globe ru

Ремонт бойлера у Вінниці

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Вінниці

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Несправності, які досить часто зустрічаються при експлуатації бойлера

 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск води в нормі, а зворотний клапан тече, то це означає, що за час роботи він міг забитися частками іржі або накипу. Щоб залагодити проблему, потрібно виконати заміну клапана.
 • Ремонт датчика температури бойлера. Якщо датчик температури в бойлері поламався, це означає, що він вимагає заміни. Ознаки поломки: на екрані приладу висвічується помилка, невідповідність виставленої температури води, не відключається нагрівання, постійні стрибки даних на моніторі.
 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У разі, якщо в роботі термореле стався збій, вода не зможе досягати встановленої температури або навпаки починає перегріватися, що в результаті призведе до перевитрати електроенергії та інших прикрих наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чути сторонні звуки, не вдається запустити або слабо гріє воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що електронагрівальний елемент покривається шаром накипу, є підвищена інтенсивність застосування, погана вода, зношення ресурсу. Відповідно слід робити ревізію, очищення, профілактику, а в міру потреби і заміну непридатних деталей.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий захисний анод є єдиним захистом зварювальних швів і стінок ємності для води від поступового руйнування і електрохімічної корозії. Несвоєчасна заміна анода (при наявності у воді дрібних суспензій, солей і іржі) призводить до руйнування шару емалі або ж стінок ємності і в кінцевому підсумку до виникнення протікання водонагрівача.

Зверніть увагу!

 • Не ремонтуйте електричний бойлер власними силами. Не пробуйте самостійно провести діагностику або ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Фірми-виробники бойлерів категорично не радять це робити. Як показує практичний досвід, дилетантський, непрофесійний, самостійний ремонт призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися сервісами послуг з ремонту бойлерів неперевірених майстрів. Сервісна послуга з ремонту бойлерів, надана таким "фахівцем" сумнівної кваліфікації - ризикована витівка, як і самостійний ремонт. Це пов'язано з тим, що ці "майстри" зовсім не готові брати на себе відповідальність і, крім того, не видають жодних письмових гарантій на виконаний сервіс.

  Досить часто, коли побутова техніка знову дасть збій, в більшості випадків вони просто відмовляються приходити або з неперевіреними майстрами наразі немає зв'язку. Ми пропонуємо перевірених, надійних, навчених, ввічливих і пунктуальних техніків з практичними навичками в роботі від встановлення, технічного обслуговування, очищення і до комплексного ремонту водонагрівачів у Вінниці!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Термекс (Thermex), АЕГ (AEG), Атлант (Atlant), Фагор (Fagor), Баксі (Baxi), Галмет (вулкан / Galmet), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Віллер (Willer), Раунд (Round), Атлантік (Atlantic), Термона (Thermona), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Хай Терм (Hi-Therm), Електролюкс (Electrolux), Гарантерм (Garanterm), Гарантерм (Garanterm), Атмор (Atmor), Рода (Roda), Чайка), Бош (Bosch), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термал (Termal), Аміна (Amina) і безліччю інших!

Переваги сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен наш замовник зможе завжди сподіватися на підготовленого майстра, який виконає цілий ряд послуг з обслуговування, діагностики, ремонту, монтажу котла або чистки техніки всіх відомих торговельних марок і будь-якої складності!

Низка додаткових переваг сервісу послуг з ремонту бойлерів у Вінниці Master911:

 • Розумні розцінки. У нас демократичні розцінки, відповідні навичкам майстра. Ви зможете дізнатися конкретно, яка ціна ремонту бойлерів у Вінниці, ще до того моменту, як під'їде наш виконавець.
 • Чистота, компетентність, ввічливість, відповідальність, акуратність і пунктуальність наших виконавців. Після робіт у послуги раховане неодмінне прибирання робочого місця.
 • Фіксована вартість послуг. Вартість ремонту бойлерів у Вінниці завжди відповідає прайсу і не зміниться після приїзду виконавця.
 • Екстрений виїзд. Прибуваємо за вказаною домашньою адресою в межах 2,5-3 годин.
 • Договір. Після закінчення підписується акт виконаних послуг.
 • Приймання заяв здійснюється цілодобово. Робота ведеться в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Гарантія. Зобов'язання за гарантією на надані сервісні послуги і поставлені блоки, деталі, вузли, запчастини.
 • Гнучкий порядок оплати. Варіанти оплати безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Вінниці досить просто, на все затрачається не більше 3 хвилин:

 1. Подача замовлення. Скласти заяву на виїзд техніка з ремонту водонагрівачів у Вінниці можете на web-сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповідь на поставлені запитання. Для оформлення замовлення потрібно відповісти на уточнювальні питання. Після чого наш менеджер зможе відповісти на ваші запитання на тему вартості (наприклад, "скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати прибуття майстра, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття майстра + послуга. Через 2,5-3 години після оформлення заяви майстер прибуває за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Оформлення заяви на виклик техніка з ремонту бойлерів у Вінниці та Вінницької області

Потрібна перевірка, регулювання, обслуговування або ремонт водогрійного обладнання у Вінниці? Ви зможете покладатися на нас! Фірмові запчастини, даємо гарантію, у нас фіксовані ціни, розв'яжемо проблеми за 1 приїзд!

Можливість виклику спеціаліста по Вінницькій області

Виконавці знаходяться у багатьох селищах, містах і селах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин), з цієї причини, як правило, ми приїжджаємо в день дзвінка!

Виклик техніка в передмістя Вінниці

Якщо треба викликати техніка в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), тоді прибуття, як правило, може зайняти по часу трохи довше.

Виїзд по місту Вінниці

У тому випадку, якщо ви оформляєте замовлення на виїзд в межах міста Вінниці, тоді приїжджаємо в середньому через 3 години після факту оформлення заявки.

Звертайтеся за послугами в сервісний центр Master911 прямо зараз і будьте впевнені у швидкому отриманні, гарантованому результаті і відмінній якості наданих сервісних послуг від компетентних, ввічливих, перевірених, пунктуальних і відповідальних майстрів!