Чистка газового котла у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Черкасах

Відгуки по чистці газових котлів у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка або промивка газових котлів - обов'язкова процедура техобслуговування системи теплопостачання. Сьогодні є 2 стандартних типи очищення теплообмінників: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (промивка кислотами).

Регулярне чищення опалювального газового котла (один раз на рік на старті кожного опалювального сезону) має такі переваги:

 • знижується обсяг витрати газу, і зростає ККД обладнання;
 • скорочується викид в атмосферу вуглекислого газу, що посприяє поліпшенню екології;
 • збільшується часовий термін безперебійної служби газового котла.

Особливості, які вказують на те, що газова апаратура вимагає чистку, промивку, профілактику:

 • для досягнення заданої температури потрібно значно більше часу, ніж раніше;
 • мимовільне вимикання пальника;
 • слабкий напір води в системі;
 • збільшення витрати газу при незмінних показниках функціонування газового приладу;
 • перегрів циркуляційної помпи.

При відсутності систематичного ТО, належного догляду за тепловими обмінниками газових котлів, таке накопичення може призвести до прикрих наслідків:

 • до відмови в роботі;
 • втрати ефективності його функціональності;
 • перегріву (закипання) теплообмінника.

Наші майстри надають весь комплекс послуг з чистки, промивання чи профілактики побутових газових котлів у Черкасах усіх років випуску і модифікацій: Новатек (Nova Tec), АОГВ Житомир, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Сайм (Сім / Sime), Атем (Аtem), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Індесіт (Indesit), Данко (Danko), АЕГ (AEG), Геліос (Helios), Бош (Bosch), Шафуто (Chaffoteaux), Самсунг (Samsung), Вестен (Westen), Нова Флоріда (Nova Florida), Тіберіс (Tiberis), Грандіні (Grandini), Нав'єн (Navien), Беретта (Берета / Beretta), Баксі (Baxi), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Віссманн (Вісман / Viessmann), Ренс (Rens), Фондітал (Fondital), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Рока (Roca), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нобель (Nobel), Тепловест (Teplowest), Термона (Thermona), Хай Терм (Hi-Therm), Термекс (Thermex), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Демрад (Demrad), Радіант (Radiant), Шафутекс (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Альфа (Alpha), Бонжуані (Bongioanni), Атон (Aton), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Маяк, Колві (Kolvi), Арістон (Ariston), Юнкерс (Junkers), Протерм (Protherm), Соллі (Солі / Solly), Кітурамі (Kiturami).

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Наші професіонали проявляють пунктуальність, ввічливість і доброзичливість, не застосовують лайливу лексику, не курять, дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, а по завершенні виконання послуг прибирають робоче місце. Техніки приїжджають з потрібними інструментами та приладами, в разі необхідності беруть обладнання в майстерню. Всі наші майстри перед укладенням контракту проходять співбесіду, іспит або тестування, як в будівельних коледжах. Всього лише 15 осіб зі ста охочих набирають обов'язковий бал - 4,5.

Як формується ціна?

Вартість чистки опалювального газового обладнання у Черкасах

Загальна вартість професійної чистки та промивання опалювального газового котла у Черкасах вдома і систематичне проведення техобслуговування обладнання в переважній більшості випадків обійдеться на 85% нижче, ніж налагодження вибулого з ладу газового агрегату.

Розцінки на звичайні послуги наведені в прайсі (без урахування вартості запасних частин, які, ймовірно буде потрібно замінити на нові в ході виконання ремонтних робіт, а також автотранспортних витрат).

Ви попередньо володієте відомостями щодо вартості робіт

Щоб Ви ознайомилися з чіткою ціною потрібної послуги, ми повинні поставити питання для уточнення в момент оформлення замовлення на відвідування фахівця. Якщо замовляється послуга стандартна, то тариф не може змінюватися.

Але певні послуги практично неможливо оцінити за словами замовника

Іноді бувають випадки, коли внаслідок непрофесійного або неточного опису проблеми досить важко назвати причину несправності й визначити обсяг, характер і складність необхідних послуг. Не потрібно переживати, в таких ситуаціях кошторис формується вже вдома й буде відповідати прайсу. Спеціаліст детально пояснить, як буде сформована ціна чистки та профілактики газового побутового котла у Черкасах вдома.

Сервіс послуг Master911 вельми суворо відстежує ринкові ціни та звіти фахівців за кожною заявкою.

Що Ви отримаєте?

Переваги:

 • Виконуються всі способи очищення. Ми здійснюємо очищення котлів практично від усіх знаменитих компаній-виробників, будь-якого року випуску й різних модифікацій.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожної заявки. Master911 веде нагляд за якістю надаваних робіт сервісними майстрами. У випадках виникнення якихось претензій до наданих послуг ми приймемо ваші скарги й гарантуємо те, що майстер виправить недоліки.
 • Негайний виїзд виконавця. Майстер з професійної чистки та якісної профілактики газових котлів у Черкасах вдома надасть сервісні послуги протягом півтори-двох годин, залежно від ступеня засмічення й типу очищення.

Додатково:

 • Зручний розрахунок. Оплату послуг приймаємо банківськими картами, безготівковими переказами й готівкою.
 • Договір. Після закінчення надання послуг ви будете мати акт про виконані роботи.
 • Доступні й розумні розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає умінню техніка.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови на надані послуги й замінені запасні частини.
 • Швидкий прихід виконавця. Зазвичай через три години з моменту отримання замовлення.
 • Порядок на робочому місці. Майстра ввічливі, пунктуальні, акуратні, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Постійне приймання заявок, без вихідних і свят. Звертайтеся в будь-який час.
 • Страховка. Master911 верифікує паспортні відомості кожного працівника. У разі, якщо ви раптово зіткнулися з несумлінним ставленням виконавця, зателефонуйте в службу підтримки нашого онлайн-сервісу, й ми зможемо допомогти врегулювати конфліктний момент.
 • Встановлені ціни. У нас фіксована ціна й вона не може змінюватися після приїзду техніка.

Працюємо із заявками на виклик техніка по Черкаській області

Працюємо в передмісті Черкас

Приїзд майстра в передмістя Черкас (), ймовірно, займе трохи більше часу, приблизно п'ять-шість годин.

Працюємо на території міста Черкас

В тому випадку, якщо вас цікавить якісна, ефективна, професійна чистка опалювального газового котла у Черкасах вдома й ви живете на території міста, то орієнтовно протягом 3-х годин з часу отримання заявки перевірений, пунктуальний, кваліфікований майстер, що володіє чималим досвідом, достатніми знаннями й технічними навичками, приїжджає за вказаною адресою.

Працюємо на виїзді в селища, села, міста по Черкаській області

Ми маємо своїх фахівців майже у всіх містах, селах, селищах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), внаслідок чого зазвичай технік прибуває в той же день, коли оформили заявку на виклик.

Часом, у зв'язку з високою сезонною зайнятістю, приїзд майстра може перенестися на наступний день. Наш сервіс з ефективної чистки та якісного промивання газових котлів у Черкасах вдома дозволяє значно зберегти не тільки час, а й автотранспортні витрати.