Ремонт електричної плити у Вінниці

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Вінниці

Відгуки по ремонту електричних плит у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів варильних панелей, духовок, склокерамічних плит або кухонних електроплит за ступенем відновлення робочого ресурсу можна умовно розділити на 3 типи: складний, середнього рівня складності та простий.

 • Дрібний ремонт електричної плити у Вінниці передбачає проведення діагностики обладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, заміну несправних не ключових елементів: ручки управління, мережевого кабелю, зламаної вилки й т.д.
 • Складний (капітальний) ремонт передбачає заміну головних конструктивних елементів склокерамічних плит, варильних панелей, кухонних електроплит або духових шаф, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення сенсорних елементів, електронних плат, блоків управління, таймерів і так далі.
 • Роботи середньої складності вимагають від майстра практичного досвіду, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. У ході ремонту технік замінює, реставрує або налагоджує вибулі з ладу деталі, прилади, окремі вузли.

Сервіс побутових послуг Master911 оформить замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту склокерамічних плит, духовок, електроплит або вбудовуваних варильних поверхонь у Вінниці фактично від усіх відомих фірм-виробників: Міле (Miele), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Аміка (Amica), Піраміда (Pyramida), Електролюкс (Electrolux), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Електра, Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Смег (Smeg), Індесіт (Indesit), Дружківка, Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Гефест (Gefest), Грета (Greta).

Яким чином вираховується ціна?

Виконати професійний ремонт доцільніше, ніж замінити на нове обладнання. Всі виконавці нашого сервісу співпрацюють за затвердженим цінником, що цілком відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю на надані послуги. У нашому сервісі адекватна, розумна, прозора й чесна цінова політика.

Однак бувають випадки, коли без візуального огляду досить складно точно визначити, який саме ремонт індукційних плит, духовок, електричних плит або вбудовуваних варильних панелей у Вінниці необхідний. У цих ситуаціях ми назвемо лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Вінниці, а остаточний розрахунковий кошторис буде озвучено майстром вже на місці. Ми забезпечуємо гарантію, що ціна відновлення варильних поверхонь, склокерамічних плит, кухонних електроплит або духовок у Вінниці буде точно відповідати затвердженому прайсу.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Середньоринкові ціни. Ціна ремонту електроплит у Вінниці буде фіксованою, середньоринковою, конкурентоспроможною і відповідатиме досвіду, компетентності та знанням техніка.
 • Економія Ваших грошей. Оскільки наші майстри знаходяться поблизу, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Оперативний виїзд професійного фахівця.
 • Зручний порядок оплати. Оплата виконується як готівкою, так і безготівковими переказами.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
 • Фіксована розцінка. Вартість будь-якої необхідної послуги неухильно відповідає затвердженим тарифам. Ще до появи фахівця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо у вартості, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, ремонт варильної панелі, духовки, склокерамічної плити або електроплити у Вінниці.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після ремонту наші майстри обов'язково прибирають своє робоче місце.

Особливості діяльності сервісу Master911

 • Гарантійний термін. Усі надані послуги та встановлені в процесі ремонту запчастини підлягають гарантійними зобов'язаннями.
 • Договір. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з грамотними, досвідченими та кваліфікованими виконавцями. Перед початком співпраці кандидат проходить співбесіду, складає іспит, подає документи, які підтверджують його особу та тестується за певними вимогами.
 • Великий спектр сервісних послуг в одному місці. Сервісна служба була створена для заявки на послугу перевіреного, кваліфікованого, компетентного електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, також є можливість замовити вивіз сміття, хімчистку дивана, складання меблів і т.д.

Яким чином можна подати заявку на виклик майстра?

 1. Як оформити замовлення. Виконати це можна за допомогою запропонованої форми на сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Треба дати відповідь на ряд необхідних питань: виробник, причина виклику техніка, тип, вік, модель електроплити.
 3. Надання основної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того моменту, як прибуде виконавець, ми можемо надати попередню підтримку й консультацію, до того ж зорієнтуємо у приблизній ціні подальшої сервісної послуги.
 4. Прихід фахівця додому. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш майстер приїжджає на Вашу адресу.

Замовлення на виклик майстра з ремонту склокерамічних плит, духових шаф, варильних поверхонь або кухонних електроплит у Вінниці і по всій території Вінницької області

Виїзд техніка по м. Вінниця

Якщо вам потрібен професійний сервіс духових шаф, електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Вінниці, в тому числі й індукційних панелей, і ви проживаєте в межах міста, тоді через 3 години після подачі заяви, кваліфікований технік, що володіє необхідними навичками, технічними знаннями й великим досвідом, приїжджає за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Вінниці

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 4-6 годин

Виїзд в населені пункти по Вінницькій області

Практично в кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх фахівців, які в більшості випадків приходять до Вас у день оформлення замовлення. У певних ситуаціях, в розпал сезону з інтенсивною завантаженістю прихід фахівця може бути перенесений на один день. Замовлення робіт по дому в сервісі домашнього ремонту Master911 дозволяє значно заощадити час і автотранспортні витрати.