Обслуговування газового котла у Черкасах

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Черкасах

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс та діагностика газових обладнань (котлів) у Черкасах може враховувати в себе ремонтні роботи, профілактичні огляди та сервісні заходи:

 • Щорічні систематичні роботи, які виконуються перед початком опалювального сезону.
 • Комплексне ТО - виконується раз в один-два роки. Подібна послуга враховує: перевірку вентиляторів, монтаж сальників, заміну клапанів, промивання теплообмінника.
 • Аварійне обслуговування, неминучість у виконанні якого визначена несправністю газового котла.

Обслуговування побутового котла виконується з метою оперативного виявлення складових, які потребують проведення заміни, їх регулювання усуне можливість зародження великої несправності та збою в роботі опалювальної системи (саме в сезон морозів).

Master911 пропонує великий реєстр якісних робіт з обслуговування, ремонту або діагностики газового обігрівального котла чи будь-якого іншого побутового пристрою від всіх відомих виробників: Новатек (Nova Tec), АОГВ Житомир, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Сайм (Сім / Sime), Атем (Аtem), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Індесіт (Indesit), Данко (Danko), АЕГ (AEG), Геліос (Helios), Бош (Bosch), Шафуто (Chaffoteaux), Самсунг (Samsung), Вестен (Westen), Нова Флоріда (Nova Florida), Тіберіс (Tiberis), Грандіні (Grandini), Нав'єн (Navien), Беретта (Берета / Beretta), Баксі (Baxi), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Віссманн (Вісман / Viessmann), Ренс (Rens), Фондітал (Fondital), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Рока (Roca), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нобель (Nobel), Тепловест (Teplowest), Термона (Thermona), Хай Терм (Hi-Therm), Термекс (Thermex), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Демрад (Demrad), Радіант (Radiant), Шафутекс (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Альфа (Alpha), Бонжуані (Bongioanni), Атон (Aton), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Маяк, Колві (Kolvi), Арістон (Ariston), Юнкерс (Junkers), Протерм (Protherm), Соллі (Солі / Solly), Кітурамі (Kiturami) й інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Кожен з виконавців нашого сервісу попередньо проходить навчання з питань роботи з замовниками.

Виконавці Master911 відрізняються відповідальним ставленням до своєї роботи, пунктуальністю, ввічливістю. Допуск до обслуговування замовників отримує лише менша група претендентів, всього 15 зі 100, - тільки ті, у яких середній бал не нижчий, ніж 4,5. В ході виконання ремонту всі вони тримають в чистоті робоче місце, а по завершенні виконують прибирання.

Як визначається ціна?

Загалом практично при ста відсотках випадків вартість техобслуговування газових побутових пристроїв (котлів) у Черкасах набагато дешевша, ніж ремонт при відмові в роботі газового опалювального пристрою.

Тарифи на кожну зі стандартних послуг (зокрема, ціна обслуговування опалювальних газових котлів), без урахування автотранспортних витрат і вартості запасних частин, які в процесі ремонту слід замінити, зазначено в прайсі.

Щоб точніше Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутніх робіт, в ході оформлення заявки ми ставимо важливі питання про вашу техніку й мету виклику фахівця. Подібний підхід відкидає можливість розбіжності в ціні, названої виконавцем вже у вас вдома та тієї, яка зазначена в прайсі.

Бувають моменти, коли внаслідок неправильного опису утвореної проблеми точно встановити складність, вид і масштаб необхідного ремонту неможливо. У подібному варіанті повний кошторис може бути повідомлено виконавцем лише після виконання ним обстеження та виявлення справжньої причини збою в роботі техніки.

Сервіс Master911 постійно перевіряє актуальні середньоринкові розцінки та стежить за рапортами всіх своїх виконавців зі всіх виконаних замовлень. Ми дійсно гарантуємо, що зазначена сума збігається з розцінками, наявними в прейскуранті.

Що отримають наші замовники?

Замовляючи сервісне обслуговування, ефективний ремонт, діагностику або наладку газових обігрівальних котлів у Черкасах в Master911, Ви отримаєте:

 • Надання грамотних сервісних робіт з підтримки практично всіх типів газових котлів: двоконтурних, одноконтурних, підлогових і навісних (настінних).
 • Екстрений приїзд техніка і швидке проведення ТО газового пристрою.
 • Систематичний контроль якості наданих нашими фахівцями послуг. При виникненні питань, побажань, зауважень телефонуйте нам, в разі виявлення різних недоліків, технік їх виправить.

Крім цього, зателефонувавши нам, Ви зможете очікувати на:

 • Можливість звернення без перерв, вихідних і свят. Цілодобове приймання заявок в робочі, вихідні та святкові дні.
 • Службу технічної підтримки. Якщо раптом ви залишитеся незадоволені наданою послугою, зверніться в службу техпідтримки, і ми допоможемо врегулювати конфліктний момент.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані послуги й замінені в процесі ремонтних робіт прилади, запасні частини та деталі поширюється гарантія.
 • Оперативність. Приїзд виконавця протягом трьох годин.
 • Договір. Після проведення робіт Вам видається акт про виконання послуг.
 • Встановлену ціну в договорі. Так, наприклад, техобслуговування газового обладнання фірми Арістон має затверджену в прайсі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Чисту роботу. Ретельне прибирання техніком місця роботи після закінчення проведення ремонту або техобслуговування.
 • Лояльну ціну. Справедливу, прозору, середньоринкову й доступну вартість послуг, яка відповідає досвіду майстра.

Ми працюємо у Черкасах з виїздом техніка по Черкаській області

Приймаємо замовлення по населених пунктах Черкаської області

В сервісі побутових послуг Master911 працюють техніки з великих і дрібних населених пунктів Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), що надає можливість очікувати прибуття виконавця за викликом в день оформлення замовлення.

Наша компанія побутових послуг з наладки, ремонту та обслуговування опалювальної апаратури (газових котлів) та інших побутових пристроїв у Черкасах готова надати своїм замовникам можливість значно зекономити час і транспортні витрати.

Приймаємо заявки на обслуговування газових агрегатів на території м. Черкаси

Якщо вас цікавить техобслуговування опалювального котла, і ви перебуваєте в межах м. Черкаси, в такому випадку, протягом 3 годин з моменту оформлення замовлення ви можете сподіватися на прибуття майстра.

Наші техніки працюють в передмістях Черкас

Щоб замовити ремонт, обслуговування або діагностику газового агрегату (котла) у вашому приватному будинку у Черкасах (передмістя) (), приїзд майстра за вказаною адресою вимагатиме більше часу, приблизно 4-5 годин.