Встановлення газової колонки у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Черкасах

Відгуки по встановленню газових колонок у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, наладка, сервісне техобслуговування газового водонагрівача повинні здійснюватися тільки досвідченим, підготовленим і надійним (перевіреним) техніком, який має допуски до робіт з газовими пристроями. Підключення газової колонки повинно робитися при дотриманні прийнятих вимог ПБ (природної вентиляції, властивостям (вогнестійкості) матеріалів, що прилягають до улаштування покриттів, належного діаметру повітропроводу й так далі).

Етапи монтажу газової колонки:

 1. При потребі, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Випробування на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця монтажу;
 4. Закріплення водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Випробування на герметичність з'єднувальних елементів газового контуру, а особливо - у зоні врізання в загальну систему.

Фахівці нашого сервісу домашнього ремонту мають досвід роботи з проточними газовими водонагрівачами різних моделей, виробників марок: Горенье (Gorenje), Беретта (Берета / Beretta), Іммергаз (Immergas), Діон (Dion), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Аквахіт (Aquaheat), Атон (Aton), Термона (Thermona), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Електролюкс (Electrolux), Саванна (Савана / Savanna), Піраміда (Pyramida), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Крауф (Krauf), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Протерм (Protherm), Кайзер (Kaiser), Мілла (Міла / Milla), Росс (Ross), Нева (Neva), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Термекс (Thermex), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), Міле (Miele), Бош (Bosch), Селена (Selena), Аміна (Amina), Сакура (Sakura), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Наполегливо рекомендуємо не користуватися послугами "дешевих" фахівців

Запрошуючи підозрілого майстра для ремонту, підключення й установки газових колонок у Черкасах, Ви дуже ризикуєте не тільки працездатністю, справністю, цілісністю, гарантією пристрою, але й здоров'ям і навіть життям людей.

Фахівець сумнівної кваліфікації ніколи не візьме гарантійну відповідальність за ваш агрегат, крім того, вам не нададуть гарантійні умови, як і акт про виконані роботи.

Як складається наша ціна?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються фахівці сервісу Master911. Це відкидає можливість маніпулювати з розцінками.

Щоб визначити, до якого типу відноситься необхідна послуга: стандартна (типова) або нестандартна (незвичайна), ми повинні поставити кілька важливих питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (важко розрахувати)

У такій послузі/аварії складно кваліфікувати заздалегідь масштаб майбутніх робіт, у зв'язку з цим кошторис калькулюється виконавцем після обстеження. Ми здійснюємо контроль і гарантуємо, що вартість завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Коли розмова ведеться про типову сервісну послугу (або часту неполадку), зокрема, "вартість установки газової колонки", тоді точна ціна буде відома відразу ж, ще до появи техніка, вона постійна й зафіксована.

Кінцева ціна нашої послуги з демонтажу, перевірки, наладки, діагностики, монтажу газових колонок у Черкасах може залежати від ціни на витратні матеріали, ступеня складності несправності та автотранспортних витрат.

Що Ви будете мати?

Основні позитивні якості сервісу побутового ремонту Master911:

 • Швидкий приїзд професіонала (в основному, через 3 години після подачі заявки);
 • Оформлення заявок на виклик спеціаліста - 24/7;
 • Початкова інформація й консультація, зорієнтуємо в ціні сервісних послуг в ході приймання замовлення;
 • Компетентність, ввічливість, доброзичливе ставлення та пунктуальність наших техніків;
 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг;
 • Акуратність, охайність майстра й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані прайс-листи;
 • Видача гарантій на всі виконані послуги та замінені запасні частини, а також акту про виконання робіт.

А також:

 • Всі побутові послуги в одному місці. Ми надаємо кваліфіковані побутові послуги. Наші майстри приходять на виклик для усунення різних несправностей, обслуговування та діагностики (бойлера, пральної машини, кондиціонери, газової колонки, котла, холодильника тощо). Також ви зможете оформити заявку на вивезення господарських відходів (сміття), складання меблів, проведення будівельних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів робіт. Сервіс побутових послуг Master911 дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою виключно до професійних, перевірених, надійних техніків, тому немає потреби щоразу розшукувати виконавця на інших (часом і підозрілих) інтернет-сайтах.
 • Швидкість роботи. Заповнивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, установка, перевірка, налагодження проточного водонагрівача у Черкасах, ремонт газового водонагрівача у Черкасах, демонтаж/монтаж газової колонки у Черкасах та інше), наш замовник всього через кілька хвилин отримає зв'язок з майстром, який опиниться наразі недалеко. Логістика нашого побутового сервісу дає можливість майстру прибути протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо відповідальність на себе за всі встановлені в процесі ремонту деталі, комплектуючі, запасні частини та надані професіоналами сервісу послуги, що засвідчують гарантійні умови, які надаються всім нашим клієнтам.
 • Виробничий досвід. Ми співпрацюємо лише з досвідченими фахівцями, які мають допуск до робіт з газовими пристроями. При складанні договору про співпрацю ми приймаємо тест на підготовленість, верифікуємо дані паспорта.

Як зробити заявку на виклик техніка з установки проточного водонагрівача у Черкасах додому?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на сайті або зателефонувавши за контактним номером.
 2. Дайте відповідь на важливі додаткові питання. На основі прийнятих додаткових відомостей про апаратуру й потрібні послуги ми надаємо орієнтовну попередню консультацію та зможемо зорієнтувати у вартості майбутніх робіт ще до прибуття виконавця.
 3. Безпосередньо надання послуг. Приблизно протягом 3-х годин після подачі замовлення фахівець виїжджає за вашою адресою. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Черкасах і Черкаській області

Якщо Вам потрібна установка газової колонки у Черкасах надійно, оперативно, професійно й недорого, телефонуйте в сервіс Master911.

Виїзд спеціаліста по місту Черкас

Тим людям, які проживають в районах міста Черкас, потрібно чекати приходу досвідченого техніка, що має допуск до виконання даного виду діяльності, вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд техніка в передмістя Черкас

На приїзд майстра в передмістя Черкас () може знадобитися трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по Черкаській області

Практично у всіх містах, селах, селищах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) є наші досвідчені, перевірені, підготовлені виконавці, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете розраховувати в день подачі заявки.

Виконавці пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Черкасах. Додатковий позитивний момент - фіксована і невелика вартість установки побутового обладнання. Звертайтеся в сервіс Master911. Чекаємо на ваш дзвінок!