Ремонт морозильної камери у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Вінниці

Відгуки по ремонту морозильних камер у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли холодильна камера відмовляється нормально працювати, у цих обставинах виявляються труднощі, які ускладнюють побут власникові поломаного агрегату. Сервіс побутових послуг з ремонту морозильних камер у Вінниці Master911 надає можливість вирішити проблеми в досить стислі терміни. За фактом подання заявки підбирається незайнятий, відповідний, потрібного профілю технік з досить великим досвідом роботи. По приїзду фахівець робить діагностичні роботи, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім приступає до її ремонту. Замовнику потрібно буде тільки прийняти роботу, розписатися в акті про виконання робіт і користуватися справною побутовою технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Кваліфікація. Master911 - сервіс послуг надійних, професійних, відповідальних, перевірених майстрів. При прийманні на роботу новий майстер з ремонту морозильних камер у Вінниці повинен пройти тестування, виявляються особисті якості, і, до того ж, перевіряється автентичність паспорта.
  • Висока швидкість виконання заявки. Після факту оформлення та обробки онлайн-заявки на установку, налаштування, ремонт ми негайно ж зв'язуємося з клієнтом. Також заявку можна залишити, зробивши дзвінок за телефоном гарячої лінії.
  • Виконання гарантійних умов. Величезний досвід техніків та наше прагнення неодмінно задовольняти потреби кожного замовника, дозволяють видавати гарантійний сертифікат на всю виконувану роботу, в окремих варіантах вона досягає року.
  • Приймання заявок на всі види домашніх послуг. Великий реєстр виконуваних домашніх послуг: ремонт, налагодження, установка пралок, газових колонок, різних котлів та холодильників, а також надаємо сервісні послуги сантехніка, доставки товарів, вивезення сміття, складання меблів та інші.

Ми лагодимо морозильні агрегати всіх виробників, марок, моделей

Камера для заморозки - це агрегат, всередині якого стабільно повинна підтримуватися досить низька температура. Якщо виникли якісь труднощі (підтікає, видає шум, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильному агрегату потрібно діагностика й можливе налагодження камери заморозки у Вінниці.

Реєстр відомих торгових брендів морозильних камер, з якими ми працюємо: Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), Стінол (Stinol), Дніпро), Сіменс (Siemens), Голд (Gold), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Технохолод, Беко (Beko), Лібхерр (Liebherr), Снайге (Snaige), Атлант (Atlant), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool).

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 займаються не тільки лагодження морозилки Індезіт або іншої марки, але й можуть надати сервісні послуги, які пов'язані із встановленням, діагностикою, чищенням, запуском та техобслуговуванням холодильників.

Дуже поширені проблеми з морозильними камерами

Пошкодження терморегулятора холодильних агрегатів

Всі модифікації морозилок оснащені регуляторами температури, які здійснюють вимкнення й запуск двигуна компресора. Несправність термостата може призвести до неправильної роботи двигуна-компресора: занадто сильно морозить, морозить не зупиняючись, зовсім не включається, не морозить зовсім або охолоджує дуже слабо. Беручи до уваги те, що пошкоджені термостати не піддаються ремонту, для усунення несправності рекомендується його поміняти.

Пошкодження модуля управління

Якщо виходить з ладу електронний блок управління, то мотор холодильного агрегату взагалі не запускається. В окремих випадках виходить перепрограмувати його, але найчастіше буває й так, що єдиним методом ремонту є заміна.

Пошкодження мотора-компресора

Якщо холодильник різко відключився - це чи не найбільш серйозна несправність. Найголовніші причини: неправильна експлуатація техніки й підвищене зношення деталей, вузлів, елементів, комплектуючих. Інші чинники: багато власників морозильних камер регулярно перевантажують їх, а крім того, техніка безперервно функціонує. Щоб виправити холодильне обладнання, потрібно поміняти мотор-компресор.

Заміна гумового профілю морозильного агрегату

Ця неприємність з'являється у морозильних камерах, які використовуються в барах, ресторанах, магазинах або кафе, де дверцята здійснюють чимале число циклів на закриття і відкриття, і в зв'язку з цим, гумові ущільнювачі швидко зношуються. З таких причин ущільнювач на двері тріскається, руйнується, дверцята не щільно прилягають по контуру, холодильний агрегат не герметичний. В камеру проникає тепле повітря, температурний режим не відповідає встановленому, продукти погано охолоджуються, захист від перепадів діє не ефективно, а двигун-компресор функціонує даремно, отже, відбувається передчасне зношення блоків, деталей, вузлів, пристроїв.

Витік фреону (холодагента)

Фреон - це речовина, яка необхідна для зниження температури в холодильнику. Якщо лід спробувати відколоти зі стінок морозильної камери або потроху сколупнути чимось гострим, то може статися розгерметизація системи трубок, по яких циркулює фреон та його витік тягне за собою передчасне зношення компресора, однак уповільнює процес охолодження. При даній неполадці слід вимкнути морозилку, витягнути продукти, дочекатися приїзду майстра.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним управлінням оснащуються не терморегуляторами, а температурними та повітряними регуляторами. Наприклад, лагодження морозилки Liebherr з такою несправністю буде полягати в перевстановленні несправного датчика.

Крім основних несправностей морозильної техніки, часто виникають інші неприємності, наприклад, скупчення води, запах горілого пластику, нагрів корпусу, збій індикаторів, поява "шуби" всередині камери і т.д.

Виїжджаємо на заявки в усі райони Вінниці та області

Після уточнення прийнятих відомостей підбирається незайнятий виконавець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери відразу ж береться за виконання замовлення. Часом діагностика, ремонт, наладка, установка може початися через 2-3 години після оформлення заявки. Сервіс Master911 здійснює оперативне, гарантійне і якісне виконання широкого спектра робіт у Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне) та в інших великих та малих населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин).