Встановлення газової колонки у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Вінниці

Відгуки по встановленню газових колонок у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, налаштування, сервісне обслуговування, ремонт проточного газового водонагрівача може виконуватися тільки надійним (перевірених), грамотним і досвідченим виконавцем, що володіє допуском до робіт з газом. Монтаж газових колонок у Вінниці повинен проводитися при дотриманні встановлених нормативів ПБ (якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до приладу покриттів, належного перерізу повітропроводу, природної вентиляції й т. д.).

Етапи монтажу проточного водонагрівача:

 1. При потребі, розбирання газового водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги в вентиляційній системі;
 3. Попередня підготовка зони установки;
 4. Фіксація колонки до меблів або стіни;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підведення газу до водонагрівальної колонки за допомогою газового шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Контроль герметичності стиків газового контуру, а, крім того, в місці підключення до загальної системи.

Виконавці нашого сервісу домашнього ремонту володіють досвідом роботи з проточними водонагрівачами різних виробників, моделей, марок: Ферролі (Феролі / Ferroli), Мілла (Міла / Milla), Вестен (Westen), Матрікс (Matrix), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Аквахіт (Aquaheat), Арістон (Ariston), Діон (Dion), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux), Піраміда (Pyramida), Термекс (Thermex), Нева (Neva), Роктерм (Rocterm), Еталон (Etalon), Астон (Aston), Сакура (Sakura), Віссманн (Вісман / Viessmann), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Росс (Ross), Аміна (Amina), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Львів, Селена (Selena), Термет (Termet), Данко (Danko), Міле (Miele), Бош (Bosch), Демрад (Demrad), Крауф (Krauf), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Нескар (Neckar), Новатек (Nova Tec), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атон (Aton), Термолайн (Termoline), Саванна (Савана / Savanna), Рока (Roca), Атлантік (Atlantic), Юнкерс (Junkers), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance) і багатьох інших.

Увага! Не користуйтеся пропозиціями сумнівних фахівців

Запросивши підозрілого майстра для ремонту, установки та підключення газової колонки, Ви ризикуєте як працездатністю, цілісністю, справністю, гарантією пристрою, так і своїм здоров'ям та життям людей.

Виконавець спірної кваліфікації не бере на себе відповідальність за ваш пристрій, також, можливо, вам не видадуть акт про виконання робіт та гарантійні умови.

Як складається ціна?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована прейскурантом, якого дотримуються виконавці нашого сервісу домашнього ремонту. Такий метод відкидає можливість маніпулювати з тарифами.

Щоб встановити, до якого виду буде належати необхідна допомога: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), ми ставимо кілька важливих необхідних питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/аварія (непросто розрахувати)

При не звичайних послугах/несправностях важко кваліфікувати завчасно формат майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється майстром після діагностичних робіт. Ми даємо гарантію, що вона буде відповідати затвердженим прейскурантам.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Якщо мова йде про типову сервісну послугу (або ж звичайну несправність), як "ціна установки газової колонки", тоді точна вартість буде відома заздалегідь, ще до появи майстра, вона зафіксована й незмінна.

Повна ціна послуги з діагностики, демонтажу, налагодження, перевірки, встановлення газових колонок у Вінниці залежить від ціни на витратні матеріали, ступеня складності неполадки транспортних витрат.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Основні й важливі плюси сервісу Master911:

 • Акуратність, охайність майстра й ретельне прибирання свого робочого місця;
 • Попередня консультація, зможемо зорієнтувати в ціні послуг на стадії приймання заявки;
 • Забезпечення гарантій на змінені запчастини та всі надані послуги, а також акту про виконання робіт;
 • Подача замовлень на виклик виконавця в режимі 24/7;
 • Невисокі, обґрунтовані й фіксовані ціни;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість та доброзичливе ставлення наших техніків;
 • Можливість вибору способу оплати послуг;
 • Швидкий прихід майстра (зазвичай через 3 години після оформлення замовлення).

Додаткові переваги:

 • Виробничий досвід. Ми ведемо співпрацю виключно з досвідченими професіоналами, які мають допуск до газових робіт. Перед початком роботи ми верифікуємо дані паспорта, приймаємо іспит на підготовленість.
 • Широкий спектр послуг в єдиному офісі. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові сервісні послуги широкого діапазону. Наші техніки виїжджають за адресами для діагностики, усунення різних несправностей або техобслуговування (газової колонки, котла, кондиціонера, пральної машини, бойлера, холодильника тощо). Також можна замовити вивезення сміття, збирання меблів, проведення електромонтажних, сантехнічних, будівельних та інших видів робіт. Сервіс домашнього ремонту Master911 дає можливість у кожному випадку звертатися за допомогою виключно до професійних, перевірених, надійних техніків, щоб щоразу не шукати виконавця на різних (часом і сумнівних) сайтах.
 • Швидкість виконання заявки. Заповнивши замовлення на потрібну сервісну послугу (наприклад, перевірка, встановлення газової колонки у Вінниці, демонтаж/монтаж газової колонки у Вінниці, ремонт проточного водонагрівача у Вінниці і т. д.), наш клієнт всього через кілька хвилин отримає контактні дані техніка, який опиниться в цей момент недалеко. Логістика нашого сервісу дає можливість техніку прийти протягом двох-трьох годин після оформлення заявки.
 • Гарантійні зобов'язання. Прийняття на себе зобов'язань і відповідальності за надані майстрами побутового сервісу послуги та встановлені в процесі ремонту комплектуючі, запасні частини, деталі, засвідчують наші гарантії, що надаються всім нашим замовникам.

Як зробити заявку на виклик фахівця з установки газової колонки у Вінниці?

 1. Зробіть заявку. Прямо на сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на ряд важливих додаткових питань. На основі прийнятої додаткової інформації щодо вашої побутової апаратури й потрібних послуг ми надамо цілком конкретну консультацію та зорієнтуємо в ціні майбутніх робіт ще до того, як з'явиться технік.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. В середньому протягом 3-х годин після подачі заявки фахівець приїжджає за потрібною адресою. Приблизна тривалість проведення ремонту - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального майстра у Вінниці і Вінницькій області

У тому випадку, якщо Вас цікавить підключення газової колонки у Вінниці недорого, професійно, оперативно та надійно, телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911.

Виїзд по Вінницькій області

У переважній більшості населених пунктів Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на прибуття майстра можна сподіватися в той же день, коли подали замовлення.

Виїзд спеціаліста по Вінниці

Тим, хто живе в межах міста Вінниці, слід чекати приходу кваліфікованого виконавця, що має допуск до проведення такого виду робіт, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд виконавця в передмістя Вінниці

На приїзд техніка в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне) може знадобитися трохи більше часу: приблизно чотири-шість годин.

Звертайтеся в сервіс Master911. Чекаємо ваших дзвінків! Фахівці видають гарантійні умови на монтаж газової колонки у Вінниці. Додатковий плюс - фіксована й досить низька вартість монтажу газових агрегатів.