Ремонт телевізора у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту телевізорів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика телевізора

Заміна матриці телевізора

Заміна підсвітки телевізора

Ремонт блоку живлення телевізора

Ремонт материнської плати телевізора

Цінові пропозиції по ремонту телевізорів від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт телевізорів у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту телевізорів у Вінниці

Відгуки по ремонту телевізорів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Серед причин несправностей РК-телевізорів нерідко фігурують: неправильно виконане налаштування, надмірне навантаження, хитка фіксація настінного кріплення, зіпсований пульт дистанційного керування та інше. У таких випадках майстру зазвичай вдається повернути їх у працездатний стан дуже швидко після виконання діагностичних робіт.

Терміновий ремонт РК-телевізорів у вас вдома у Вінниці потрібен в такому випадку, якщо причиною поломки виявляється відмова в роботі внутрішніх вузлів, деталей і блоків: конденсатор, блок живлення, резистор, одна з мікросхем тощо. Найчастіше фахівці мають справу з викликом з приводу пошкодження будь-якого з роз'ємів, які використовуються для штекерів, силових кабелів, USB і HDMI пристроїв або антенних гнізд. Таке відбувається в результаті недбалої їх експлуатації та практично щоразу може зажадати їх заміни.

Досить рідко приводом звернення до майстерні стає пошкодження динаміків. У подібних випадках фахівець виконає тестування аудіо можливостей апаратури та відновить якість звуку.

Складним і досить дорогим вважається ремонт LED телевізорів з екранами на світлодіодах у Вінниці, викликаний поломкою матриці (екрану). У такому випадку вашу техніку потрібно привезти в сервісну майстерню. Якщо реставрація матриці практично неможлива, майстер, як правило, пропонує заміну на фірмовий оригінал або надійний аналог вельми високої якості.

Сервіс Master911 пропонує ремонт РК ТВ у Вінниці від усіх знаменитих фірм: Philips (Філіпс), Pioneer (Піонер), Toshiba (Тошиба), Daewoo (Дейво), Hyundai (Хюндай), Sharp (Шарп), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Funai (Фунай), Sony (Соні).

Спеціаліст сервісу Master911

Перед тим, як вийти на роботу абсолютно всі наші майстри з діагностики, технічного обслуговування, ремонту РК ТВ повинні пройти практичну та теоретичну підготовку та скласти іспит. Тільки 15% із загального числа кандидатів показують успішний результат - 4,5 бали. Такі майстри й допускаються до виконання заявок наших замовників.

В ході ремонту наші професіонали не вживають нецензурну лексику, завжди коректні, не курять, а крім того, прибирають робочу зону після ремонту. Техніки сервісу Master911 приходять з особистим набором інструментів, а при необхідності відвозять апаратуру в сервісну майстерню.

Ремонт телевізорів ЛЕД зі світлодіодним екраном у Вінниці. Яким чином формується розцінка?

Головне правило роботи сервісу Master911 - це прозоре, зрозуміле кожному та попередньо відоме формування цін на сервіс. Таким чином, вартість усіх звичайних послуг позначена в прайс-листі, де не передбачені розцінки на запчастини й автотранспортні витрати.

У процесі оформлення замовлення ми ставимо уточнювальні питання. Потім, на основі отриманих відомостей, ми можемо зорієнтувати та назвати приблизну вартість послуги. У тому випадку, коли питання полягає в стандартній поломці, буде названа чітка вартість майбутнього ремонту. Трапляється так, що "симптоми" поломки досить загальні, і тому без попередньої діагностики визначити чітку причину несправності РК-телевізорів практично неможливо. У таких ситуаціях розцінка буде названа майстром вдома у клієнта, і вона відповідатиме тій, що наведена в нашому прайс-листі.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Відповідаємо за рівень якості послуг. При виявленні будь-яких недоробок, помилок або дефектів в ході ремонтних робіт, звертайтеся до нас, і ми обов'язково допоможемо розв'язати проблему.
 • Терміновий виїзд за вказаною в замовленні адресою.
 • Кваліфікований ремонт і сервіс LED телевізорів зі світлодіодним екраном і LCD телевізорів у Вінниці. Наші фахівці впродовж багатьох років працюють з моделями різних брендів, завдяки чому їх досвіду, практичним навичкам і професіоналізму можна повністю довіряти.

І, до того ж

 • Приймання заявок для ремонту, обслуговування телевізорів ведеться цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні.
 • Надійна страхівка. Телемайстер з обслуговування, ремонту телевізорів у Вінниці попередньо проходить перевірку персональних даних. Тому, якщо Ви зіткнулися з недоброзичливим або грубим ставленням, звертайтеся в нашу службу, і ми допоможемо у розв'язанні інциденту.
 • Працюємо згідно з договором. Після виконання необхідних сервісних послуг наш клієнт має на руках акт про виконання робіт.
 • Екстрений прихід фахівця (приблизно через три години після виклику).
 • Заздалегідь відома вартість. При складанні договору позначається ціна запланованих послуг, яка точно відповідає вказаній у прайс-листі, і вона залишиться обов'язковою до завершення ремонтних робіт.
 • Гарантія. Майстри сервісу Master911 щоразу видають гарантії на всі послуги.
 • Справедлива, доступна та прозора розцінка. Вартість кожної послуги стабільно відповідає кваліфікації, навичкам та досвіду фахівця.
 • Комфортна система оплати. Вирішивши викликати майстра з ремонту та обслуговування телевізора у Вінниці, ви завжди зможете сподіватися на можливість оплати за послуги безготівковим перерахуванням або готівкою.
 • Підтримка чистоти на робочому місці. Після ремонту професіонали нашого сервісу обов'язково виконають прибирання на робочому місці.

Приймаємо замовлення на ремонт рідкокристалічних телевізорів у Вінниці і на виїзді по Вінницькій області

Якщо вас зацікавив екстрений ремонт РК-телевізорів вдома у Вінниці, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Працюємо по Вінницькій області

Master911 має своїх виконавців практично у всіх великих і дрібних населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). У зв'язку з цим, якщо потрібен ремонт РК телевізорів, то ціна послуг у Вінниці вийде набагато нижчою, це обумовлюється економією на транспорті. І додатково ви можете не сумніватися в тому, що виконавець з'явиться в день оформлення замовлення.

Ми працюємо в приміській зоні Вінниці

Прихід техніка в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), який виконає ремонтні роботи телевізорів вдома у Вінниці, може відняти близько 5 годин.

Виконуємо ремонтні роботи по території міста Вінниця

Якщо ви проживаєте в самому місті, значить, очікуйте на швидкий виїзд майстра - в середньому протягом 3-х годин з моменту оформлення заявки.