globe ru

Ремонт електричної духовки у Вінниці

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Вінниці

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Вінницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Вінницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Вінницькій області

Всі міста Вінницькій області
Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин

Помітивши некоректність в роботі електричних духовок, потрібно звернутися в кращий, перевірений і відповідний сервіс для подачі заявки на виклик компетентного, сумлінного та досвідченого майстра додому. Будь-які ваші спроби самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого ремонту апаратури власними руками загрожують ускладненням проблеми, а також ризиком повного збою в роботі агрегату, заміною дорогих запасних частин або тривалого ремонту.

Часто трапляються такі несправності електричних духовок:

 • Духова шафа практично не нагрівається або розігрівається недостатньо. У таких випадках можливою причиною виступає несправність або ж вихід з ладу Тена, перемикача, терморегулятора.
 • Проблеми з панеллю керування. Причиною несправності в цьому випадку, як правило, є відмова в роботі сенсорних панелей або клавіш, кнопок, ручок управління.
 • Духовка не працює. По завершенні діагностичних робіт з великою часткою ймовірності майстер помітить елементарні проблеми з розеткою, електромережею, проводкою, низькою напругою, або ж констатує неправильне регулювання таймера, несправність температурного датчика, вихід з ладу плати управління.
 • Електрична духовка розігрівається нерівномірно. Нерівномірне прогрівання духової шафи вважається ознакою її некоректної роботи. При діагностиці професіонал визначить, в чому полягає проблема, й виправить її. Найімовірніше, мова йде про пошкодження якийсь із нагрівальних спіралей або термостата.

Сервіс побутових послуг Master911 в цілодобовому режимі приймає замовлення на приїзд підготовленого майстра на вашу адресу. Зробимо бездоганний ремонт, налаштування, установку побутової електричної духовки у вас вдома у Вінниці різних марок: Ханса (Hansa), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Електра, Вірпул (Whirlpool), Міле (Miele), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Смег (Smeg), Арістон (Ariston), Тека (Teka), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Асел (Asel), Ліберті (Liberty), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Норд (Nord) і багатьох інших.

Фахівці сервісу Master911

Майбутній майстер, перш ніж отримати допуск до роботи з клієнтами, спочатку проходить навчання та складає іспит. І тільки тих претендентів (це орієнтовно півтора десятка зі ста), які отримали прохідний бал - чотири з половиною й вище, зараховують на роботу та вважають їх гідними й підготовленими для обслуговування наших замовників.

Майстри не проти з усіма подробицями пояснити, яка вартість послуг, в чому полягатиме ремонт, які деталі треба замінити. Професіонали нашого сервісу домашнього ремонту не курять, не вживають нецензурну лексику, завжди ввічливі й наводять лад на робочому місці. Техніки приходять зі своїми інструментами, приладами, якщо пошкоджену апаратуру немає можливості полагодити вдома, її повинні забрати в сервіс.

Яким способом встановлюється ціна?

Ціна певної послуги на підключення, установку, ремонт та обслуговування вашої електродуховки у Вінниці детально зафіксована в нашому прайсі, не враховуючи при цьому автотранспортних витрат і ціни деталей, запасних частин, приладів, які підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо до прозорих, об'єктивних, адекватних розцінок і, крім того, перед оформленням заявки повідомляємо клієнта про загальну вартість потрібної сервісної послуги.

Виключно з цієї причини при подачі заявки на виклик надійного майстра для проведення ремонту або технічного обслуговування електричної духовки у Вінниці, ставимо питання, як про апаратуру (модель, виробник, рік випуску), так і про підставу для виклику майстра.

Іноді через те, що описання несправності нечіткі або через незрозумілу подачу проблеми клієнтом, заздалегідь оцінити вартість сервісної послуги непросто або практично неможливо. У подібному варіанті остаточний кошторис складається майстром уже на місці після завершення візуального огляду й діагностики обладнання та визначення виду робіт. Гарантовано, що кошторис буде цілком збігатися з сумою оплати, прописаної в прайсі.

Які основні переваги Ви будете мати?

В тому випадку, якщо вас зацікавив якісний, недорогий та оперативний ремонт побутового духової шафи, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911, і ви зможете очікувати на:

 • Надані грамотні послуги з оперативного налагодження, ремонту, обслуговування, підключення електричної домашньої духовки у Вінниці від таких виробників, незалежно від року виходу й моделі побутової техніки.
 • Жорсткий контроль за рівнем якості надання послуг. Служба сервісу з професійного ремонту, налагодження або техобслуговування електричних домашніх духовок у Вінниці Master911 прийме всі нарікання, зауваження чи скарги щодо наших техніків. При виявленні недоліку, ми обіцяємо, що все буде відремонтовано.
 • Терміновий виїзд фахівця додому. Наш виконавець прибуває протягом 3-х годин після оформлення виклику.

Працюємо у Вінниці за заявками на виклик фахівця по Вінницькій області

Наші фахівці працюють в передмістях Вінниці

В разі, якщо ви живете в приміській зоні Вінниці в приватному будинку, і потрібен компетентний майстер з обслуговування, надійного ремонту, підключення або налагодження побутових електричних духовок у вас вдома у Вінниці (смт Вороновиця, смт Стрижавка, с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, с. Зарванці, с. Щітки, с. Якушинці, с. Лука-Мелешківська, с. Агрономічне), організуємо його приїзд за потрібною адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.

Ми працюємо в місті Вінниця

За умови, якщо ви перебуваєте в межах міста Вінниця, і вам необхідний терміновий, недорогий і професійний ремонт електричної шафи у Вінниці, телефонуйте в Master911 і вже через три години з моменту подачі заявки можна очікувати на прибуття майстра до вас.

Робота з виїздом в населені пункти по Вінницькій області

Сервіс Master911 має підготовлених, кваліфікованих, досвідчених фахівців в більшості населених пунктів по Вінницькій області (м. Калинівка, м. Липовець, м. Іллінці, м. Вінниця, м. Хмільник, м. Немирів, м. Ладижин, м. Гайсин, м. Могилів-Подільський, м. Бар, м. Гнівань, м. Жмеринка, смт Браїлів, с. Козятин), з цієї причини Ви можете сподіватися на те, що фахівець з виправлення електричної шафи у Вінниці прибуде в той же день, а також істотно заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, внаслідок великої сезонної зайнятості можливий варіант, що виїзд майстра переноситься на найближчу дату.