Ремонт газової колонки у Вінниці

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Вінниця та передмісті з виїздом по Вінницькій області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Вінниці

Відгуки по ремонту газових колонок у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Комфорт сучасних осель просто неможливо уявити без якісного технічного оснащення. Так, люди, які вирішили не залежати від комунальних служб, і які розуміють необхідність знижувати витрати на електрозатрати, рано чи пізно приходять до того, щоб встановити в своєму будинку або квартирі газову колонку. Представлені сьогодні агрегати для нагріву проточної води від відомих торгових марок по праву вважаються одними з найнадійніших, і в той же час, економних пристроїв, здатних забезпечити безперебійну подачу гарячої води в одній або відразу декількох точках водозабору.

Вихід з ладу газової колонки приносить масу незручностей і вимагає негайного ремонту. Самостійні спроби знайти причину несправності й, тим більше, її ремонту, неприпустимі.

Ремонт газової колонки

Будь-яка, навіть найякісніша й сучасна побутова техніка, при активній експлуатації може дати збій. У багатьох випадках цьому сприяє порушення правил використання, відсутність своєчасного технічного обслуговування, а при необхідності - і профілактичного ремонту.

Ремонт газової колонки у Вінниці може проводитися як в майстерні, так і вдома у клієнта. Безумовно, другий варіант набагато зручніший, оскільки дозволяє заощадити масу часу й сил на транспортування великогабаритної техніки в майстерню та її зворотну доставку додому.

Як відбувається ремонт і діагностика

Майстер з ремонту газових колонок у Вінниці, приїжджаючи додому до клієнта, проводить візуальний огляд несправного обладнання. Після того, якщо точна причина неполадки не виявлена, фахівець проводить діагностику, а потім стає безпосередньо до проведення ремонтних робіт.

Чому обирають нас?

 1. Сервіс Master911 пропонує повний спектр послуг з обслуговування та ремонту газових колонок у Вінниці різних моделей від всіх відомих виробників;
 2. Заявки на виклик майстра додому приймаються цілодобово, як у будні, так і в робочі/вихідні дні;
 3. Залишити заявку можна в письмовій формі або зв'язавшись із нами в телефонному режимі. Ми уточнюємо тип несправності, виробника й модель обладнання;
 4. Виїзд майстра додому здійснюється, в середньому, через 3 години після оформлення заявки, залежно від навантаження, сезону, відстані та інших факторів;
 5. При необхідності майстер самостійно купує необхідні для ремонту запасні частини, деталі та витратні матеріали, що істотно скоротить час на ремонт колонки та її повернення в робочий стан;
 6. У процесі ремонту фахівцями використовуються виключно оригінальні деталі та запасні частини, рекомендовані виробником конкретної побутової техніки;
 7. Для максимальної зручності клієнтів, маркетплейс Master911 пропонує кілька варіантів здійснення оплати за надані послуги: готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на виконання повного спектра послуг з технічного обслуговування, монтажу та підключення, діагностики та ремонту будь-якого рівня складності газових колонок від всіх відомих торгових марок: Ферролі (Феролі / Ferroli), Мілла (Міла / Milla), Вестен (Westen), Матрікс (Matrix), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Аквахіт (Aquaheat), Арістон (Ariston), Діон (Dion), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux), Піраміда (Pyramida), Термекс (Thermex), Нева (Neva), Роктерм (Rocterm), Еталон (Etalon), Астон (Aston), Сакура (Sakura), Віссманн (Вісман / Viessmann), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Росс (Ross), Аміна (Amina), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Львів, Селена (Selena), Термет (Termet), Данко (Danko), Міле (Miele), Бош (Bosch), Демрад (Demrad), Крауф (Krauf), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Нескар (Neckar), Новатек (Nova Tec), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атон (Aton), Термолайн (Termoline), Саванна (Савана / Savanna), Рока (Roca), Атлантік (Atlantic), Юнкерс (Junkers), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance).

Приймаються в роботу моделі різного року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

Ціни на ремонт газових колонок у Вінниці в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально, залежно від типу неполадки, загального обсягу майбутніх робіт і ціни запасних частин/деталей, що підлягають заміні.

При подачі заявки на обслуговування газової колонки у Вінниці ми, уточнивши тип несправності й поставивши навідні запитання про некоректність роботи обладнання, його модель і виробника, зорієнтуємо у базовій вартості майбутніх робіт. Адже ціни, наприклад, на ремонт блоку управління, водяного вузла, редуктора, електромагнітного клапана, теплообмінника чи блоку розпалювання газової колонки суттєво відрізняються. Однак остаточний кошторис проводиться майстром вже на місці.

Поширені несправності газових колонок

Найчастіше в заявках на ремонт, які залишаються замовниками, фігурують такі типи несправностей:

 • при відкритті крана води газова колонка не вмикається;
 • в процесі роботи техніка перегрівається й несподівано вимикається;
 • колонка слабо гріє воду (її фактична температура не відповідає заданій);
 • при ввімкненні колонки чутні сторонні звуки;
 • з колонки капає вода;
 • колонка коптить, з неї сиплеться чорна сажа.

Більшості перерахованих вище несправностей можна уникнути за умови своєчасного обслуговування обладнання, відповідно до рекомендацій, зазначених в інструкції виробником.

Виїжджаємо в усі райони Вінниці й передмістя

Беручи до уваги всі незручності, пов'язані з виходом з ладу колонки, сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт техніки цілодобово, як в робочі, так й у вихідні/святкові дні.

Для подачі заявки можна зв'язатися з нами в телефонному режимі або заповнити спеціальну форму на сайті, вказавши, що вам необхідно: терміновий ремонт газової колонки, установка колонки або заміна газового обладнання у Вінниці й т.д.

Після оформлення заявки менеджер підбирає фахівця високої кваліфікації, що володіє необхідними технічними навичками і знаходиться неподалік від клієнта. В середньому, це відбувається протягом трьох годин.

Якщо Вас цікавить оперативний і якісний монтаж газової колонки та її підключення, чистка газової колонки, заміна, проведення діагностики або ремонту в Вінниці й передмісті - звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Після закінчення виконання ремонту замовник отримує на руки акт про виконання ремонту й гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Фахівці виїжджають за вказаною в заявці адресою у Вінниці й містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). А також в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне).