складається майстром вже на місці. Орієнтовну ціну ремонту обладнання ми можемо сказати за телефоном, після того, як ви назвете торгову марку газового обладнання, зовнішній прояв несправності або вид помилки.

Виїжджаємо в усі райони Черкас і передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Черкасах й інших містах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) в мінімальні терміни з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги. Заявки приймаються цілодобово, як у будні, так й у вихідні/святкові дні.

Потрібен ремонт, установка газової колонки в Черкасах або заміна деталей? Висококваліфіковані фахівці, з якими співпрацює сервіс послуг Master911 оперативно й професійно усунуть неполадки будь-якого типу складності (наприклад, ремонт електромонтажного клапана, блоку розпалювання чи блоку управління, теплообмінника, редуктора або водяного вузла газової колонки). Всі деталі ремонту, очікувані витрати та результати обговорюються й узгоджуються з вами безпосередньо перед тим, як майстер приступить до роботи. А велика база майстрів дозволяє сервісу Master911 приймати замовлення в будь-яких обсягах.

Не ризикуйте своїм життям - доручіть ремонт технічно складного обладнання професіоналам, з якими співпрацює онлайн-сервіс домашнього ремонту Master911 в Черкасах і передмісті ( й ін.).