globe ru

Заміна компрессора холодильника у Білій Церкві

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Будь-який вид компресора вважається найважливішою деталлю холодильника, що відповідає за функцію охолодження. Часто найкраще вирішення проблеми виходу з ладу компресора - установка нового, тому що ремонт не завжди гарантує його безперебійну роботу надалі. До причин порушення мотора-компресора, слід відносити:

 • тривалу роботу холодильника на великих оборотах, без перерв під час ввімкненого режиму суперзаморожування;
 • нещільне прилягання дверцят обох камер холодильників;
 • швидкі перепади напруги струму в електромережі.

Симптоми виходу з ладу компресора:

 • постійна робота двигуна;
 • двигун вмикається, проте охолодження не відбувається;
 • збільшення температури в головній камері;
 • намерзання сніжної кірки на стінці холодильного агрегату;
 • промерзання продуктів в камері;
 • в період роботи холодильного обладнання чутні абсолютно нехарактерні звуки (клацання, тріск, деренчання, скрипи).

Чи можлива самостійна заміна компресора холодильника?

Багато власників побутових холодильників, стикаючись із виходом із ладу компресора, намагаються відновити його власними силами. Потрібно усвідомлювати, що здійснити це самому зовсім не просто, а для цього потрібні не тільки практичні навички й технічні знання, а й монтажні інструменти, обладнання. Окрім того, в разі допущення похибок у ході непрофесійних дій, проблема може погіршитись, а тоді обернутися дорогим ремонтом чи й повною відмовою холодильника в роботі.

Найкраще вирішення в ситуації, коли компресор не працює або функціонує зі збоями, - звернення по допомогу до досвідченого техніка з ремонту холодильників у сервісі Master911. Наші професіонали надають послуги з виїздом додому. Вони проведуть детальний огляд і діагностику, встановлять чітку причину поломки й виконають необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за розумною вартістю. Усе це допоможе уникнути ризиків і заощадити на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в майстерню і назад, і отримати гарантії виконавця на проведений ремонт.

Сервіс Master911 - професійна заміна старого компресора холодильника

При виявленні будь-якої неполадки в експлуатації домашнього холодильного апарату телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик техніка за адресою в цілодобовому режимі в робочі дні, свята й вихідні. Наші професіонали працюють із холодильниками практично всіх марок і моделей: Vestfrost (Вестфрост), ARDO (Ардо), Whirlpool (Вірпул), Snaige (Снайге), Samsung (Самсунг), Indesit (Індезіт), Норд, Beko (Беко), Liebherr (Лібхер), Донбас, Atlant (Атлант), Rainford, Lg та інших.

У момент заповнення заявки ми ставимо ряд питань для уточнення щодо виробника, року виготовлення морозильника й модифікації, а також причини виклику (наприклад, заміна, діагностика або ремонт мотора-компресора холодильного обладнання, ціна). Вартість потрібної послуги, на підставі отриманих даних, буде названа нашому клієнтові ще до приїзду техніка, крім цього, буде надана й початкова консультація. Сума всіх стандартних послуг вказана в прайсі, якщо ж в режимі телефонного дзвінка не вдалося дізнатися чітку причину поломки й масштаб потрібних ремонтних робіт, тоді точна розцінка буде повідомлена після приходу майстра та діагностичних робіт. Ми стверджуємо, що після них озвучена майстром вартість буде збігатися із зафіксованою в прейскуранті.

Якщо Ви подзвонили в сервіс послуг Master911, можете сподіватися на:

 • подачу замовлення цілодобово;
 • відмінну якість самої послуги;
 • попередню оперативну, компетентну консультацію та інформацію за орієнтовною ціною до прибуття техніка;
 • оперативний виїзд фахівця за вказаною адресою.

Майстри нашого маркетплейса підтримують чистоту на своєму місці роботи, не лаються і не курять.

Потрібна діагностика чи заміна компресора холодильника?

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 може запропонувати послуги з налагодження холодильних агрегатів практично всіх типів з оперативним виїздом техніка в великі міста і невеликі населені пункти Київської області.

Переваги сервісу Master911:

 • Відповідальність. За рівень якості обслуговування професіонали беруть на себе серйозну відповідальність. Тому, якщо раптом виявили будь-які вади в ремонті фахівця, телефонуйте в службу підтримки - і ми гарантуємо, що все буде виправлено досить швидко.
 • Комфортний порядок оплати: банківською картою, безготівковим перерахунком або ж готівкою.
 • Рішення конфліктних ситуацій. Усі техніки Master911 перед виходом на службу проходять обов'язкову перевірку персональних даних. Тому, при прояві недбалого ставлення майстра до роботи або грубої поведінки, повідомляйте про подію нам - і ми сприятимемо в вирішенні інциденту.
 • Гарантія. Кожен виконавець сервісу домашнього ремонту Master911 надає гарантійні умови на послуги, що надаються і замінені вузли, деталі, блоки.
 • Підтримка чистоти на робочому місці. Неухильне прибирання робочого місця є частиною нашої сервісної послуги.
 • Робота ведеться відповідно до договірних умов. Попередньо, перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, обслуговуванням або ж ремонтом холодильної техніки, ми підписуємо угоду з замовником. У ній вказується вартість наданої сервісній послуги, яка збігається з наявною в прайс-листі.

Робота ведеться у Білій Церкві з виїздом по Київській області

Приймаємо заявки в м. Біла Церква з виїздом на адресу

Якщо наші клієнти живуть у межах міста Біла Церква, виїзд досвідченого техніка за потрібною адресою може зайняти орієнтовно три-чотири години з часу складання замовлення

Здійснюємо ремонти по Київській області

Маркетплейс Master911 співпрацює з фахівцями в більшості дрібних і великих населених пунктів Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка). Тому наші клієнти з цієї області мають можливість сподіватися на прибуття майстра в день оформлення заявки. У такому випадку великою перевагою є не тільки оперативність надання послуги, якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра, цілком ймовірно, перенесеться на наступний день, про що особисто Вас проінформують під час приймання замовлення.

Приймаємо заявки в приміських зонах Білої Церкви

Клієнти, що живуть у приміських зонах Білої Церкви (смт Терезине, с. Фурси, с. Вільна Тарасівка, с. Глибочка, с. Шкарівка, с. Блощинці, с. Піщана, с. Чмирівка, с. Пищики), можуть чекати появи майстра вже протягом 5 годин.

Якщо Вам потрібна професійна заміна несправного компресора холодильника і доцільна вартість послуги, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми обіцяємо, що рівень нашого сервісу Вам неодмінно сподобається!