Заміна компресора холодильника у Черкасах

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Черкасах

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компресор вважається важливим вузлом холодильного та морозильного обладнання, що відповідає за охолодження. Найчастіше, надійним рішенням у випадку відмови в роботі мотора-компресора є виключно заміна, оскільки проведений ремонт не кожен раз може гарантувати його безперебійну роботу надалі. До факторів порушення мотора-компресора слід віднести:

 • скачки напруги в електричній мережі;
 • довготривалу роботу морозильника без перерв, на високих оборотах через запущений режиму суперзаморожування;
 • недостатньо щільне закриття дверцят однієї з камер.

Особливості перебою в роботі мотора-компресора:

 • перемерзання харчів в холодильній камері;
 • підвищення температури в головній камері;
 • поява "сніжної шуби" на стінках холодильника;
 • двигун працює, але охолодження не спостерігається;
 • в момент роботи холодильного агрегату чутні нехарактерні звуки;
 • постійна робота електродвигуна.

Чи дозволяється власноручна заміна або обслуговування компресора холодильника?

Багато власників холодильників, які зіштовхнулися з пошкодженням мотора-компресора, прагнуть зробити ремонтні роботи самостійно. Потрібно зауважити, що здійснити це самому досить складно, оскільки для цієї мети потрібні не тільки технічні знання й навички, а й обладнання, монтажні інструменти. Крім того, в разі допущення помилок під час дилетантської діяльності, є ризик посилення проблеми, що здатне стати причиною капітального ремонту, в тому числі й повною відмовою холодильного обладнання в роботі.

Безпрограшне рішення в такій ситуації, якщо мотор-компресор не працює зовсім або функціонує зі збоями - звернення за допомогою до майстра з виправлення холодильного обладнання в сервісі Master911. Наші техніки надають послуги з ремонту домашньої апаратури вдома. Наш технік зробить професійну діагностику й огляд, визначить точну причину неполадки та виконає потрібний ремонт або заміну мотора-компресора холодильника за доступною ціною. Такий варіант дасть шанс відкинути ризики та дозволить заощадити на витратах на перевезення габаритного обладнання в сервісний пункт і назад, та мати гарантії на ремонт.

Master911 - надійна заміна та обслуговування компресора холодильника

При виявленні будь-якої несправності в роботі домашнього холодильного обладнання звертайтеся в сервіс Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик професіонала цілодобово у вихідні, робочі та святкові дні. Наші техніки здатні працювати з холодильниками будь-яких моделей і марок: Донбас, Rainford, Норд, Beko (Беко), Lg, Vestfrost (Вестфрост), Samsung (Самсунг), Snaige (Снайге), ARDO (Ардо), Liebherr (Лібхер), Atlant (Атлант), Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт) та інших.

Під час заповнення замовлення ми ставимо кілька питань для точності щодо дати виготовлення холодильника, виробника та марки та самої причини звернення (зокрема, ремонт, заміна або діагностика компресора холодильника, вартість). Ціна необхідної сервісної послуги, на основі прийнятих відомостей, буде названа нашому клієнтові ще до прибуття фахівця, крім цього, буде надана й первісна консультація. Сума всіх типових послуг вказана в прайсі. Якщо в телефонному режимі не вдалося з'ясувати точну причину виходу з ладу та масштаб необхідних ремонтних робіт, тоді конкретна ціна буде повідомлена виключно після появи досвідченого майстра та обстеження. Запевняємо, що після діагностичних робіт оголошена фахівцем вартість буде збігатися з зафіксованою в прейскуранті.

Якщо ви звернулися в маркетплейс Master911, ви зможете очікувати на:

 • компетентну інформацію та консультацію про орієнтовну вартістю до прибуття майстра;
 • швидкий виїзд техніка за потрібною адресою;
 • професіоналізм, компетентність і найвищий рівень якості наданої сервісній послуги;
 • подачу заявки 24/7.

Наші фахівці підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять, ввічливі.

Потрібна заміна мотора-компресора в холодильнику?

Сервіс побутових послуг Master911 надає послуги з ремонту холодильних агрегатів практично всіх видів з оперативним виїздом техніка в невеликі населені пункти та великі міста Черкаської області.

Наші переваги:

 • Серйозна відповідальність. За якісний рівень послуг техніки беруть на себе персональну відповідальність. У зв'язку з цим, якщо раптом помітили будь-які дефекти в роботі устаткування - звертайтеся в службу підтримки, і ми гарантуємо, що все буде усунуто досить швидко.
 • Виконуємо роботи згідно з договором. Перед початком будь-якої роботи, яка пов'язана з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або налагодженням холодильного агрегату, ми оформляємо договір з клієнтами. У ньому фіксується розцінка послуги, яка збігається з тією, що надалі в прейскуранті.
 • Комфортна система оплати: безготівковим перерахуванням, пластиковою карткою або готівкою.
 • Гарантія. Кожен технік сервісу Master911 готовий надати гарантійні зобов'язання на послуги та встановлені блоки, вузли, деталі.
 • Сприяння у розв'язанні конфліктних нюансів. Всі техніки Master911 при прийманні на службу проходять обов'язкову перевірку персональних відомостей. Тому, в разі недбалого ставлення техніка до роботи, повідомляйте про те, що трапилося нам, і ми посприяємо у розв'язанні інциденту.
 • Підтримка чистоти на робочому ділянці. Обов'язкове прибирання робочого місця є частиною будь-якої сервісної послуги.

Працюємо у Черкасах і по Черкаській області

Робота ведеться в приміських зонах Черкас

Мешканці передмістя Черкас () можуть чекати приїзду техніка вже через 4-5 годин.

Приймаємо заявки в м. Черкаси з виїздом за вказаною адресою

Якщо ви живете в межах міста Черкаси, виїзд техніка за вказаною адресою може зайняти приблизно три години з часу оформлення замовлення

Співпрацюємо з замовниками по Черкаській області

Сервіс Master911 співпрацює з майстрами в більшості великих і дрібних населених пунктів Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Завдяки цьому, наші замовники, що знаходяться в названій області, можуть сподіватися на приїзд майстра в день подання замовлення. У цій ситуації величезним плюсом буде не тільки швидкість надання послуги, якість, а й суттєва економія на автотранспортних витратах.

Часом, через велику сезонну зайнятість, прихід фахівця може перенестися на найближчий день, про що вам повідомлять під час оформлення замовлення.

Якщо вас цікавить заміна колишнього компресора холодильника й підійде адекватна вартість послуги, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми обіцяємо, що рівень нашого сервісу вам неодмінно сподобається!