globe ru

Ремонт газової плити у Вінниці

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Вінниця та передмісті з виїздом по Вінницькій області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Вінниці

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Газова плита - вибір номер один для професійних кухарів і домогосподарок. Це ключ до комфортного приготування страв, тому вихід з ладу головного кухонного приладу засмучує та приносить ряд незручностей. Якщо підключення пристрою або робота побутової техніки викликають сумніви, звертайтеся в сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Вінниці. Досвідчені професіонали усунуть несправності газових плит і відновлять комфорт на вашій кухні.

Ремонт газової плити

Незважаючи на наявність функцій безпеки, неправильно встановлені газові плити можуть пропускати отруйні, легкозаймисті або вибухонебезпечні пари. Уникнути збоїв, викликаних активною експлуатацією та недостатнім доглядом дозволяє регулярний огляд або ремонт газової плити у Вінниці фахівцем з техобслуговування.

Спроба самостійно усунути несправність - неприпустиме рішення, коли мова заходить про газові плити. Виявивши неполадку або витікання газу, прилад відключають від джерела постачання й викликають фахівця. Професійний майстер з ремонту газових плит у Вінниці має необхідні інструменти й допуски для усунення неполадок.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс з ремонту газових плит - це «швидка допомога» й місце зустрічі замовників із професіоналами. Основне завдання сервісу - оперативне виявлення проблем та надання продуманих рішень. Тому досвідчені технічні фахівці протягом двох - трьох годин виїжджають за адресою, вказаною клієнтом.

Надання «першої допомоги» вдома починається з візуального огляду. У складніших ситуаціях проводиться комплексна діагностика з використанням професійної апаратури. Після виявлення причин та усунення неполадок досвідчені майстри виконують підключення газової плити. У відновлювальних роботах застосовуються тільки оригінальні деталі та витратні матеріали від конкретного виробника. Це гарантує безпеку й бездоганну якість ремонту кухонного приладу №1.

Чому обирають нас

Master911 - цілодобовий ремонтний сервіс. Налагоджені технології дозволяють нам швидко, безпечно та якісно виконувати широкий діапазон побутових послуг: від технічного обслуговування й діагностики до різнопланових відновлювальних робіт. Як все відбувається:

 • після дзвінка замовник залишає заявку із зазначенням виявлених несправностей;
 • протягом декількох годин кваліфікований майстер з необхідними допусками виїжджає на виклик до клієнта;
 • для прискорення та якісного виконання ремонту фахівець використовує професійну апаратуру, брендові витратні матеріали та запчастини.

Такий підхід відкидає необхідність у дорогому транспортуванні побутового приладу в майстерню і його зворотної доставки додому. Це дозволяє створити максимальний комфорт для клієнтів, заощадити час і кошти. Ремонт завершується видачею в руки замовника акту й гарантій до кожного виду виконаних робіт.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Газові плити спрощують процес готування, але вони стають небезпечні, коли ламаються деталі або виникає витік газу. Сервіс Master911 співпрацює тільки з досвідченими і кваліфікованими фахівцями, які повернуть безпеку в ваш будинок. Майстри, які мають спеціальні інструменти й допуски, виконують ремонти будь-якої складності. Навички в обслуговуванні духовок і плит дозволяють газовим технікам відновлювати побутові прилади будь-яких моделей і торгових марок, включаючи: Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Міле (Miele), Дружківка, Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Смег (Smeg), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Електра, Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Ардо (Ardo), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Норд (Nord), Аміка (Amica), Горенье (Gorenje), Грета (Greta).

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс побутових послуг Master911 - це налагоджений робочий процес, персоналізований підхід, бездоганна якість та адекватна вартість ремонту газової плити у Вінниці, формування якої враховує:

 • ступінь несправності приладу;
 • обсяг майбутніх робіт;
 • витрати на матеріали та запчастини.

В результаті ціни ремонту газових плит у Вінниці тішать клієнтів сервісу гнучкістю й найкращим співвідношенням з якістю виконаних робіт.

Поширені несправності газових плит

Нестабільне функціонування кухонного приладу виникає з різних причин. Неправильне використання, природне зношення, відсутність планових оглядів і профілактики, як правило, обертаються:

 • відсутністю електропідпалу;
 • проблемами з пальниками, які можуть коптити, мимовільно загорятися або не нагрівається;
 • нестабільним та асиметричним газовим полум'ям;
 • труднощами в поверненні ручок регуляторів;
 • збоями в нагріванні духовки;
 • брудними фільтрами;
 • порушеннями температурних режимів;
 • сторонніми звуками й шумами;
 • можливістю витоку газу.

Незалежно від причин, несправності газових плит завжди загрожують безпеці й вимагають звернення до професіоналів.

Виїжджаємо в усі райони Вінниці й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 - це якісна профілактика, яка виконується вдома у замовника досвідченими майстрами, оперативний комплексний ремонт газових плит у Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне) та інших містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин).

Нам відомо, що навіть короткочасна відсутність побутового приладу доставляє господаркам незручності й дискомфорт, а будь-яка неполадка - загроза безпеці. Тому послуга виклику фахівця додому доступна кожен день в будь-який час доби. Завжди корисно запросити експерта, який огляне пристрій та запропонує продуманий варіант дій.

Сервіс побутових послуг Master911 оперативно реагує на заявки замовників. Спеціаліст з навичками технічного обслуговування газових духовок і плит виїжджає за вказаною адресою протягом двох-трьох годин. Для відновлення безперебійної роботи незамінної помічниці на вашій кухні майстер застосовує фірмові витратні матеріали та деталі конкретної торгової марки. Залишайте прямо зараз заявку на ремонт газової плити у Вінниці й отримуйте «швидку» професійну допомогу.