Ремонт кавомашини у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кавомашини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кавомашин

Назва послуги Середня вартість

Ремонт / Заміна помпи кавомашини

Цінові пропозиції по ремонту кавомашин від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кавомашин у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кавомашин у Вінниці

Відгуки по ремонту кавомашин у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Моделі кавоварок і кавомашин, які подаються сучасними виробниками, характеризуються високим експлуатаційним ресурсом, надійністю та багатофункціональністю, проте через певні обставини вони час від часу дають збій.

До найбільш відомих причин виходу кавомашин із ладу слід зарахувати:

 • повторювані скачки напруги в електромережі та дуже часте ввімкнення обладнання;
 • неприродне зношення частин після тривалої експлуатації кавомашини чи кавоварки;
 • застосування окропу поганої якості, що обов'язково призведе до утворення на нагрівальних елементах кавомашини сольових відкладень, накипу чи нальоту;
 • відсутність якісної чистки від накипу її елементів і регулярної профілактики агрегату.

Коли потрібно провести терміновий ремонт кавомашин?

Серед скарг, що надходять від замовників, найчастіше трапляються такі види несправності:

 • на дисплеї висвічується код помилки;
 • агрегат не меле зерен кави;
 • не збивається молоко капучинатором;
 • готовий кавовий напій зовсім не тече чи витікає не повністю;
 • не відбувається нагріву води;
 • з-під фільтра ріжка підтікає вода;
 • машина взагалі не реагує на натискання кнопки;
 • не працює датчик рівня води;
 • сильний шум під час запуску;
 • кавомашина чи кавоварка не вмикається.

У кожному з перерахованих випадків ремонт може бути здійснений тільки досвідченим, кваліфікованим і сертифікованим техніком.

Чому ремонт кавомашин своїми руками ризикований?

Сучасні марки кавомашин - досить складне обладнання, в пристрої якого людям без досвіду розібратися досить складно.

Власноручні дії повернути домашню кавоварку в робочий стан, якщо пощастить, завершаться без користі, не враховуючи витраченого часу, в гіршому випадку - ще сильніше загострять проблему, а це спричинить неминучість витратного й масштабного ремонту.

Також небезпечно сподіватися на незнайомого техніка. По-перше, Вам не видадуть практично ніяких гарантій, по-друге, існує чималий ризик зіткнутися з грубістю й байдужістю, а по-третє, ремонт може серйозно затягнутися.

Заявка в сервіс Мастер911 гарантує швидкий прихід професійного майстра, який швидко та якісно здійснить ремонт професійних кавомашин у Вінниці, надасть гарантії на послуги й нові запчастини.

Ремонт і чистка кавомашин у Вінниці у Master911

Техніки сервісу Master911 надають весь набір сервісних послуг із профілактики, обслуговування й ремонту кавоварок будь-якої складності конструкції з виїздом додому до клієнта чи в офіс.

Заявки на виклик приймаються в цілодобовому режимі, щодня, без свят і вихідних. Під час оформлення замовлення ми завжди уточнюємо в клієнта модель, а також марку та вид несправності апаратури. На підставі отриманих пояснень, ми зможемо назвати ціну послуги та запропонувати Вам первинну консультацію.

Якщо названа клієнтом проблема виразно вказує на характер несправності, то говоримо про типову послугу, ціна якої може бути озвучена відповідно до записаної в прайс-листі. Однак, якщо за описом характеру збою зі слів замовника, не можна точно визначити, який саме ремонт потрібно, то точну вартість ремонту та сервісного обслуговування кавоварки у Вінниці фахівець назве після огляду, діагностики та визначення характеру наступних завдань. Вона не повинна відрізнятися від тієї, яка вже прописана в нашому прайсі та визначена в договорі.

Якщо ремонт виявиться складнішим, наприклад проблема з блоком управління, тоді майстер може порекомендувати забрати кавоварку в сервісну майстерню.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Усі наші виконавці відповідальні за якість виконаних послуг і дають гарантію, в тому числі й на деталі, встановлені в ході ремонтних робіт.

Виконуємо роботи за договором, тому, замовляючи послуги в Master911, Ви зможете бути цілком впевнені, що технік виконає ремонт на вищому рівні.

Здійснити платіж за ремонт кавоварок і кавомашин у Вінниці зможете безготівковим переказом або готівкою.

Ми працюємо виключно з надійними техніками, які закінчили навчання, склали іспит на високий бал (таких усього п'ятнадцять відсотків з усіх кандидатів) і пройшли перевірку документів. Якщо Вам довелося зіткнутися з допущеною техніком помилкою або з його зневажливим поводженням, відразу повідомте про таку ситуацію в сервісну службу підтримки клієнтів. Ми, безумовно, розберемося в конфліктній ситуації та зможемо її швидко вирішити.

Після ремонту клієнт має акт виконання робіт.

Скільки коштує професійний ремонт кавомашин у Вінниці?

Ціни на ремонт кавомашин і кавоварок вказано, не враховуючи загальної вартості у Вінниці запчастин, які можуть бути замінені в процесі ремонту, та автотранспортні витрати.

Ми завжди прагнемо до того, щоб для наших замовників співпраця з Master911 стала комфортною в усіх нюансах. Для цього ми в будь-який момент готові консультувати своїх клієнтів у додатку чи телефоном і заздалегідь повідомляти щодо вартості майбутнього ремонту. Оголошена спершу вартість не змінюється.

Сума до оплати цілого переліку типових послуг, що надаються майстрами Master911, відзначена в нашому прейскуранті. Це свідчить про прозорість ціноутворення.

Майстри з ремонту кавомашин здійснять роботу у Вінниці і в Вінницькій області

Робота ведеться у Вінниці

Приблизно протягом 3 годин після оформлення замовлення виконавці терміново виїжджають до замовників, які мешкають на території міста Вінниця.

Співпрацюємо з замовниками по Вінницькій області

Сервіс побутового ремонту Master911 налічує майстрів майже в усіх селищах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Завдяки цьому навіть клієнти з передмість зможуть розраховувати на прихід фахівця в той же день, у який вони оформили замовлення. Окрім комфорту, доступний сервіс дозволяє знизити автотранспортні витрати.

Ми працюємо в передмісті Вінниці

На 1-2 години більше доведеться чекати майстра тим клієнтам, що живуть у передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне).