globe ru

Ремонт електричної духовки у Черкасах

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Черкасах

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Виявивши некоректність у роботі побутових електричних духовок, необхідно зателефонувати в надійний сервіс для виклику компетентного, сумлінного та грамотного техніка. Будь-які ваші старання самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого здійснення ремонту досить непростої техніки своїми руками загрожують погіршенням ситуації та, крім цього, можливим ризиком остаточного виходу з ладу агрегата, капітального ремонту або заміною дорогих запасних частин.

Зазвичай трапляються такого роду несправності електричної шафи:

 • Духова шафа розігрівається слабо або взагалі не гріє. У цих ситуаціях можливою причиною відмови в роботі виступає несправність термостата, Тена, перемикача.
 • Проблеми з панеллю керування. Причиною несправності в цьому випадку зазвичай виступає відмова в роботі сенсорних панелей або кнопок, ручок, клавіш управління.
 • Електродуховка перестала вмикатися. Після проведення діагностичних робіт, скоріше за все, виконавець помітить проблеми з розеткою, проводкою, електромережею, низькою напругою, або ж встановить вихід з ладу модуля управління, пошкодження температурного датчика, неправильне налаштування таймера.
 • Нерівномірний розподіл температури в електродуховці. Напевно, мова йде про пошкодження однієї зі спіралей або ж терморегулятора. При діагностиці майстер знайде, в чому проблема, та вживе всіх заходів з її усунення. Нерівномірне прогрівання духової шафи є показником її неправильного функціонування.

Сервіс послуг Master911 завжди прийме замовлення на виклик грамотного виконавця на вашу адресу. Зробимо компетентне налаштування, монтаж, якісний ремонт електричної побутової духовки або електроплити у Черкасах від усіх загальновідомих виробників: Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Ліберті (Liberty), Горенье (Gorenje), Асел (Asel), Електра, Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Тека (Teka), Міле (Miele), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Кайзер (Kaiser), Беко (Beko), Бош (Bosch), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Піраміда (Pyramida) та багатьох інших.

Техніки сервісу побутових послуг Master911

Технік, перед тим як отримати допуск до роботи з замовниками, проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І виключно тих кандидатів (це орієнтовно півтори десятки зі ста), які набрали прохідний бал - чотири з половиною та вище, зараховують на роботу та вважають їх готовими до обслуговування клієнтів.

Всі фахівці приходять зі своїми приладами, розхідниками, інструментами, якщо пошкоджену техніку немає можливості відновити вдома, її забирають в сервіс. Наші техніки не вживають нецензурну лексику, не курять, виявляють доброзичливе ставлення й наводять лад на робочому місці. Майстри завжди готові з усіма подробицями пояснити, в чому полягатиме лагодження, які елементи замінять, яка вартість послуг, і відповідатимуть на інші питання замовника.

Як обчислюється вартість?

Вартість певної послуги на підключення, обслуговування, установку та професійний ремонт будь-якої вашої електродуховки у Черкасах досконально зафіксована в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і ціни деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо до адекватних, абсолютно прозорих, об'єктивних цін і до того, щоб проінформувати замовника про вартість потрібної послуги завчасно.

Саме з цією метою, при оформленні вашої заявки на виклик нашого професійного майстра для виконання оперативного ремонту електричних духовок і варильних плит вдома у Черкасах, ставимо уточнювальні питання, як про техніку (рік випуску, виробник, модель), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, внаслідок того, що описання неполадки розмиті або ж внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, оцінити завчасно оплату послуги важко або майже неможливо. У подібному варіанті повний кошторисний розрахунок складається фахівцем уже вдома в результаті діагностики та візуального обстеження апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що кошторис буде цілком узгоджуватися з сумою оплати, зазначеної в прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

Якщо вас зацікавив недорогий, оперативний і якісний ремонт побутового духової шафи вдома, звертайтеся до нас, і ви можете сподіватися на:

 • Швидкий виїзд майстра за викликом. Орієнтовно, наш виконавець прибуває протягом трьох-чотирьох годин після оформлення заявки.
 • Надані кваліфіковані сервісні послуги з обслуговування, підключення, ремонту, налагодження електричної кухонної духовки або електроплити у Черкасах від будь-яких фірм, незалежно від року випуску й модифікації техніки.
 • Оцінку рівня якості надання послуг. Сервіс з ремонту, оперативного техобслуговування або монтажу електричних побутових духовок чи вашої електроплити у Черкасах Master911 приймає всі зауваження, нарікання та скарги щодо наших майстрів. У разі виявлення будь-якого дефекту, ми стверджуємо, що всі вони будуть усунені.

Ми працюємо у Черкасах з виїздом виконавця по Черкаській області

Наші професіонали працюють у приміській зоні Черкас

Якщо ви живете в передмісті Черкас, і потрібен майстер з якісного ремонту, налагодження, обслуговування або підключення електричних духовок та плит на вашу адресу у Черкасах (), ми терміново організуємо його прибуття за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після оформлення замовлення.

Наш сервіс працює в межах м. Черкаси

Якщо за умови проживання в межах міста Черкаси вам потрібен професійний, терміновий і недорогий ремонт духовки у Черкасах, телефонуйте в Master911 і вже через 3 години з моменту оформлення замовлення на виклик можна сподіватися на прихід майстра додому.

Працюємо по селищах, містах, селах Черкаської області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має підготовлених, кваліфікованих, досвідчених техніків в переважній більшості селищ, міст, сіл Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), з цієї причини Ви маєте можливість сподіватися на той факт, що фахівець з виправлення побутових духових електрошаф у Черкасах з'явиться в цей же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді через велику сезонну зайнятість, виїзд техніка відкладається на інший найближчий день.