globe ru

Заміна компрессора холодильника у Вінниці

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Будь-який вид компресора вважається найважливішим приладом холодильного та морозильного обладнання, що відповідає за систему охолодження. Досить часто єдине рішення в разі збою в роботі мотора-компресора - заміна, з огляду на те, що ремонт не завжди може гарантувати його безперебійну роботу в майбутньому. До причин збою мотора-компресора, потрібно віднести:

 • довготривалу роботу морозильника на високих оборотах, без відключень через активовану опцію суперзаморозки;
 • швидке збільшення напруги струму в мережі;
 • недостатньо герметично зачинені дверцята однієї з камер холодильних приладів.

Ознаки зламаного мотора-компресора:

 • під час роботи холодильника чутні абсолютно нехарактерні звуки (скрипи, тріск, клацання, деренчання);
 • промерзання продуктів в камері;
 • збільшення температурного режиму в основній камері;
 • утворення шуби з льоду на задніх стінках холодильника;
 • двигун працює, тільки охолодження не помічається;
 • безперервна робота електродвигуна.

Чи можливий власноручний ремонт компресора холодильного агрегату?

Багато власників побутових холодильників, стикаючись із пошкодженням мотора-компресора, прагнуть зробити виправлення своїми силами. Необхідно розуміти, що це досить непросто, адже для цієї мети знадобляться не лише навички та відповідні технічні знання, а й спеціальне обладнання, монтажні інструменти. До того ж, у результаті допущення помилок у ході роботи, є небезпека посилення проблеми, що стане причиною капітального ремонту аж до повного виведення холодильника з ладу.

Найкраще рішення в ситуації, якщо компресор не працює зовсім або функціонує зі збоями, - звернення за допомогою до перевіреного техніка з налагодження холодильного обладнання в сервісі Master911. Майстри нашого сервісу надають послуги з ремонту побутового обладнання по місту. Наш виконавець проведе діагностику й огляд, визначить справжню причину несправності та виконає потрібний ремонт або заміну компресора холодильника за адекватною ціною. Усе це уможливить виключення ризиків і допоможе заощадити на витратах, пов'язаних із транспортуванням габаритної техніки в сервіс і назад додому, і отримати гарантійні зобов'язання фахівця на проведений ремонт.

Master911 - професійний сервіс і надійна заміна компресора холодильника

При виявленні різноманітних несправностей у роботі домашнього холодильника звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця в режимі 24/7 в свята, вихідні та робочі дні. Наші майстри працюють із холодильниками різних моделей і марок: Rainford, Донбас, Atlant (Атлант), Whirlpool (Вірпул), Норд, Lg, Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост), Indesit (Індезіт), ARDO (Ардо), Beko (Беко), Snaige (Снайге), Samsung (Самсунг) тощо.

Під час оформлення замовлення ми незмінно ставимо кілька питань для уточнення щодо модифікації, року виготовлення морозильника, виробника, а також самої причини звернення (зокрема, ремонту, діагностики чи заміни мотора-компресора холодильника, ціни). Вартість необхідної сервісної послуги, на основі прийнятих відомостей, буде відома нашому замовнику ще до прибуття техніка, крім цього, буде надана ще й первісна консультація. Ціна всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, якщо ж у телефонному режимі не вийшло дізнатися справжньої причини виходу з ладу і виду необхідного ремонту, тоді остаточна розцінка буде повідомлена після приходу досвідченого майстра й діагностичних робіт. Ми Вас запевняємо в тому, що після діагностики заявлена фахівцем ціна буде тотожною зафіксованій у прейскуранті.

Зателефонувавши в маркетплейс Master911, Ви можете сподіватися на:

 • відмінну якість наданої послуги;
 • кваліфіковану, оперативну попередню консультацію та інформацію за орієнтовною загальною вартістю до приїзду майстра;
 • оперативний виїзд фахівця за вказаною адресою;
 • підходящий варіант відправки замовлення в режимі 24/7.

Фахівці нашого маркетплейса підтримують чистоту й порядок на своєму місці роботи, не курять і не вживають непристойної лексики.

Потрібний ремонт або заміна компресора холодильника?

Сервіс послуг Master911 може запропонувати лагодження холодильних агрегатів усіх марок із терміновим виїздом виконавця в великі міста й невеликі населені пункти Вінницької області.

Наші переваги:

 • Комфортна система оплати: готівковими коштами, безготівковим перерахунком або ж пластиковою карткою.
 • Допомога в вирішенні нюансів. Кожен технік Master911 при прийомі на роботу пройшов обов'язкову перевірку персональних даних. Так, якщо помітили несумлінне ставлення виконавця до своїх обов'язків або ж грубість у поведінці, повідомте про це нам - і ми виявимо сприяння в вирішенні цього конфлікту.
 • Особиста відповідальність за якість. За якість обслуговування майстри беруть на себе повну відповідальність. Саме тому, якщо раптом виявили будь-які недоробки в ремонті професіонала, телефонуйте в службу підтримки клієнтів, і ми гарантуємо, що все буде усунуто надзвичайно швидко.
 • Наявність договору. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або налагодженням холодильного обладнання, ми підписуємо договір із замовниками. У ньому фіксується вартість наданої послуги, що буде збігатися з наявною в прейскуранті.
 • Гарантія. Кожен фахівець сервісу Master911 надає гарантійні сертифікати на послуги, що надаються, і замінені вузли, блоки, деталі.
 • Дотримання чистоти на робочому ділянці. Неодмінне прибирання свого робочого місця є частиною будь-якої сервісної послуги.

Виконуємо ремонтні роботи у Вінниці з виїздом по Вінницькій області

Оформляємо заявки в м. Вінниця з виїздом за потрібною адресою

Якщо Ви перебуваєте в межах міста Вінниця, виїзд фахівця додому займе мінімум часу - в середньому три години після подачі замовлення

Співпрацюємо з замовниками по Вінницькій області

Маркетплейс Master911 співпрацює з техніками майже в кожному дрібному та великому населеному пункті Вінницької області (м. Калинівка, м. Липовець, м. Іллінці, м. Вінниця, м. Хмільник, м. Немирів, м. Ладижин, м. Гайсин, м. Могилів-Подільський, м. Бар, м. Гнівань, м. Жмеринка, смт Браїлів, с. Козятин). Завдяки цьому, наші замовники, які живуть у ній, можуть очікувати на приїзд майстра здебільшого в день подачі замовлення. У такій ситуації великим плюсом є не тільки швидкість надання послуги, якість, а й значна економія коштів на транспортних витратах.

Часом, унаслідок високої сезонної зайнятості, приїзд професіонала перенесуть на наступний день, про цей факт Вам буде повідомлено під час оформлення заявки.

Ми працюємо в передмісті Вінниці

Ті клієнти, хто проживає в передмістях Вінниці (смт Вороновиця, смт Стрижавка, с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, с. Зарванці, с. Щітки, с. Якушинці, с. Лука-Мелешківська, с. Агрономічне), можуть чекати появи техніка вже через чотири-п'ять годин.

У разі, якщо Вас зацікавила компетентна заміна мотора-компресора холодильника й адекватна вартість послуги, телефонуйте в сервіс Master911. Ми гарантуємо, що наш сервіс Вам неодмінно сподобається!