globe ru

Ремонт бойлера у Черкасах

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Черкасах

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Черкаській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Черкаській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Черкаській області

Всі міста Черкаській області
Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка

Поширені пошкодження бойлера

 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У тому випадку, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, то вода не зможе прогріватися до встановленої температури або починає перегріватися, що призведе до перевитрати електричної енергії та інших неприємних наслідків.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод - це єдиний захист зварних швів і внутрішніх стінок водяного бака від корозії і поступового руйнування. Несвоєчасна заміна анода (за умови низької якості води) веде до руйнування емалевого покриття або стінок бака і, врешті-решт - протіканню водонагрівача.
 • Потрібна заміна зворотного клапана котла. Якщо тиск в магістралі не більше нормативного, а клапан підтікає, то це може означати, що за час роботи він міг забитися частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо регулятор температури у водонагрівачі виходить з ладу, це означає, що потрібно його замінити. Ознаки поломки: невідповідність встановленої температури води, на дисплеї приладу виводиться помилка, не вимикається підігрів, постійні зміни показників на моніторі.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чути сторонні звуки, не вдається запустити або слабо гріє воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частою причиною того, що електронагрівальний прилад покривається шаром накипу, є вироблення ресурсу, погана вода, підвищена інтенсивність використання. Відповідно потрібно робити огляд, очищення, профілактику, а в разі необхідності і заміну непридатних деталей.

Увага!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома власними руками. Не варто пробувати самостійно зробити ремонт водонагрівачів, використовуючи поради з відеозаписів на youtube. Компанії-виробники бойлерів рішуче не рекомендують це робити. Практика показує, що самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту нерідко веде до більш серйозного ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугою з ремонту бойлера підозрілих техніків. Послуга з налагодження водонагрівачів, надана фахівцем спірної кваліфікації - ризикована витівка, також, як і ремонт своїми силами. Все це пов'язано з тим, що такий "фахівець" не надає жодних письмово закріплених гарантій на наданий сервіс і також рішуче не готовий брати відповідальність на себе.

  Часто, якщо обладнання вдруге поламається, тоді вони просто відмовляються приходити або з неперевіреними фахівцями більше немає зв'язку. Ми можемо запропонувати пунктуальних, надійних, перевірених, ввічливих і навчених виконавців з великими навичками в роботі від чищення, ремонту, встановлення та до комплексного ремонту водонагрівачів у Черкасах!

Співпрацюємо з усіма відомими виробниками: Гарантерм (Garanterm), Зануссі (Занусі / Zanussi), Раунд (Round), Арістон (Ariston), Гарантерм (Garanterm), Баксі (Baxi), Тессі (Tesy), Ферролі (Феролі / Ferroli), Аміна (Amina), Електролюкс (Electrolux), Термекс (Thermex), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Новатек (Nova Tec), Атмор (Atmor), Бош (Bosch), Термет (Termet), Фагор (Fagor), Термона (Thermona), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Астон (Aston), Термал (Termal), Чайка), Хай Терм (Hi-Therm), Індесіт (Indesit), Атлант (Atlant), Галмет (вулкан / Galmet), Атлантік (Atlantic), Віллер (Willer) і безліччю інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник може розраховувати на досвідченого майстра, який виконає комплексні послуги з чищення, діагностики бойлера, ремонту, обслуговування чи встановлення водонагрівача побутового опалювального пристрою практично всіх популярних марок та будь-якого рівня складності!

Ряд інших позитивних факторів сервісу послуг з ремонту бойлерів у Черкасах Master911:

 • Гнучкий спосіб оплати. Можливість оплати за послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Фіксована ціна послуг. Залишається незмінною вартість ремонту бойлерів у Черкасах, вона відповідає прайсу і не змінюється після приїзду майстра додому.
 • Гарні розцінки. У нас прийнятні прайс-листи, відповідні кваліфікації техніка. Ви зможете дізнатися конкретно, яка ціна ремонту бойлерів у Черкасах, ще до прибуття нашого фахівця.
 • Швидкий приїзд. Приїжджаємо за вказаною домашньою адресою протягом 3-4-х годин.
 • Приймання заявок здійснюється цілодобово. Робота ведеться в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання надаються сервісні послуги та змонтовані вузли, деталі, блоки, запчастини.
 • Чистота, ввічливість, компетентність, акуратність, пунктуальність і відповідальність наших фахівців. Після закінчення ремонту в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Договір. По закінченні роботи надаємо акт виконаних послуг.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Черкасах досить легко, швидко, просто і зручно, на все йде не більше 2-х хвилин:

 1. Оформлення заявки. Скласти заяву на виїзд техніка по лагодженню водогрійного обладнання у Черкасах можна, залишивши повідомлення на нашому сайті або за телефоном.
 2. Необхідно відповісти на поставлені запитання. Для оформлення заявки слід відповісти на уточнювальні питання. В результаті чого наш оператор зможе відповісти на ваші питання щодо вартості (наприклад, "як довго чекати приходу спеціаліста, яка вартість ремонту бака бойлера, скільки коштує монтаж термореле?").
 3. Прибуття майстра. після 2-3 годин після подачі замовлення майстер відправляється за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик техніка з ремонту водонагрівача у Черкасах та Черкаської області

Швидко потрібна діагностика, налагодження, обслуговування або регулювання бойлера у Черкасах? Ви можете на нас розраховувати - у нас фіксовані ціни, вирішимо питання за 1 виїзд, даємо гарантію, оригінальні запчастини!

Можливість виїзду виконавця по усіх селищах, селах і містах Черкаської області

Майстри знаходяться практично у всіх селах, містах і селищах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), тому зазвичай ми прибуваємо в цей же день!

Виїзд по місту Черкас

Якщо ви замовляєте виїзд по Черкасам, то прибуваємо в середньому через3 години після отримання заявки.

Виїзд фахівця в передмістя Черкас

Виїзд техніка в передмістя Черкас () може орієнтовно зайняти 4-5 годин.

Заходьте на веб-сайт або телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 без зволікань і будьте впевнені у своєчасному одержанні, гарантованому результаті і гідній якості наданих сервісних послуг від перевірених, відповідальних, важливих, компетентних і пунктуальних виконавців!