Ремонт газової плити у Черкасах

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Черкаси та передмісті з виїздом по Черкаській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Черкасах

Відгуки по ремонту газових плит у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасна газова плита являє собою більш функціональне обладнання, ніж це було ще пару десятиліть тому. Така побутова техніка забезпечена масою різних можливостей, що значно спрощують процес приготування страв, догляд за самою плитою і роблять процес її експлуатації більш безпечним.

Але будь-яка техніка, і газова плита не є винятком, рано чи пізно може дати збій. Найчастіше некоректність її роботи є наслідком невиконання своєчасного технічного обслуговування та порушення правил експлуатації, визначених в інструкції виробником.

Ремонт газової плити

Якщо вихід з ладу, наприклад, пилососа або праски, допускає кілька днів обійтися без «помічника», то у випадку з газовою плитою все набагато серйозніше. По-перше, несправність газового обладнання завжди пов'язана з потенційним ризиком витоку газу, а по-друге, відсутність можливості що-небудь приготувати приносить суттєві незручності.

З огляду на це, при виявленні будь-якої несправності газової плити, варильної поверхні або духовки слід негайно звернутися в сервіс послуг з ремонту газових плит у Черкасах. Самостійні спроби знайти причину неполадки й тим більше її усунути неприпустимі! Діагностика й ремонт газових плит у Черкасах повинні виконуватися фахівцями, що володіють спеціальним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Безумовно, найзручнішим варіантом є виклик майстра додому. Це позбавляє від необхідності витрачати сили, час і гроші на транспортування великогабаритної техніки в майстерню та її доставку додому.

Приїхавши додому до замовника, майстер з ремонту газових плит у Черкасах в першу чергу проводить ретельний візуальний огляд. Для досвідченого фахівця високої кваліфікації цього часто буває достатньо, щоб виявити причину виходу з ладу обладнання. Якщо ж не все так очевидно, проводиться комплексна діагностика за допомогою спеціальної апаратури. Після того, як причина некоректної роботи плити точно встановлена, майстер приступає до проведення ремонту.

Чому обирають нас

Маркетплейс Master911 пропонує повний спектр послуг з проведення технічного обслуговування, профілактичного огляду, діагностики та ремонту всіх видів газових плит, духовок і варильних поверхонь в різних містах України.

Для виклику майстра додому необхідно заповнити заявку або зв'язатися в телефонному режимі з менеджером маркетплейса і повідомити наступні дані: тип несправності обладнання, його виробника, модель і рік випуску.

При необхідності, для максимально оперативного проведення ремонтних робіт фахівець купує оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, які потребують заміни.

В середньому, виїзд майстра, який володіє необхідними технічними навичками й допуском до проведення подібних робіт, відбувається протягом трьох годин з моменту оформлення заявки. Зазначений час може варіюватися, залежно від сезону, завантаженості й адреси клієнта.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на монтаж і підключення газової плити, проведення технічного обслуговування, виконання діагностики й ремонту газової плити у Черкасах будь-якого рівня складності від відомих виробників: Міле (Miele), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Аміка (Amica), Піраміда (Pyramida), Електролюкс (Electrolux), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Електра, Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Смег (Smeg), Індесіт (Indesit), Дружківка, Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Гефест (Gefest), Грета (Greta) і багатьох інших. Фахівці працюють з усіма лінійками моделей будь-якого року випуску.

Ціна ремонту газових плит

При заповненні заявки менеджер маркетплейса Master911 ставить уточнювальні питання щодо проблем, які виникли в роботі техніки, а також просить назвати її виробника, модель і рік випуску. Вся ця інформація дозволяє назвати приблизну вартість ремонту газової плити у Черкасах. Остаточний кошторис розраховується безпосередньо на місці, після проведення діагностики. Вона залежить від складності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт, а також ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими скаргами на роботу газових плит, які вказуються замовниками в заявках, є наступні:

 • несправність електричного запалювання (не дає іскри, немає клацання);
 • не працює система газ-контролю;
 • ручки регулювання газу випадають або насилу провертаються;
 • коптить пальник;
 • полум'я занадто слабке з жовтим відтінком;
 • заклинює газовий кран;
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити бажаний режим або температуру;
 • температура в розігрітій духовці не відповідає виставленій;
 • чути сторонній звук;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!).

Більшості перерахованих несправностей можна уникнути, якщо дотримуватися правил експлуатації техніки, прописаних в інструкції виробником, своєчасно проводити технічне обслуговування, прочищати пальники й фільтри, перевіряти на предмет герметичності контакти та з'єднання, виконувати профілактичний огляд або ремонт. Всі ці нескладні заходи дозволять на довгі роки продовжити термін придатності газової плити.

Виїжджаємо в усі райони Черкас і передмістя

Сервіс побутових послуг Master911, беручи до уваги всі незручності й ризики, пов'язані з несправністю газового обладнання, приймає заявки на ремонт газових плит в Черкасах та інших містах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) цілодобово, як у будні, так і вихідні/святкові дні.

При виявленні будь-якої несправності або підозрі на можливий витік газу слід відключити плиту від його подачі та звернутися до менеджера маркетплейса Master911 в телефонному режимі, або заповнити заявку на сайті. У процесі оформлення заявки, менеджер уточнює тип несправності, виробника, модель і рік випуску газової плити, варильної поверхні або духовки й надає первинну консультацію. Після цього він називає приблизні ціни ремонту газових колонок у Черкасах та підбирає фахівця, що володіє необхідними технічними навичками та знаходиться в зазначеній геолокації. В середньому, виїзд майстра додому до клієнта відбувається протягом трьох годин.

Після закінчення виконання ремонту замовник отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Якщо Вам потрібна терміновий та якісний ремонт газової плити в Черкасах і передмісті ( й ін.), звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911!