Ремонт газової плити у Вінниці

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Вінниця та передмісті з виїздом по Вінницькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Вінниці

Відгуки по ремонту газових плит у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита - вибір номер один для професійних кухарів і домогосподарок. Це ключ до комфортного приготування страв, тому вихід з ладу головного кухонного приладу засмучує та приносить ряд незручностей. Якщо підключення пристрою або робота побутової техніки викликають сумніви, звертайтеся в сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Вінниці. Досвідчені професіонали усунуть несправності газових плит і відновлять комфорт на вашій кухні.

Ремонт газової плити

Незважаючи на наявність функцій безпеки, неправильно встановлені газові плити можуть пропускати отруйні, легкозаймисті або вибухонебезпечні пари. Уникнути збоїв, викликаних активною експлуатацією та недостатнім доглядом дозволяє регулярний огляд або ремонт газової плити у Вінниці фахівцем з техобслуговування.

Спроба самостійно усунути несправність - неприпустиме рішення, коли мова заходить про газові плити. Виявивши неполадку або витікання газу, прилад відключають від джерела постачання й викликають фахівця. Професійний майстер з ремонту газових плит у Вінниці має необхідні інструменти й допуски для усунення неполадок.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс з ремонту газових плит - це «швидка допомога» й місце зустрічі замовників із професіоналами. Основне завдання сервісу - оперативне виявлення проблем та надання продуманих рішень. Тому досвідчені технічні фахівці протягом двох - трьох годин виїжджають за адресою, вказаною клієнтом.

Надання «першої допомоги» вдома починається з візуального огляду. У складніших ситуаціях проводиться комплексна діагностика з використанням професійної апаратури. Після виявлення причин та усунення неполадок досвідчені майстри виконують підключення газової плити. У відновлювальних роботах застосовуються тільки оригінальні деталі та витратні матеріали від конкретного виробника. Це гарантує безпеку й бездоганну якість ремонту кухонного приладу №1.

Чому обирають нас

Master911 - цілодобовий ремонтний сервіс. Налагоджені технології дозволяють нам швидко, безпечно та якісно виконувати широкий діапазон побутових послуг: від технічного обслуговування й діагностики до різнопланових відновлювальних робіт. Як все відбувається:

 • після дзвінка замовник залишає заявку із зазначенням виявлених несправностей;
 • протягом декількох годин кваліфікований майстер з необхідними допусками виїжджає на виклик до клієнта;
 • для прискорення та якісного виконання ремонту фахівець використовує професійну апаратуру, брендові витратні матеріали та запчастини.

Такий підхід відкидає необхідність у дорогому транспортуванні побутового приладу в майстерню і його зворотної доставки додому. Це дозволяє створити максимальний комфорт для клієнтів, заощадити час і кошти. Ремонт завершується видачею в руки замовника акту й гарантій до кожного виду виконаних робіт.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Газові плити спрощують процес готування, але вони стають небезпечні, коли ламаються деталі або виникає витік газу. Сервіс Master911 співпрацює тільки з досвідченими і кваліфікованими фахівцями, які повернуть безпеку в ваш будинок. Майстри, які мають спеціальні інструменти й допуски, виконують ремонти будь-якої складності. Навички в обслуговуванні духовок і плит дозволяють газовим технікам відновлювати побутові прилади будь-яких моделей і торгових марок, включаючи: Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Міле (Miele), Дружківка, Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Смег (Smeg), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Електра, Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Ардо (Ardo), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Норд (Nord), Аміка (Amica), Горенье (Gorenje), Грета (Greta).

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс побутових послуг Master911 - це налагоджений робочий процес, персоналізований підхід, бездоганна якість та адекватна вартість ремонту газової плити у Вінниці, формування якої враховує:

 • ступінь несправності приладу;
 • обсяг майбутніх робіт;
 • витрати на матеріали та запчастини.

В результаті ціни ремонту газових плит у Вінниці тішать клієнтів сервісу гнучкістю й найкращим співвідношенням з якістю виконаних робіт.

Поширені несправності газових плит

Нестабільне функціонування кухонного приладу виникає з різних причин. Неправильне використання, природне зношення, відсутність планових оглядів і профілактики, як правило, обертаються:

 • відсутністю електропідпалу;
 • проблемами з пальниками, які можуть коптити, мимовільно загорятися або не нагрівається;
 • нестабільним та асиметричним газовим полум'ям;
 • труднощами в поверненні ручок регуляторів;
 • збоями в нагріванні духовки;
 • брудними фільтрами;
 • порушеннями температурних режимів;
 • сторонніми звуками й шумами;
 • можливістю витоку газу.

Незалежно від причин, несправності газових плит завжди загрожують безпеці й вимагають звернення до професіоналів.

Виїжджаємо в усі райони Вінниці й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 - це якісна профілактика, яка виконується вдома у замовника досвідченими майстрами, оперативний комплексний ремонт газових плит у Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне) та інших містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин).

Нам відомо, що навіть короткочасна відсутність побутового приладу доставляє господаркам незручності й дискомфорт, а будь-яка неполадка - загроза безпеці. Тому послуга виклику фахівця додому доступна кожен день в будь-який час доби. Завжди корисно запросити експерта, який огляне пристрій та запропонує продуманий варіант дій.

Сервіс побутових послуг Master911 оперативно реагує на заявки замовників. Спеціаліст з навичками технічного обслуговування газових духовок і плит виїжджає за вказаною адресою протягом двох-трьох годин. Для відновлення безперебійної роботи незамінної помічниці на вашій кухні майстер застосовує фірмові витратні матеріали та деталі конкретної торгової марки. Залишайте прямо зараз заявку на ремонт газової плити у Вінниці й отримуйте «швидку» професійну допомогу.