globe ru

Ремонт електричної плити у Вінниці

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Вінниці

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Всі види ремонтів варильних панелей, духовок, склокерамічних плит або кухонних електроплит за ступенем відновлення робочого ресурсу можна умовно розділити на 3 типи: складний, середнього рівня складності та простий.

 • Дрібний ремонт електричної плити у Вінниці передбачає проведення діагностики обладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, заміну несправних не ключових елементів: ручки управління, мережевого кабелю, зламаної вилки й т.д.
 • Складний (капітальний) ремонт передбачає заміну головних конструктивних елементів склокерамічних плит, варильних панелей, кухонних електроплит або духових шаф, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення сенсорних елементів, електронних плат, блоків управління, таймерів і так далі.
 • Роботи середньої складності вимагають від майстра практичного досвіду, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. У ході ремонту технік замінює, реставрує або налагоджує вибулі з ладу деталі, прилади, окремі вузли.

Сервіс побутових послуг Master911 оформить замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту склокерамічних плит, духовок, електроплит або вбудовуваних варильних поверхонь у Вінниці фактично від усіх відомих фірм-виробників: Міле (Miele), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Аміка (Amica), Піраміда (Pyramida), Електролюкс (Electrolux), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Електра, Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Смег (Smeg), Індесіт (Indesit), Дружківка, Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Гефест (Gefest), Грета (Greta).

Яким чином вираховується ціна?

Виконати професійний ремонт доцільніше, ніж замінити на нове обладнання. Всі виконавці нашого сервісу співпрацюють за затвердженим цінником, що цілком відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю на надані послуги. У нашому сервісі адекватна, розумна, прозора й чесна цінова політика.

Однак бувають випадки, коли без візуального огляду досить складно точно визначити, який саме ремонт індукційних плит, духовок, електричних плит або вбудовуваних варильних панелей у Вінниці необхідний. У цих ситуаціях ми назвемо лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Вінниці, а остаточний розрахунковий кошторис буде озвучено майстром вже на місці. Ми забезпечуємо гарантію, що ціна відновлення варильних поверхонь, склокерамічних плит, кухонних електроплит або духовок у Вінниці буде точно відповідати затвердженому прайсу.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Середньоринкові ціни. Ціна ремонту електроплит у Вінниці буде фіксованою, середньоринковою, конкурентоспроможною і відповідатиме досвіду, компетентності та знанням техніка.
 • Економія Ваших грошей. Оскільки наші майстри знаходяться поблизу, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Оперативний виїзд професійного фахівця.
 • Зручний порядок оплати. Оплата виконується як готівкою, так і безготівковими переказами.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
 • Фіксована розцінка. Вартість будь-якої необхідної послуги неухильно відповідає затвердженим тарифам. Ще до появи фахівця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо у вартості, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, ремонт варильної панелі, духовки, склокерамічної плити або електроплити у Вінниці.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після ремонту наші майстри обов'язково прибирають своє робоче місце.

Особливості діяльності сервісу Master911

 • Гарантійний термін. Усі надані послуги та встановлені в процесі ремонту запчастини підлягають гарантійними зобов'язаннями.
 • Договір. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з грамотними, досвідченими та кваліфікованими виконавцями. Перед початком співпраці кандидат проходить співбесіду, складає іспит, подає документи, які підтверджують його особу та тестується за певними вимогами.
 • Великий спектр сервісних послуг в одному місці. Сервісна служба була створена для заявки на послугу перевіреного, кваліфікованого, компетентного електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, також є можливість замовити вивіз сміття, хімчистку дивана, складання меблів і т.д.

Яким чином можна подати заявку на виклик майстра?

 1. Як оформити замовлення. Виконати це можна за допомогою запропонованої форми на сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Треба дати відповідь на ряд необхідних питань: виробник, причина виклику техніка, тип, вік, модель електроплити.
 3. Надання основної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того моменту, як прибуде виконавець, ми можемо надати попередню підтримку й консультацію, до того ж зорієнтуємо у приблизній ціні подальшої сервісної послуги.
 4. Прихід фахівця додому. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш майстер приїжджає на Вашу адресу.

Замовлення на виклик майстра з ремонту склокерамічних плит, духових шаф, варильних поверхонь або кухонних електроплит у Вінниці і по всій території Вінницької області

Виїзд техніка по м. Вінниця

Якщо вам потрібен професійний сервіс духових шаф, електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Вінниці, в тому числі й індукційних панелей, і ви проживаєте в межах міста, тоді через 3 години після подачі заяви, кваліфікований технік, що володіє необхідними навичками, технічними знаннями й великим досвідом, приїжджає за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Вінниці

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 4-6 годин

Виїзд в населені пункти по Вінницькій області

Практично в кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх фахівців, які в більшості випадків приходять до Вас у день оформлення замовлення. У певних ситуаціях, в розпал сезону з інтенсивною завантаженістю прихід фахівця може бути перенесений на один день. Замовлення робіт по дому в сервісі домашнього ремонту Master911 дозволяє значно заощадити час і автотранспортні витрати.